pondělí 30. listopadu 2015

Report – Meditace za Událost (za urychlení osvobození planety) dne 21.11.Originál publikoval Cobra 30.11.2015

Naše Meditace za Událost (za urychlení osvobození planety) byla obrovským úspěchem a těsně jsme se přiblížili ke kritické mase. (Pozn.: 144 000 osob planetárně). Dragonské síly komunikovaly zpět, že byla hluboce stabilizována pozitivní časová linie a Hnutí Odporu komunikovalo, že byla odstraněna ohromná vrstva topletových a strangeletových bomb. Od meditace probíhá v zákulisí intenzivní vyjednávání ve věci plného Odhalení a za kompletní a bezpodmínečné kapitulace všech frakcí Kabaly, včetně Chimery.

===

V našem regionu CZ/SK se této meditace aktivně zúčastnilo v první termín kvalifikovaným odhadem cca. 500 meditujících, které následně doplnilo několik stovek dalších. Kritická masa pro náš region je cca. 300 osob a jednoznačně BYLA překročena.

Jen naše video má k dnešnímu dni přes 10.000 shlédnutí...

https://www.youtube.com/user/appro69/videos

Děkujeme - a pokračujeme...

===

Díky úspěchu této meditace, síly Světla požádaly, abychom naši dřívější nedělní Meditaci za osvobození vyměnili za Týdenní meditaci za Událost (za rychlejší osvobození planety) konanou vždy v neděli v 19:00 UT, tedy ve 20:00 SEČ.

===

Instrukce:

http://bod-zlomu.blogspot.cz/p/meditace-za-udaslost.html

===

Není to náhoda, že během několika krátkých dní po meditaci vyšlo mnoho pozitivních zpráv.
Islámský Stát v Sýrii je téměř zničený:

Sestřelení ruského vojenského letadla Tureckem se vymstilo a nyní vyplouvá na povrch Turecké napojení na Islámský Stát:


Jezuité si jsou velmi odbře vědomi, že jejich plány na rozpoutání 3. Světové války nebudou mít úspěch a že projekt Islámského Státu je odsouzen k selhání. To je i důvodem, proč se kabalisté napojení na Jezuitu od té situace distancují, aby si zachránili vlastní kůži:

Síly Světla komunikovali, že používáním jména ISIS pro teroristickou organizaci, jí ve skutečnosti poskytujete energetickou podporu, protože se jedná o jméno, které se okultně rozhodli používat, aby se posílili. Jestliže namísto toho používáte jiný název (ISIL, Islámský Stát, Daesh), pak jejich pozici oslabujete.

Za účelem rozšíření povědomí o této záležitosti byla vytvořena petice, kterou můžete podepsat zde:

Běhěm několika krátkých dní po naší meditaci proběh.o několik zdánlivě nesouvisejících událostí, které nás přivedou mnohem blíže k rozpuštění Závoje a k Odhalení.
Zaprvé, byla vypuštěna kosmická loď Blue Origin, a také úspěšně přistála, jako opakovaně použitelný kosmický prostředek. To dramaticky sníží cenu letů do vesmíru:
Zadruhé, NASA objevila nepřímé důkazy o Tunelech Seta okolo Země:
Zatřetí, kanadský tým vyvinul projekt vypuštění družice financované pomocí crowdfundingu, která bude pátrat po cizích kosmických lodích:Lidé, kteří se na projektu budou podílet budou mít také přístup k těmto satelitním datům. Jedná se o historicky vůbec první veřejný satelit, který bude pátrat po mimozemské přítomnosti na oběžné dráze Země, a co je tedy nejdůležitější je to, že bude v rukou lidí a ne v rukou NASA. Představte si, jaké to bude mít možnost fotit přes veřejný satelit poté, co NASA vypne živý přenos z ISS:

Síly Světla požádaly, aby se lidé, kteří jsou k tomu ochotní a mají tu možnost, aby tento projekt satelitu podpořili přes níže uvedený odkaz:
Vítězství Světla!

Zdroj:


Prosíme ohodnoťte překladatele
a podpořte naši práci:

1)
Mrkněte na některou z reklam,
na kterou se dostanete z reklamních bannerů
umístěných na blogu. Tím blog podpoříte.

2)
Podpořte blog finančně
PayPal: ZDE

Připojte se k naší FB skupině:

https://www.facebook.com/groups/pfc.cz.sk/

Prosíme sdílejte odkaz na tento blog: