úterý 7. července 2015

Pád ChimeryOriginál publikoval Cobra 7. července 2014

Nastal čas pro uvolnění více informací o skupině Chimera. Část této informace se některým lidem může zdát neuvěřitelná, ale pravda je překvapivější, než fikce.

Tato skupina zahrnuje vůdce temných sil z galaxie Andromeda. Ti přišli na Zemi v humanoidních fyzických tělech před 25 000 lety a planetu uvrhli do karantény. Postavili skalární elektromagnetický plot okolo Země (Závoj), který efektivně brání kontaktu s pozitivními mimozemšťany a tím lidstvo izolují. Poté zkonstruovaly rozsáhlou síť podzemních měst, využívající Drakoniány jako otrokáře a Reptiliány jako otroky a odtud ovládali lidskou populaci na povrchu.

Jejich hlavní pevnosti v té době byly pod Afrikou, Čínou a Tibetem. Až do počátku brzkého 20. století neměli žádný přímý kontakt s civilizací na povrchu. Toto časové období vidělo zajímavý okultní vývoj.

Nejprve, v roce 1917 síly Světla dali v Německu vzniknout společnosti Thule. Ta byla velmi brzy infiltrována Archony ovládaným Rothschildovým agentem Adolfem Schicklgruberem (Hitlerem) a stala se nástrojem temna, a dále se proměnila ve společnost Vril, která vyvíjela tajný Německý vesmírný program:

http://www.bibliotecapleyades.net/sociopolitica/sociopol_vril08.htm

Když toto uviděla skupina Chiméra, uvědomili si, že lidská populace na povrchu již dosáhla dostatečného technologického vývoje, aby dosáhla hvězd a pronikla Závojem. Aby toto bylo potlačeno, navázali první kontakt s populací na povrchu skrze Karla Haushofera při jeho cestách do Tibetu. Poté co k tomuto kontaktu došlo, tak se stal Chimerou ovládaný Haushofer hlavní okultní silou stojící za Nacistickým Německem:

http://www.gnosticliberationfront.com/Karl%20Haushofer%20Geo-Politics%20and%20the%20Occult%20Third%20Reich.htm

Poté, co Nacisté prohráli 2. Světovou válku, byli importováni do Spojených Států v Operaci Paperclip, kde vytvořily páteř vojenskoprůmyslového komplexu, zatímco pokračovali ve vývoji svého tajného hvězdného programu a začali budovat hluboké podzemní armádní základny, financované zlatem od Yamashity. Skupina Chimera zpoza scény pozorně sledovala pohyby vojenskoprůmyslového komplexu Spojených Států a zajišťovala, aby byl status karantény na planetě zachován a nedotčen. Vzrůstající nukleární arzenál této Negativní Armády byl pro Galaktické Konfederační síly velkým znepokojením a tak provedli experiment za účelem minimalizace dosahu termonukleární bomby při nukleárním testu na Hradě Koon v roce 1954:

http://en.wikipedia.org/wiki/Castle_Koon

Poté, co Konfederace úspěšně snížila dosah této bomby o skoro 90%, tak se vojenskoprůmyslový komplex vyděsil a spojil své síly proti vnímané hrozbě od »vysokých bílích«. To bylo přesně to, co Chimera chtěla, protože teď měli Negativní Armádu sjednocenou po celém světě, pracující na společném cíli udržení karantény. Byly stanoveny velmi přísné tajné protokoly a nebyly tolerovány žádné úniky o „hlubokých událostech“, které by mohli status karanténu narušit. Toto je i důvodem, proč nemůžete nikde najít žádnéý pořádný důkaz o existenci mimozemských civilizací a většina „důkazů“ je vymyšlena CIA pro další zmatení tématu. To je také důvodem, proč nemůžete na Internetu najít žádné hlubší informace, ale místo toho pouze nekonečně recyklovaná všeobecně známá fakta. Možná jste si už všimli, že skoro všechny informace o UFO a hlubokých podzemních základnách jsou už dekády staré.

Jedinou zmínku o skupině Chimera můžete najít v rozhovoru Jamese Casbolta. On je jedním z velmi mála lidí s přístupem k hlubokým informacím, který vyšel na veřejnost. I přesto, že tam není všechno správně, stojí to za přečtení:

http://educate-yourself.org/mc/casboltagent6chap.shtml

Skupina Chimera uctívá Černé Slunce, které je jejich symbolem pro Galaktické Centrální Slunce. Jejich vůdce má stále v držení jediný kousek Černého Kamene, který je kusem těžkého top/antiptop kvarkového kondenzátu. Ten byl přivezen na Zemi z Rigelu v roce 1996. Černý Kámen je centrum primární kosmické anomálie temnoty a je mnohem nebezpečnější, než strangeletová bomba, protože top kvarky mnohem těžší, než strange kvarky:

http://cerntruth.wordpress.com/2011/12/14/how-it-will-happen-earthquakes/

Vůdci skupiny Chimera jsou ochránci elektromagnetické nulové zóny.

Skupina Chimera měla svoji vlastní síť podzemních základen, dokud tyto nebyly nedávno vyčištěny Hnutím Odporu. Tyto základny byly propojeny vysokorychlostním vlakovým systémem. Pro objasnění situace, až do nedávna tu byly tři podzemní vlakové systémy: jeden spojující hluboké podzemní armádní základny Negativní Armády, jeden spojující základny Chimery a jeden spojující základny Hnutí Odporu. Vlakový systém Hnutí Odporu byl ten, který jsem viděl tenkrát v roce 1977. Existence podzemního vlakového systému Negativní Armády byla prozrazena povrchové populaci tímto dokumentem RAND:

http://www.thelivingmoon.com/45jack_files/03files/The_Tubes.html

V současné době je plně v provozu pouze podzemní vlakový systém Hnutí Odporu. Skupina Chimera je především přítomna v nejvrchnějších podzemních sekcích povrchových armádních základen, blíže než 100 stop (30 metrů) k povrchu. Jejich hlavní současné pevnosti, skrze které kontrolují povrch planety, jsou:

*Borgo Snato Spirito, Řím, Itálie *Aviano NATO základna, Itálie *Jistá utajená lokace, Centrální Evropa *Jiná utajená lokace, Centrální Evropa *Ramstein NATO základna, Německo *Fairford RAF základna, Spojené Království *Montauk, New York *Wright-Patterson AFB, OH *Sandia/ Los Alamos, NM *White Sands/ Oblast 6413, UT *Nellis AFB/ Oblast 51, NV *Edwards AFB, CA

Každá z těchto lokací má svoji vlastní strangeletovou bombu na svém území. Tyto strangeletové bomby, jsou celkem nebezpečné a jsou hlavním důvodem, proč Pozitivní Armáda ještě neudělala svůj krok směrem k Události:

http://cerntruth.wordpress.com/2010/03/29/open-letter-to-science/

http://cerntruth.wordpress.com/2011/12/27/119-terrorists-will-start-production-of-strangelets-irony-or-destiny/

Lokace blízko vstupnímu/výstupnímu bodu základny Montauk je Cold Spring Harbor, genetická laboratoř, kde podle některých nepotvrzených zdrojů Chimera produkuje klony vrchních členů Kabaly,:

http://en.wikipedia.org/wiki/Cold_Spring_Harbor_Laboratory

http://alcuinbramerton.blogspot.com/2008/01/bilocation-of-hillary-clone-clinton.html

Galaktické Konfederační síly stále toto zařízení monitorují a klonovací program ukončí, jakmile pro to bude situace připravena:

http://www.ufostalker.com/ufostalker/UFO+Landing+in+Cold+Spring+Harbor+New+York+United+States+on+September+4th+2013/50441

Skupina Chimera se nabourala do globálního finančního systému a převzala jej v poslední dekádě z rukou centrálních bankéřů skrze software PROMIS a skrze vysokorychlostní obchodní programy. Hnutí Odporu a Organizace (jako jeho předchůdce) si již nějakou dobu byly těchto programů vědomi a byly schopni z černých fondů Kabaly odčerpat okolo 70 bilionů dolarů pryč. Tyto peníze budou lidstvu vráceny zpět po Resetu skrze kolaterální účty.Skupina Chimera nesmí být zaměňována s Odtrženou civilizací. Odtržená civilizace má původ v Nacistickém okultním vesmírném programu a vyvinula se do vojenskorůmyslového komplexu s mnohými černými projekty, zatímco skupina Chimera je řídící silou za odtrženou civilizací, manipulující ji k tomu, aby pomáhla v udržení karanténního statutu planety Země. Demarkační čára mezi skupinou Chimera a Odtrženou civilizací je nazývána fázovou hranicí, a o té nemůže být zveřejněno nic více. V tomto smysmlu mohou též být Událost / Průlom komprese nazývány přechodem fáze.

Síly Světla vyvinuly protokol (přesný postup krok za krokem), pro poražení skupiny Chimera, a tento protokol je prováděn.

Vítězství Světla je blízko.

Zdroj: http://2012portal.blogspot.cz/2014/07/fall-of-chimera.html

Základní články k tématu:

1. Hnutí Odporu
2. Galaktický Kodex
3. Pád Archonů
4. Odstranění Kabaly
5. Závoj
6. Hlavní plán
7. Bratrstvo Hvězdy
8. Étherická archonská síť
9. Pád Chimery
10. Aktualizace - plasmatická a planetární situace
11. Karanténa Země – konec hry
12. Aktualizace situace v našem solárním systému
13. Ochrana