neděle 20. prosince 2015

Solární systém – aktualizace situace (prosinec 2015)Originál publikoval Cobra 20.12.2015

Čištění skupiny Chimera pokračuje. Síly Světla započali s čištěním základen Chimery v Kuiperově Prstenci a začínají tak odstraňovat hlavní obrannou linii Chimery, která v minulosti bránila silám Světla v tom, aby převzali plnou kontrolu nad vnějším Solárním systémem. Ve vnější části našeho solárního systému budou tedy od tohoto okamžiku do počátku ledna příštího roku probíhat drastické změny. Není to náhoda, že z astronomického hlediska se jedná o období velkého pokroku:

http://thespiritscience.net/2015/11/29/rare-astrology-all-planets-are-moving-direct-from-december-25th-to-january-6th/

Lidé, kteří si stěžují ohledně mého posledního příspěvku by měli vědět, že nejsem Bůh že do vnější části solárního systému necestuji každý den a z těchto důvodů byla informace o Kuiperově prstenci nová i pro mě. Ale v každém případě se nejedná o žádné velké zpomalení a operace sil Světla pokračují fajn. Také bych vám doporučil, abyste pasivně nečekali na Událost, abyste svůj život od Události neodvíjeli, ale abyste aktivně pracovali na planetárním osvobození.  Pro osvěžení paměti – zde je co se dá dělat v okamžiku Události:

http://prepareforchange.net/the-event/a-plan-to-maintain-safety-during-the-event/

Abyste se připravili duchovně, můžete získat lepší porozumění o etherické, astrální a mentální rovině a naučit se, jak se osvobodit od Matrixu z následujícího skvělého článku:

http://recreatingbalance1.blogspot.fr/2015/12/ending-contract-system.html

Naše Týdenní meditace za Událost je důležitým nástrojem zhmotňování, který má urychlit proces osvobození planety a proto i já v plné míře podporuji tuto výzvu k jednotě:

http://recreatingbalance1.blogspot.si/2015/12/open-letter-to-david-wilcock-corey.html

Proces Odhalení skrze hlavní veřejná média se zrychluje. Lidé začínají otevřeně hovořit o budoucích koloniích a budoucí odštěpenecké civilizaci na Marsu:

http://europe.newsweek.com/mars-colonies-rich-people-404681?rm=eu

http://www.bbc.com/future/story/20151215-why-mars-should-be-independent-from-earth?

A o těžbě v pásu asteroidů:

http://www.explainingthefuture.com/resources_from_space.html

V alternativních médiích zvolna prosakuje pravda o biochipech. Tento článek odhaluje zapojení firmy Siemens do produkce biochipů:

http://exopolitics.org/siemens-implicated-in-tracking-forced-labor-slaves-in-space/

Na tomto místě je potřeba porozumět tomu, že biochipy byly masivně vyvíjeny za druhé světové války v koncentračních táborech a že byly mezi většinu lidské populace distribuovány pomocí vakcín přes WHO (Světovou Zdravotnickou Organizaci) od konce čtyřicátých let dvacátého století. Jeden technologický u těchto biochipů proběh v letech 1979 až 1984 a další proběhl v letech 1996-1999. Účelem těchto biochipů bylo sledování obecné populace, ovládání mysli a zabraňování v kontaktu s pozitivními ET. Všechny tyto biochipy byly zcela odstraněny z povrchové populace Hnutím Odporu za použití pokročilých technologií pro jejich odstraňování na dálku.

Vyšla velmi zajímavá kniha o tajných vesmírných programech. Mohu z první polovinou knihy souhlasit prakticky na 100%:

http://exopolitics.org/new-book-reveals-what-you-need-to-know-about-the-secret-space-programs/

Jestliže k tomu cítíte vedení, tak stále máte možnost podpořit tento projekt Satelitu pro Odhalení, a pomoci nám všem postoupit další krok směrem k Odhalení:

https://www.indiegogo.com/projects/cubesat-for-disclosure-low-earth-orbit-satellite#/story

Vítězství  Světla!

Zdroj:

http://2012portal.blogspot.cz/2015/12/solar-system-situation-update.html

Překlad: Matěj


Prosíme ohodnoťte překladatele
a podpořte naši práci:

1)
Mrkněte na některou z reklam,
na kterou se dostanete z reklamních bannerů
umístěných na blogu. Tím blog podpoříte.

2)
Podpořte blog finančně
PayPal: ZDE

Připojte se k naší FB skupině:

https://www.facebook.com/groups/pfc.cz.sk/

Prosíme sdílejte odkaz na tento blog: