pondělí 19. ledna 2015

OchranaOriginál publikoval COBRA 19.1.2015
I přestože byla velká část skalární plasmatické sítě již odstraněna po otevření portálu IS:IS, velká část stále zbývá. Fáze průlomu nepředstavuje pouze duhy a pěkné komety, jsme tu uprostřed okultní války mezi silami Světla a silami temna.Právě proto má nejvyšší důležitost, aby si lidé byli vědomi existence a vlivu skalární plasmatické sítě a ostatních energetických zbraní, které Kabala pod vedením skupiny Chimera používá pro potlačení lidského vědomí a zabránění příchodu Světla. Zde je o tom relativně dobrý článek:

https://jhaines6.wordpress.com/2015/01/18/think-bigger-look-deeper-part-two-by-bradley-loves/

Událost se NEUSKUTEČNÍ, dokud o skalární plasmatickou síť nebude postaráno.

Mnoho Pracovníků Světla a Válečníků Světla jsou primárními cíli směrových energetických zbraní právě proto, že jsou hlavním ohrožením bezpečnosti současného otrokářského vězení planetárního matrixu a jeho vládců.

Prvním vodítkem pro zaměřené jedince, jak se chránit je, udržovat se ve stavu rovnováhy a harmonie během všech denních aktivit. To znamená osvojit si zvládání času a určování priorit, naučit se, kdy říkat ano, a kdy říkat ne, a odstranit všechny toxické elementy, situace a lidi pryč z vašich životů. Je také dobré si najít nějaké tichý čas každý den na to ho strávit v přírodě nebo v meditaci pro znovu napojení se s vaším Vyšším Já.Dračí zdroje mi sdělily efektivní ochranný meditační protokol. Je doporučeno používat tento protokol jednou nebo několikrát denně a udržovat tento ochranný štít skrze fázi Průlomu pro udržení vibrační frekvence Světla:

1. Uvolněte své tělo, emoce a mysl soustředěním se na svůj dech nebo jakýmkoli jiným způsobem, který pro tebe funguje

2. Představte si zářivý bílý vortex Světla vyzařující z tvé čakry Hvězdy Duše dolů, skrze tvé tělo ve směru hodinových ručiček, očišťující energetické pole vašich fyzických, plasmatických, éterických, emocionálních a mentálních těl. Udržte tento vortex napojení na zdroj univerzálního Světla a naprogramujte ho, aby udržel všechna vaše energetické těla očištěná.

3. Představ si vajíčkový tvar polopropustného zrcadlového štítu okolo svého aurického pole vašich fyzických, plasmatických, éterických, astrálních, emocionálních a mentálních těl. Tento zrcadlový štít nechává procházet všechny pozitivní energie do tvého energetického pole, ale odvrací a odráží a všechny negativní energie zpět k jejich zdroji (zpět k odesilateli). Naprogramuj tento zrcadlový štít tak, aby vás upozornil na to, když je namířen vašim směrem namířen jakýkoliv typ negativní energie, a nechal ho vrátit se k jeho zdroji.

4. Představte si Světlo, jak přeměňuje všechny části vás samých a všechny části vašeho energetického pole zpět do stavu vyrovnanosti a harmonie. Zatímco tak činíte, můžete si při tom broukat mantru OM, protože OM je prapůvodní zvuk Světla a jeho rezonance obnoví harmonii nejefektivněji.Pokud jste pod silným plasmaticko/skalárním útokem, tak vám může pomoci takzvané „zažízení fialového paprsku“. Používáním hůlky ve vašem aurickém poli můžete odstranit negativní plazmu, kterou tam skalární útok vytvořil:

http://altered-states.net/barry/newsletter510/

Zařízení fialového paprsku/Darsonvalovo zařízení je vlastně Teslova cívka, která vytváří pozitivní plasmatické pole a transmutuje negativní plasmu, která je tvořena skrze manipulaci skalární vlnou.

Další rozhodujícím prvkem v této okultní válce je převést tolik lidí, jak je to jen možné pryč od temnoty a do Světla. Je tu mnoho členů středního managementu Kabaly, kteří dělají temné skutky pouze, protože jsou do toho nuceni, nebo protože nevidí jiné řešení, jsou pod finančním, psychologickým a fyzickým nátlakem, nebo manipulací. Jsou to podplacení kongresmani, oklamaní zednáři na vysokých postech, chamtiví výkonní ředitelé společností, piloti řídící vraždící drony, vojáci mačkající spoušť, personál ovládající skalární směrové zbraně, náboženští fanatici projevující své traumata na nevinných civilistech.

Následující kódovaná zpráva byla předána těmto lidem uprostřed hierarchie z jistého zdroje, který si přeje zůstat anonymní.

»Vrchol pyramidy byl odstraněn. Vševidoucí oko bylo zavřeno a již vás nesleduje. Jste již v bezpečí pro návrat do Světla Lásky. Tubal Cain«

Dračí zdroje navrhly meditaci pro přinesení Světla do duší těchto lidí a mnoho z nich také překročí ke Světlu, a tím účinně oslabí základnu Kabaly:

1. Uvolněte své tělo, emoce a mysl tím, že se budete soustředit na svůj dech, nebo jakýmkoliv jiným způsobem, který pro vás funguje

2. Představte si vortex zářivého bílého Světla, jak sestupuje z čakry Hvězdy Duše všech těch uprostřed hierarchie Kabaly do jejich energetických polí a do jejich osobností, jak je probouzí do reality Světla, jak je vede k oddělení se od Kabaly, jak jim dává sílu osvobodit se od temnoty

3. Představ si všechny uprostřed hierarchie Kabaly, jak se připojují k planetární síti Světla, jak odkládají své zbraně ničení a klamu, a jak se učí spolupracovat a jak se konstruktivní způsobem připojují k lidské společnosti.

Jeden z největších psychologických bloků Kabaly je jejich komplex méněcennosti, který se snaží skrýt a maskovat svým chvástáním o „pokrevních liniích“. Tou nepohodlnou pravdou je, že pokrevní linii Khazarské Kabaly pochází z primitivního, krutého, násilného a méně inteligentního Neandrtálského muže, zatímco se lidské masy vyvinuly z více vybraného, vyrovnaného a inteligentnějšího Kromaňonského muže:

http://www.democratic-republicans.us/neanderthals-and-semites/Pochopte prosím, že i přesto, že výše uvedený článek může být ideologicky předpojatý, většina čistě vědeckých tvrdých faktů stále platí. Pouze, když článek čtete, nahraďte Khazary namísto Semitů/Židů.

Hnutí Odporu vydalo pár varování oddanému jádru Kabaly, aby zastavily útoky na Válečníky Světla a na Pracovníky Světla vedené pomocí směrových skalárních energetických zbraní. Poté, co byla tyto varování ignorována, Odboj spustil protokoly »vypusťte psy«. Což znamená, že nebudou již déle držet zpět povrchové jedince a skupiny, které by rádi odstranili Kabalu ze své vlastní vůle a po svém.

To znamená, že se povrch planety náhle stal pro oddané členy Kabaly celkem nebezpečným. To je také důvodem, proč Donald Rumsfeld prodal svůj dům a utekl do Nového Mexika:

http://www.noodls.com/view/2448F46606DA1A61429CDD4439C188A8E6C52262?4722xxx1420968910

Joe Biden si již všiml této nové situace:

http://starshipearththebigpicture.com/2015/01/18/interesting-coincidences/

Hnutí Odporu dalo vědět, že pokud se útoky směrových energetických zbraní nezastaví, mohou spustil protokoly pro rychlé zatknutí bezbožné čtyřky: Dick(a) Cheney(e), Donald(a) Rumsfeld(a), George Bush(e) Senior(a), Henry(ho) Kinssinger(a).

Jestliže by tyto protokoly byly spuštěny, mělo by drastické a destabilizační účinky na planetární geopolitickou situaci a i přesto, že by to uspíšilo Událost, celý přechod by byl mnohem chaotičtější a násilnější. Odpor si je dobře vědom spojení bezbožné čtyřky se skupinou Chimera. Odpor doufá, že rozum zvítězí a že je stále možné vyhnout se extrémním opatřením.

A teď ve více pozitivním duchu, pozítří bude aktivován RR6 a během této aktivace bude plasmatický ocas komety LoveJoy procházet skrze Plejády a bude vidět ze Země. Tato kosmická událost vyšle vlnu pozitivní energie k plasmatickým Tunelům Seta okolo povrchu této planety a stane se spouštěčem pro jejich transformaci. Pro shrnutí, v následujícím týdnu můžeme očekávat spoustu aktivity Světelných sil.

Zdroj: http://2012portal.blogspot.ca/2015/01/protection.html

Základní články k tématu:

1. Hnutí Odporu
2. Galaktický Kodex
3. Pád Archonů
4. Odstranění Kabaly
5. Závoj
6. Hlavní plán
7. Bratrstvo Hvězdy
8. Étherická archonská síť
9. Pád Chimery
10. Aktualizace - plasmatická a planetární situace
11. Karanténa Země – konec hry
12. Aktualizace situace v našem solárním systému
13. Ochrana