neděle 13. prosince 2015

Solární systém/planetární situace – aktualizace

Publikováno Cobrou 13.12.2015

Čištění skupiny Chimera pokračuje. Hlavním problémem zůstávají implanty členů Kabaly, napojené přes Tunely Seta na Yaldabaoth plasmový sběrný vír, který se rozpíná přes náš solární systém, které jsou napojené na plasmatické strangeletové a topletové bomby. Implanty pracovníků světla a bojovníků světla jsou napojeny na implanty členů Kabaly pomocí Tunelů Seta a to brání jejich duchovnímu růstu, ale současně urychluje čištění implantů členů Kabaly a rozpouštění chobotnice Yaldabaoth s jejím plasmatickým sběrným vírem.

Mnoho lidí si je vědomo základen Chimery na měsíci a na asteroidech uvnitř našeho solárního systému. Tady je potřeba si uvědomit, že existuje pouze několik set měsíců a několik milionů asteroidů, které jsou vhodné na zřízení fyzických základen a pouze na zlomku z nich jsou základny Chimery.

Kuiperův pás na druhou stranu obsahuje miliardy možných těles, které jsou vhodné na takové základny a ve skutečnosti většina fyzických základen Chimery je umístěna do Kuiperova pásu a vytváří tak zvaný Kuiperův Prstenec, vnější linii obrany, která chrání Chimerou ovládaná teritoria uvnitř našeho solárního systému proti osvobozujícím silám Galaktické Konfederace a Ashtarova Velení.
  
Kuiperův pás se nachází hlavně v ekliptické rovině hned za oběžnou drahou Neptunu. Výše můžete vidět obrázky oficiálně objevených objektů Kuiperova pásu z nadhledu. Žlutá tečka představuje Slunce, čtyři červené tečky představují plynné planety naší sluneční soustavy a ty bílé a modré tečky představují objekty Kuiperova pásu:
Jestliže pak přiložíme mapu základen Chimery (Kuiperův  Prstenec) na náš obrázek Kuiperova pásu, dostaneme tuto animaci:


  
Operace na odstranění Kuipeerova Prstence základen Chimery velmi brzo začne. Napíši o tom report, jakmile to strategicky bude možné. Nenechte se odradit počtem těchto základen, plán na jejich odstranění má velmi dobrý základ a efektivně se s tím vypořádáme.

Je zajímavé, že NASA právě zveřejnila svůj první záběr objektu Kuiperova pásu  ze sondy:


V poslední době došlo k mnoha znamením na nebi, znamením, která oslavovala návrat Světla, díky Andromedánským lodím, zveřejněno Amerikan Kabuki:


Nádherné oblouky nad Calgary:  
Na povrchu planety je Východní Aliance o další krok blíže k finančnímu Resetu, tak jak byl čínský Rembini  zahrnut do měnového koše SDR:

  
Finsko je první zemí na planetě, která vážně uvažuje o zavedení základního ničím nepodmíněného příjmu pro každého občana:


Východní Aliance také spustí společnou Rusko-Čínskou novinovou agenturu, aby prolomila Khazarskou kontrolu nad západními médii:Čínské zdroje hlásí, že ačkoliv Východní Aliance postupuje velmi úspěšně na globální a federální úrovni, na lokální úrovni se stále nachází masivní množství Jezuitsko- Rothchildské infiltrace a mnoho chamtivosti a korupce.
  
Aechonské/Jezuitské“Khazarské síly vkládají své veškeré úsilí do svého stroje na chaos, tím, že potlačují volnou energii, tak, aby jejich ekonomika založená na ropě dále běžela, ničí země (Sýrie), tak aby jim mohli ukradnou ropné zdroje, potlačují vortex Bohyně, aby zabránili duchovnímu probuzení (opět Syrie), a brání masám se probudit tím, že zdržují Odhalení (Disclosure).

Nechápou, že tento jejich stroj se řídí zákony semi-iterativních nerovnic a proto bude s matematickou jistotou rozpuštěna.

Naše meditace za Událost dne 21. Listopadu byla velkým úspěchem a mnoho dalších lidí se přidává k naší Týdenní meditaci za událost každou neděli. Zkušenost ukazuje, že meditace mění svět:


Naše týdenní meditace za událost má nyní svoji webovou stránku:
  
  
V mnoha jazycích bylo vytvořeno krásné video:

===

CZ/SK – používáme předchozí video s ET, naší audioverzi od Tomáše, postup je identický… odkazy naleznete zde:

http://bod-zlomu.blogspot.cz/p/meditace-za-udaslost.html

===German:


Greek:


Hungarian:


Japanese:


Translations into other languages are needed. Please send your translations to parlagisas777@gmail.com and they will be made into Youtube videos and posted here.

Victory of the Light!

Zdroj:


Překlad: Matěj


Prosíme ohodnoťte překladatele
a podpořte naši práci:

1)
Mrkněte na některou z reklam,
na kterou se dostanete z reklamních bannerů
umístěných na blogu. Tím blog podpoříte.

2)
Podpořte blog finančně
PayPal: ZDE

Připojte se k naší FB skupině:

https://www.facebook.com/groups/pfc.cz.sk/

Prosíme sdílejte odkaz na tento blog: