úterý 26. února 2013

Interview s Cobrou z 26.2.2013 - Alexandra Meadows

Alexandra Meadows - Rozhovor s Cobrou

Alexandra: Ahoj všichni, dobré odpoledne . Dnes je úterý, 26. února 2013. Tady je Alexandra Meadors z Galacticconnection.com, webových stránek, poskytujících každodenní planetární aktualizace a informace o našem přechodu z 3D Matrixu . Je pro nás velmi důležité rozšířit si rozhled a sladit naše vědomí s vesmírem, abychom udrželi krok s hlavními změnami, které jsou charakteristické pro konec tohoto světového věku. Aby bylo možné pokračovat v přinášení více podnětných materiálů, pozvala jsem dnes mého zvláštního hosta Cobru, aby provedl přehled o únorových světových událostech z galaktického pohledu. On a já budeme poskytovat tuto službu pro všechny z vás, každý měsíc, aby zmizel strach, byla vyjasněna nedorozumění a přidán vhled do toho, co se ve skutečnosti děje za titulky deníků. Takže většina z vás zná Cobru a pravdu jeho slov, ale těm kdo ho neznají: Cobra je pravý modrý plejádský kontaktér, který je v kontaktu s "podzemím" 35 let. Odboj mu doporučil, aby zůstal v anonymitě, a i nadále komunikuje s bytostmi z planety X , které napomáhají hnutí odporu. Jako pozemský zástupce Agarthské sítě a světelných sil, se snaží připravit lidstvo na vzestup a na horizontu se nacházející Události. Jedna věc je jistá: každý, kdo si vyslechne Cobrovy informace, odejde s výstižnější představou, nakolik nás Světelné síly skutečně každou hodinu podporují. Takže s tím co bylo řečeno, pozvěme sem teď Cobru.

Ahoj Cobro, jak se vám dnes daří ?

Cobra: Ahoj, Ahoj všichni

Alexandra: Již jste se plně zotavil z londýnské konference ?

Cobra: Řekl bych, že zážitek byl docela hodně intenzivní, protože energie tohoto města je opravdu obrovská, takže tam vidíte, jak se děje jedna věc za druhou a z ní vyplývá další, a jsme stále v procesu integrace všech provedených změn.

Alexandra: Ach můj bože, tak, co jste cítil, že bylo tak jedinečné na energiích Londýna?

Cobra: První věc, kterou jsem si všiml, je, že se v posledních několika letech energie velmi, velmi posunula. Zlepšila se docela výrazně, a také je teď obrovský potenciál v tom vortexu, který zde před několika lety nebyl. Další věc, kterou jsem si všiml, byla velmi silná přítomnost hnutí odporu. Když jsem cestoval ve vagonu v londýnském metru, cítil jsem kolem sebe velmi silnou přítomnost příslušníků odporu a také se děly některé další věci.

Alexandra: Ach, to jsou úžasné zprávy. Takže v té části světa je více podpory? Cobra: O ano, hodně.

Alexandra: Jak jsem vám řekla dříve, já jsem si myslela, že je stále více důležité, aby každý udělal krok zpátky a udělal si přehled o hlavních událostech, které se od 1. února staly. Myslela jsem, že bychom si zde mohli vyslechnout váš názor na ně, protože nás zaplavuje doslova smršť informací. Jsem si jistá, že je to opravdu někdy pro všechny na celém světě ohromující. Věřím, že vy a já jsme rozhodně na stejné straně, pokud jde o zaměření na vývoj planety, při pohledu na to, jak každý z titulků bliká. Opravdu, ráda spojuji věci a vím, že vy se svými kontakty můžete nám všem poskytnout nějaké opravdu bezkonkurenční postřehy. Myslím, že první otázka, kterou se zeptám, bylo to UFO, kdo vypnul světla na zápasu Superbowl?

Cobra : Nebylo to UFO, to byla koordinovaná akce pozemního personálu Světelných sil na povrchu planety.

Alexandra: ach , OK , ale to tedy bylo úmyslné ?

Cobra: Ach ano , ach ano.

Alexandra : A záměr?

Cobra: Záměrem bylo ukázat Kabale, že už není všudypřítomná a všemocná na této planetě. Jak víte, bylo to v nejlepším možném okamžiku, kdy to mělo psychologicky co největší efekt.

Alexandra: Určitě, kolik miliard lidí se na to pravě dívalo ? Cobra : Myslím, že to bylo asi 100 milionů. To určitě vytvořilo nějaké otázky a nutí to lidi přemýšlet o tom, co se děje .

Alexandra: Zajímavé ... OK , dobře, jeden z největších titulků novin v tomto posledním měsíci byl o Sandy Hook (jde o masakr na základní škole v Sandy Hook, více ZDE.- pozn. překl.) Moje první otázka je ...díval jste se na wellaware1.com ? ( Cobra odpovídá : Ne ) OK to jsou stránky, a je tam ještě pár dalších, které se začínají objevovat, kteří revidují biometrie obličeje a dokazují velmi průkazně , že tyto oběti krize ani nebyly u toho, když se to stalo, nebo že ani neexistují. Někteří z nich vlastně použili jména osob, které již zemřely, myslím , že tam nyní kolují všechny druhy informací. Ukazuje to, že tam bylo hodně lží ze strany médií. Takže se zdá, že z případu Sandy Hook vyšly některé pozitivní věci, například, více se poukazuje na antidepresiva, které způsobují násilí a takové věci, ale byla jsem zvědavá, co vy na to ? Jaký byl smysl toho v pozadí a co si myslíte, že jsme z toho získali z hlediska galaktického?

Cobra : Přineslo to více povědomí o situaci. To je docela podobná věc, kterou bychom mohli přirovnat k 9/11. Tato událost byla vytvořena s negativními úmysly, ale konečný výsledek bylo zvýšení uvědomění , takže jde v podstatě o stejný vzor.

Alexandra: jaký máte pocit o tom povstání ve věci vlastnictví zbraní? Chci říct, že je spousta důkazů, které ukazují, že druhá novela byla speciálně vytvořena tak, že bychom nepředávali tolik moci tomu, čím je dnes Kabala, a to jistě není nic, co by přecházelo do 5D. Například na Floridě jsou šerifové, kterým byl vydán zákaz a oni odmítají nechat si vzít svou možnost držení zbraní, jaký je váš názor na to ?

Cobra: Řekl bych, že tento nárůst vlastnictví zbraní je přirozená psychologická reakce lidí, kteří chtějí být svobodní. Cítí čím dále je větší útlak od kontrolujících sil, a samozřejmě, první přirozenou reakcí je bránit se. Takže jde o přirozené psychologické reakce, a bude to nadále růst, a až do okamžiku, kdy pozitivní světelné síly osvobodí tuto planetu, pak samozřejmě tito lidé nebudou ty zbraně dále potřebovat, protože budou svobodní a v bezpečí.

Alexandra: Myslím, že si vzpomínám že před chvílí jeden další velmi mocný učitel na internetu říká, že přijde doba, kdy doslova nebudou vypáleny žádné výstřely, protože zbraně nebudou fungovat, je to pravda ?

Cobra : Řekl bych, že v určitém okamžiku, v určitém okamžiku to je přesně to, co se bude dít

Alexandra : No, to je dobře. Také jsem měla pocit, že další výhoda byla, že byly odhaleny všechny ty falešné zprávy v médiích a já jsem přemýšlela, co si o tom myslíte? Už jsme se jako frakce světelných sil více infiltrovali do médií? Protože se zdá, že si velmi stěžují lidé, kteří čtou konspirační teorie a fóra duchovních komunit a tak.

Cobra : Tady existuje mnoho vrstev, první vrstva je kontrola hromadných sdělovacích prostředků, která je stále v rukou Kabaly, a v matrixu jsou v tomto trochu trhliny, ale ještě ne moc. A druhá vrstva pokrývá alternativní média, a tu jsou také dezinformační agenti, kteří jsou placeni aby šířili dezinformace na tzv. alternativních internetových stránkách. Takže máme různé vrstvy kontroly a řekl bych, informační válku, která probíhá hned na povrchu planety. Není moc reálných info, dokonce ani na těch alternativních stránkách.

Alexandra: To je pravda, a to je jeden z důvodů, proč jsem byla tak motivována abych tyhle hovory s vámi dělala. Lidé přišli, a požádali mě, abych to s vámi také udělala. Takže opravdu děkuji, že děláte takovou službou pro lidstvo a chci vám za to poděkovat.

Další obrovské téma v únoru je ruský meteorit a tam bylo tak mnoho verzí. Vše - od sestřelení UFO až po…je mnoho různých příběhů o tom, kolik lidí bylo skutečně zraněno. Byla dokonce jedna zpráva, že tam byl takový divný zelený sliz, který meteorit za sebou zanechal ... tolik různých příběhů ...o všech těch zelených ohnivých koulích osvěcujících oblohu. Můžete nám dát trochu zpětnou vazbu o tom, co si myslíte, že se děje ?

Cobra: OK, já vím, co se tam děje.

Alexandra: haha, pravda, vy jste tam nahoře byl.

Cobra : OK , ano Galaktická Federace dovolila, aby přírodní těleso, který je na kolizním kurzu s planetou, přeskočilo přes ochrannou membránu. Obvykle chrání planetární povrch před jakýmkoliv škodlivým dopadem, ale tenhle propustili a důvodem bylo probuzení lidských mas. Umožnily tomu přírodnímu tělesu projít ochrannou membránou a zasáhnout planetu. Byl to přirozený objekt, nebylo to nic umělého. Jeho trajektorie, jeho cesta, nebyla ovlivněna UFO, bylo jen dovoleno, aby pokračoval ve svému přirozeném kurzu. A důvod, proč to bylo dovoleno, bylo to proto, že to bylo jen pár hodin před průchodem jiného kosmického tělesa velmi blízko k Zemi, takže lidé začnou myslet ... to není náhoda. Lidé se začínají probouzet, a to je přesně to, co se stalo. Nyní jsou tisíce, možná i miliony lidí, kteří hledají na nebi meteority. Máme zprávy z celé planety, protože lidé jsou si nyní vědomi tohoto jevu. Tyto věci se dějí pořád, objevují se ty velmi, velmi jasné meteority každých pár dní, kdekoli na světě, ale nikdo si toho nevšiml. A důvod, proč, je, že si lidé toho nebyli vědomi, ale teď jsou si toho vědomi a všímají si toho, a to připravuje jejich vědomí na první kontakt. A samozřejmě existuje mnoho, mnoho kosmických událostí, které přijdou později v tomto roce, a mohl bych o tom mluvit později. Takže základní příběh je, že toto vesmírné těleso zasáhlo Zemi, bylo zraněno asi tisíc lidí, ale řekl bych, že drtivá většina těch ran byla povrchová zranění, která byla uzdravena v nemocnici během několika hodin ... lidé mohli jít domů. Takže tam nebylo mnoho škody ve srovnání s tím, co se mohlo stát.

Alexandra: Je to zajímavé, co říkáte, protože jsem s někým tuhle mluvila, máme tolik šílených, masivních změn na Zemi, ale vzhledem k tomu jsou ztráty na životech minimální.

Cobra: Ano , to je pravda. To je ochrana sil světla, to je příklad ukázky jejich moci a toho, co mohou udělat, aby chránili lidstvo. A ještě jedna zajímavá věc je, že k této události (meteorit ) došlo v den zahájení londýnské konference. Zajímavé je také, že k průchodu druhého asteroidu v ten den došlo během několika minut po zahájení konference.

Alexandra: chacha, wow tak to bylo jako hlasité zaklepání na vaše dveře pro vás.

Cobra Och ano, byla to synchronicita.

Alexandra : Tak to všechno je o testování amerických zbraní ?

Cobra: Ne, ne,

Alexandra : Je to všechno směšné !

Cobra: Je to všechno směšné. Vidíte, každá větší událost vyrábí několik konspiračních teorií, některé z nich jsou správné, většina ne.

Alexandra: Byl to originální meteorit a úlomky dopadly v Rusku, na Kubě, v San Franciscu , bylo to všechno ze stejného původního meteoritu nebo to byly různé meteority?

Cobra: Jak jsem již řekl dříve, jedno kosmické těleso zasáhlo Rusko. Existuje mnoho meteoritů, velmi, velmi jasné meteority, řekl bych, že se objevují každých pár dní. Lidé si jich nedokáží všímat, protože si nejsou vědomi, ale teď jsou si lidé více vědomi.

Alexandra: Takže se to bude stupňovat.

Cobra: To se bude i nadále zvyšovat, zejména pokud si budou lidé udržovat vědomí.

Alexandra : To dává hodně smysl. Teď: proč by měly být zelené? Proč by měly být na nebi zelené ohnivé koule?

Cobra : Nejsou vždy zelené barvy, ale to je zelená barva, která se vytváří třením meteoritu s molekulami vzduchu v atmosféře.

Alexandra : Wow, to jsem nevěděla, většinou se o nich mluví jako o modrých a zelených.

Cobra : Ve většině případů jsou zelené, ale také mohou mít jiné barvy .

Alexandra : Vysvětlete mi toto: ve stejnou dobu když meteorit zasáhl zemi, je zpráva o sto tisíc delfínech u pobřeží Spojených států. Jaký je pro to důvod pro to?

Cobra : Delfíni nám posílají velmi silný signál, a to je poselství probuzení, které má mnoho různých vrstev. Je to jako připomenutí, volání, řekl bych, puštěný budík.

Alexandra: Takže v podstatě všechno, co je na této planetě, se nás snaží poklepat na rameno a říct : Ahoj, probuďte se, vy tady, všichni tu pracujeme společně s vámi.

Cobra: Ano, přesně tak. Máme také další znamení, že blesk udeřil do kopule chrámu svatého Petra v Římě několik hodin poté, co papež odstoupil.

Alexandra: Chtěla jsem se vás na to zeptat taky, vyrazil jste mi to z ruky. A co tohle: to bylo úžasné, další zpráva z 19. (února), že se objevily nějaké nové skvrny na slunci, které byly 6 krát větší než průměr Země, a vznikly doslova do 48 hodin. Takže jsem byla zvědavá, co si o tom myslíte?

Cobra: No to je přirozený projev zvýšené sluneční aktivity, protože teď jsme na vrcholu cyklu sluneční aktivity, a to je docela přirozený jev. To se stává docela často, když je Slunce aktivní.

Alexandra: Někde jsem četla, že sluneční skvrny ve skutečnosti představují mužskou psychiku, a zemětřesení a podobné věci představují ženskou psychiku, je to pravda?

Cobra: No to je jen jeden způsob, jak vysvětlit symboliku těchto struktur. Sluneční skvrny jsou oblasti na povrchu Slunce, které jsou ve skutečnosti poněkud chladnější. Ve skutečnosti jsou to hyperdimenzionální vchody, přes které přicházejí některé kosmické lodě a technologicky vstoupí do středu Slunce a pak se teleportují skrze červí díru do jiných dimenzí a do jiných částí vesmíru.

Alexandra: Víte, když jsem si to přečetla, byla jsem prostě šokována.

Cobra : Ano, na to musíte mít nějaké opravdu úžasné technologie.

Alexandra : Ano, úžasné. A prý je to docela studené (teplota) v slunečné skvrně, že?

Cobra : Ano , ale je to velmi horké, s ohledem na naše standardy.

Alexandra : Samozřejmě, ale já jsem jen měla na mysli, že samotná slunečná skvrna je, zdá se, chladnější než samotný vnější sluneční paprsek.

Cobra: ano, ano.

Alexandra : A pravděpodobně tyto lodě létají do a z těchto slunečních skvrn ... a to jsem se vás chtěla zeptat: jsou proto tak velké, že to znamená že přijde větší množství UFO do naší reality, má to znamenat toto?

Cobra: Ne, je to vlastně zvyšující se aktivita našeho slunce, která vlastně odráží zvýšenou aktivitu Galaktického Centrálního Slunce.

Alexandra : OK, to dává smysl. Teď - moje další věc je o papeži, je zde spousta informací která se staly v únoru. Rezignace papeže Benedikta, a blesk co udeřil do baziliky ... hodně diskuse o tom, proč to se děje, proč se to stalo, jak se to stalo, …vyhnali ho maltézští rytíři, bál se o život? Existuje o tom spousta příběhů, zřejmě kontaktoval italského prezidenta, Georgia Napolitana s žádostí o ochranu a imunitu od italské vlády. Mohl byste mi o tom říci trochu víc ?

Cobra : To je jen poslední fáze dlouhého boje, který probíhal ve Vatikánu, v různých frakcích. Papež uvolnil hodně věcí pro média v posledních několika měsících, a to je důvod, proč ho vyhodili, protože jeho obraz byl pro vkus Vatikánu příliš nečistý, tak se rozhodli, se ho zbavit. Samozřejmě, že trochu manévroval, aby se ochránil, a to je důvod, proč kontaktoval italského prezidenta. Jak pravděpodobně víte, papež není nejvyšší osobou v mocenské struktuře Vatikánu ... má své nadřízené, z nichž většina jsou jezuité, a někteří z nich jsou dokonce výš než římská Černá šlechta* a oni jsou ti, kteří skutečně vybrali papeže a rozhodují o tom, jak dlouho bude papežem. Takže mu bylo nařízeno, aby odstoupil.

Alexandra : OK, takže budete souhlasit, byl vyhozen.

Cobra : Ano.

Alexandra : Jsou tito jezuité to samé co ti maltézští rytíři?

Cobra : Ne tak docela, maltézští rytíři jsou jako vojenský okultní řád, který slouží jako prostředek pro jezuity k provádění obchodů a pro kontakty s Ilumináty.

Alexandra : Aha, ok , to dává větší smysl. A také jsem někde četla, že papeži byly brány otisky prstů kvůli účasti v událostech 9/11 a 3/11, souhlasíte s tím?

Cobra : Ne tak docela, protože ve Vatikánu existuje mnoho lidí se špinavýma rukama. On byl prostě vystaven v médiích ... jeho veřejný obraz již nebyl dost dobrý, takže již více nesloužil Vatikánu.

Alexandra : OK . Každý den se dívám na blog Cobry, tam je něco o Vatikánu, a chtěla jsem vědět ...jsou opravdu připravována jejich prohlášení, že ET je skutečné, a byly tam tuny informací o tom, co je opravdu uloženo ve sklepeních pod Vatikánem. Zajímalo by mě, jestli o tom máte nějakou zpětnou vazbu?

Cobra : Vlastně je to proces čištění, světelné síly budou vyvíjet větší a větší tlak na Vatikán, a to se bude zvyšovat. Zejména příští měsíc (březen 2013), uvidíte zajímavý vývoj v tomto příběhu o Vatikánu, protože síly světla se rozhodly, že už je toho dost a že je věci třeba změnit. Skutečně se přibližujeme, pomalu, ale blížíme se k horizontu Události a ty věci, musí být vyjasněny.

Alexandra: Myslíte, že ze všech frakcí na planetě, oni jsou nejhorší ...nejproblematičtější, nejvíce neústupní ?

Cobra : Jsou v jádru spiknutí. Řekl bych, že římská Černá šlechta tzv. (fyzičtí) Archoni** (z řečtiny – vládci) a jezuité jsou na vrcholu pyramidy nebo vrcholu potravního řetězce, a budou -li odstraněni, naše planeta bude svobodná.

Alexandra : Zajímavé . A teď, co o tom, že lidé nemohli mít přístup k penězům?

Cobra : Byl to zajímavý vývoj, protože ve skutečnosti byly ve Vatikánu blokovány po určitou dobu kreditní karty. To je také součástí boje o moc na samém vrcholu hierarchie Kabaly, o kontrole finančního systému.

Alexandra : Vím, že bylo zřejmě hodně povyku o praní špinavých peněz ve Vatikánu, který unikl ven.

Cobra : Řekl bych, že unikl nepatrný zlomek, 1 %. Je tam toho mnohem víc. Vlastně Vatikán vlastní FED (US centrální banka, která je vlastněná soukromým kapitálem - pozn.překl.)prostřednictvím stovek či dokonce tisíců malých firem. Je to jako sít malých firem všude po celém světě. Jsou velmi, velmi rozvinuti ve Střední Americe, Jižní Americe, v jiných zemích, v Africe.Malé společností, které jsou zcela pod kontrolou jezuitů a díky této vzájemné propojenosti těchto společností jezuité ve skutečnosti vlastní FED, nikoliv Rothschildové.

Alexandra : Wow, a tyto společnosti si to uvědomují , nebo je to spíš záležitost kontroly mysli?

Cobra : Jsou Velikáni….. jako Shell, které jsou jen nástroje kontroly.

Alexandra : Aha. Četla jsem zajímavý citát, tady, " nikdo se stane papežem bez vypořádané minulosti, protože pouze s takovými závazky může být ovládán kúrií. Je to stejné v každé velké společnosti. Měl být obětním beránkem pro všechnu špínu, o které církev věděla, že se vynoří. " Takže se zdá že oni věděli všechno o krok napřed. Existují články, které říkají, že papež Benedikt diskutoval o tom, kdy má odejít, již před několika lety, co si o tom myslíte?

Cobra : To je velmi pravdivé. Ve skutečnosti jsou skuteční mistři hry vždy v pozadí. Veřejné osoby jsou vždy vystaveny, musí snášet všechnu nenávist a všechny důsledky činů těch, kdo jsou v pozadí.

Alexandra: A vědí to dřív, než vstoupí do takové pozice ?

Cobra: Jsou si toho vědomi do určité míry, ale vidíte, mnoho lidí touží po moci a slávě, a to potlačí jejich logické uvažování. Kromě toho, většině členů Kabaly moc logického uvažování nezbylo.

Alexandra : Dobře, dobře. Jsem si jistá, že jste si vědom toho, že mnoho katolických kardinálů bylo zatčeno kvůli zneužívání dětí, stejně jako celý případ zneužívání dětí byl zcela otevřené vyzrazen na webových stránkách ITCCS ( Cobra : Ano ), a že to bylo docela působivé. Je to také způsob světelných sil, dát jim znamení, že mají jen tolik času nebo něco jiného, je to jejich nepřímý způsob, jak říkat věci?

Cobra : To je jiný příběh, je to vlastně akce sil světla, odhalit, co se děje, aby si byla lidská populace více vědoma zločinů těch lidí, a opět, je to jen začátek, je to jen špička ledovce ... mnohem, mnohem více toho vyjde na povrch.

Alexandra : Každých pár dní Vatikán zmiňuje, že UFO existují, a já vím, že to řekli v minulosti, ale opravdu to sílí, a já jsem přemýšlela, proč teď ? Je to jen energie doby? Nebo je to proto, že Světelné síly ve skutečnosti na ně vyvíjí tlak?

Cobra : Neobjevuje se to pouze přes Vatikán, také Bilderbergové, všechny frakce Iluminátů svým vlastním způsobem připravují zveřejnění, protože si uvědomují že to nebudou moci dlouho zadržovat, a budou se muset tak či onak přizpůsobit situaci. Chtějí být těmi, kteří kontrolují a diktují, jak se odehraje toto zveřejnění, a chtějí to překroutit způsobem, který bude vyhovovat jejich agendě.

Alexandra : Vzpomínám, Cobro, na konferenci kterou jste měl s námi všemi v listopadu, že Obama, co to bylo za slovo, které jste použil, bude " zapnut " a náhle vstoupí do této mise (????- překl.) - stalo se to již? Cobra : Ne.

Alexandra : OK . Myslela jsem si to. Je něco dalšího v čem nás můžete poučit o papeži a Vatikánu ?

Cobra : Jak už jsem říkal, že toto je jen začátek, opět březen by měl být velmi zajímavý, pokud jde o Vatikán. Existuje mnoho věcí, které jsou připravovány Světelnými silami na březen, mnoho překvapení pro Vatikán, jezuity, pro katolickou církev. To bude zajímavé. Pokud vše půjde podle plánů, a to nemůžu zaručit, ale pokud tak vše bude, březen bude velmi zajímavý měsíc, pokud jde o činnost katolické církve (v březnu 2013 došlo ke zvolení nového papeže – jezuity kardinála Bergoglia, papeže Františka – pozn. překl.)

Alexandra : To je vzrušující ! OK. Nyní je další velký příběh o Severní Korei. Četla jsem, že Severní Korea je vlastně tajným spojencem Japonska. Takže jsem byla zvědavá, jaký je váš pocit ohledně výbuchu tzv. jaderného zařízení, myslím, že jste se jednou zmínil, že by to nemělo být dovoleno, je to jen vyslovená dezinformace?

Cobra : Došlo k výbuchu , ale nebyl to jaderný výbuch.

Alexandra : Bylo to úmyslné ?

Cobra : Bylo to testování jaké armáda dělá, ale nebyl to jaderný výbuch. Je pravda, že na celém světě jsou vytvářeny aliance. Je to velký posun moci, lidé hledají nová spojení, nové aliance, to se právě teď děje denně.

Alexandra : Také jsem si všimla, a přemýšlela, že jsme byli v USA vychováni, abychom viděli Rusko, Čínu, Severní Koreu a několik zemí na Blízkém východě jako naše úhlavní nepřátele. Nemluvím o osobní úrovni, mluvím o jedné zemi či druhé. Vypadá to, že ty samé země dělají největší pokroky v komentování odhalení, jako BRIC ( Brazílie , Rusko, Indie a Čína), které se zdají být velmi agresivní při sestavování některých programů, které jsou více zapojeny do humanitárních případů – jaký je váš názor?

Cobra : Opět platí, že existuje mnoho vrstev. První věc, na kterou bych chtěl upozornit je, že země, které jsou nejvíce nenáviděny Spojenými státy jsou země, které nemají centrální banky ovládané Rothschildy, takže to byl pro některé z řídících sil ve Spojených státech vždy problém. A teď se to mění, protože existuje tzv. Východní Aliance, která sílí každým dnem. Ale v této Východní Alianci probíhají její vlastní vnitřní boje. Lidé bojují o moc, stejný příběh se odehrává uvnitř, a to je jeden z důvodů, proč zatím nedošlo k finančnímu resetu. A mohou vznikat některé humanitární projekty, ale tyto projekty se zatím neprojevily v realitě, protože v případě, že je skutečná vůle a odhodlání a rozhodnutí něco na této planetě změnit, může se to stát velmi rychle.

Alexandra : Zajímavé ... je to tak vzrušující doba ve které žijeme. Co ta gigantická propadlá díra v Louisianě? Ta se nyní rozrostla na více než 7.500 ft2 (asi 697m2)...existuje spoustu příběhů o tom, že je to ze solných jeskyní, o ropovodech a plynovodech, jaký je váš názor na to ?

Cobra: Zaprvé, řekl bych, že to není jediná jáma, na planetě je mnoho propadlých děr. Některé jsou přirozeného původu, některé umělé a některé vytvářené nevědomky Hnutím odporu, jako další příznak probuzení.

Alexandra: To je zajímavé. Co zlato ? Všichni jdou po zlatě. Existuje mnoho příběhů, že Rusko a Čína, říká se, že Čína je číslo jedna coby držitel zlata a říká se, že Rusko právě vystoupilo jako druhý největší držitel zlata na planetě. Jaký je váš názor na to a jaké jsou poznatky k tomu ohledně ekonomiky Spojených států?

Cobra: Existuje mnoho vrstev toho. Existují oficiální příběhy v hromadných sdělovacích prostředcích, a existují výmysly v některých alternativních médiích, jsou tam dezinformace. Ale jak vidíte, nikdo neví, kde je zlato, protože zlato už není na povrchu planety (????). Máte pozlacené wolframové tyče v centrálních bankách (to je pravda, zvl. pikantní byl průšvih USA, když do Číny místo zlata dodali pozlacený wolfram....pozn.překl.), a to je v podstatě všechno, co máte. Kde jsou peníze, kde je zlato? To jsou otázky, na které bych se chtěl zeptat lidi, přemýšlejte o tom. Všichni mluví o kolaterálních účtech, všichni mluví o St. Germain Trustu, otázka je, kde jsou peníze? Všichni mluví o trilionech dolarů, ale nikdo je nikdy neviděl. Vím, že na internetu běhají obrázky, a kdybych sčítal všechno to zlato, dostali byste možná 3.000 liber.

Alexandra : Takže zlato je drženo na dimenzionální úrovni ? Vysvětlete mi to.

Cobra : Zlato vzal Odboj asi před rokem, a čeká na určitém místě na pravý čas, aby bylo dáno lidstvu. A samozřejmě podmínkou, aby ho odboj lidem dal je, že bude muset uzavřít dohodu o tom, co s ním udělá, a jak to bude dělat. A Východní Aliance měla velkou příležitost v únoru loňského roku, ale nebyli schopni dojít k dohodě a tak ... omlouvám se.

Alexandra : Ano, průšvih. A máte pocit, že peníze nebudou k dispozici, až po Horizontu Události?

Cobra: Peníze budou k dispozici až po Události, protože Kabala bude mít nad penězi kontrolu až do poslední možné chvíle. Toto je jejich poslední bašta moci. Uvolní všechno ostatní dříve, než peníze, protože pokud máte peníze, můžete něco změnit Lidé nejsou na mizině a bez peněz bezdůvodně a důvod [proč je Kabala udržuje na mizině ] je to, že nemohou nic dělat, nemohou rozvíjet zařízení na volnou energii, nemohou střílet rakety, nemohou vytvářet soukromé kosmické lodě, nemohou dělat, co by chtěli.

Alexandra: Ano, v mém případě nemohou založit Světelné Město.

Cobra: Ano.

Alexandra : OK, takže pokud to tak je, jaký to má dopad na Kabalu ?

Cobra: Kabala nyní stále ovládá povrch planety, ale ne na moc dlouho, protože hnutí odporu udělalo velký pokrok pod povrchem, a teď je den ode dne více a více agentů na povrchu. Dnes máme, myslím, že je to kolem 37.000 a jejich počet neustále roste hodinu po hodině. V podstatě lze říct, že Odboj je dostatečný, a budou silněji a silněji tlačit věci k Události.

Alexandra : To se objevilo také na vaší konferenci. Co uděláte, když k vám někdo přijde a řekne, chci být součástí tohoto Odboje, je pro to nějaký postup, nebo proces nebo předpis?

Cobra : V tuto chvíli agenti odporu nekontaktují populaci na povrchu, protože by to tu osobu ohrozilo. Pokud by se Kabala o tom dozvěděla, nebyla by to legrace. Takže nekontaktují nikoho na povrchu, jenom denně jednají se špičkovými členy Kabaly, a výsledky těchto jednání jsou někdy pro Světelné síly hodně pokročilé. Ale to je dlouhý a odhodlaný proces, protože lidstvo je hlavním rukojmím ... životy 7 miliard lidí, blahobyt 7 miliard lidí. A Kabala má stále dost síly a schopnosti dělat škodu pokud chce, takže musíme být stále opatrní. Odboj je netrpělivý, zlobí se, ale jsou stále opatrní. Nezpůsobují planetě zbytečné utrpení.

Alexandra : Máte stále pocit, že je stále vytahována jaderná karta? Četla jsem to, ale také jsem slyšela, a někteří další říkají, že jaderné věci nebudou tolerovány, takže jsou tu protichůdné informace v tomto ohledu, můžete to upřesnit ?

Cobra : Nejen, že to nebude tolerováno, světelné síly mají technologii, která účinně zablokuje veškerou jadernou technologii.

Alexandra : OK, takže v podstatě všechno, co čteme ohledně hrozby jaderných zbraní je snůška blbostí?

Cobra : Ano, a oni to používají jako dezinformační taktiku, ale samozřejmě ne každý to ví, a ne všichni uvnitř Kabaly to ví. Lidé hluboko uvnitř armády to vědí, viděli důkazy, ale já ani nevím, jestli prezident Spojených států má o tom potvrzena fakta. Je to o potřebě znát podstatu.

Alexandra: Pravda, pravda. Jak jsme na tom s meditacemi, máte pocit, že to opravdu zvyšuje podíl světla na planetě?

Cobra: Neroste doopravdy, je, řekl bych, stabilní a oddaná skupina která dělá velmi dobrou věc, ale ta skupina je příliš malá.

Alexandra: OK, takže stále potřebujete víc lidí.

Cobra: mnohem, mnohem víc.

Alexandra: OK, dobře, slyšeli jste to lidi, musíme začít více meditovat. A stále je to každou neděli? Ano? Cobra: Ano, každou neděli, v 19.00 londýnského času.

Alexandra: Co je za tou záležitostí Mali? Co se tam opravdu děje? Je slyšet pouze o krizi, o těch islamistických rebelech, co chtějí převzít zemi. Co se tam děje doopravdy? Slyšela jsem, že chtějí dostat ropu ven z Nigérie?

Cobra: Jistě, jedna vrstva válek v Africe je vždy o zdrojích surovin. To, co se v Africe děje je o surovinách, protože tento kontinent má velmi bohaté zdroje surovin. A druhá úroveň je psychologická kontrola obyvatel a Kabala vytvořila islamistické skupiny, aby je využívala jako nástroj v jejich válkách.

Alexandra: Má to také co dělat s hvězdnou bránou?

Cobra: Ne, Ne. Vlastně, je tam hvězdná brána, ale Kabala neví, kde je, protože je pod zemí. Je spojena s hvězdným systémem Síria.

Alexandra: Och, opravdu Síria? OK. Jsou úspěšní, anebo je tam víc překážek než v minulosti? Vypadá to tak, kvůli časům a energiím které se zrychlují, která Kabale způsobují víc problémů?

Cobra: Kabala, jak jsem řekl dříve, stále ještě hodně ovládá povrch planety, takže má problémy, ale stále si s nimi dokáže dobře poradit.

Alexandra: OK. Co je to s těmi všemi pyramidami, bože, v Súdánu se objevilo 35 pyramid, další pyramida stará 3000 let se objevila v Egyptě, co o tom víte?

Cobra: Kolem planety je energetická mřížka a tyto pyramidy byly umístěny, anebo, měl bych říct, postaveny na těchto vortexových bodech před tisíci lety. A jednoduše proto, že se vědomí na planetě zvyšuje, je to důvod proč si lidé ty pyramidy více uvědomují, víc si uvědomují energetickou mřížku a to, pochopitelně, prospívá procesu osvobození planety.

Alexandra: Správně, a samozřejmě, to je opět o tom, že se Země znovu pokouší upoutat naši pozornost. (Cobra: ano). A jaký je váš názor na velké množství soudních procesů proti bankéřům? Chci říct, že je jich příliš mnoho abych je jmenovala, ale jedna z největších je Royal a Bank of Scotland, je jich jednoduše příliš mnoho, ani to všechno nemohu sledovat.

Cobra: Řekl bych, že je to rozhodná operace světelných sil. Je to velmi metodický způsob jak odhalit bankéře a zmenšit jejich moc.

Alexandra: Výborně. Někdo by řekl, že je to jenom kapka v moři.

Cobra: To není pravda, každý malý pokrok je lepší než nic. Jediné o co běží, je jejich odhodlání a oddanost věci. Znovu říkám, Rotschildové měli čas, měli 2000 let a odhodlání aby vytvořili, co chtěli, a my potřebujeme stejné odhodlání jako měli oni. My nebudeme potřebovat 2000 let abychom manifestovali co chceme, ale potřebujeme aspoň trochu takového odhodlání, abychom byli úspěšní.

Alexandra: Neházejte flintu do žita, jak se říká.

Cobra: ano, den za dnem se k tomu blížíme.

Alexandra: Ano vidím to, když se denně dívám na blogy..opravdu vidím pokrok, a také jak se lidé opravdu začínají zvedat a také, že protesty vůbec nejsou násilné.

Cobra: Vlastně, nenásilné protesty jsou účinnější, protože vytvářejí silnější rezonanční pole.

Alexandra: Ano, souhlasím. Opravdu jsem pyšná na lidi na Zemi. Nezešíleli, ani nestříleli na všechny kolem, opravdu se spojili jako jedna síla pro všechno, pro co se nadchnou.

Cobra: Ano, lidé dokázali zůstat v těchto situacích klidní.

Alexandra: To opravdu ukazuje na změnu energií. Opravdu jsem se vás chtěla zeptat, chci vědět, zda to má co dělat s Odbojem. FED připustil, že v tom sedmém únoru byli zaangažováni, co vy na to?

Cobra: No, je těžko to nepřipustit, protože to bylo zcela zřejmé.

Alexandra: Chacha, ale víte, kdysi by byli spustili celou dezinformační kampaň.

Cobra: Ano, ale zjistili, že když něco připustí, může to být dobrá taktika na odvedení pozornosti, a teď na to již každý zapomněl.

Alexandra: Pravda. A teď tu máte CIA, která připustila, že opravdu monitorují Facebook, Google, Youtube a všechny další sítě, přišli a říkají, ano, děláme to.

Cobra: No, myslím, že to pro nikoho není novinka, pro toho, kdo má jen trochu informací. Vlastně NSA (Národní bezpečnostní agentura, nedávno veřejně skandálně odhalená, že špicluje občany USA,ale i celého světa vč. např. mobilu A. Merkelové.....pozn.překl.) monitoruje každý maill, každý telefonní hovor, každý hovor již po mnoho let, a to všechno bylo v masových sdělovacích prostředcích již před 10 lety, bylo to médiích.

Alexandra: Slyšel jste o tom zákeřném viru, který koluje? Zasahuje určité webové stránky s alternativním obsahem. Takže pokud kritizujete matrix, anebo pokud o tom něco prohlašujete, na ty webové stránky se zaměří. A když takové stránky navštívíte, objeví se upozornění, že jsou virem a ani vám nedovolí na stránky vstoupit. Máte nějaké doporučení pro takové lidi, kteří se pokoušejí informace zveřejnit a jsou proti centru Kabaly, co můžeme dělat, abychom se ochránili?Máte nějaké návrhy, jaký software, nebo něco?

Cobra: Navrhuji rozlišovat, můžete vytvořit blog, skupinu na facebooku, účet na twitteru, mnoho výstupů pro tu samou informaci a oni nemohou zablokovat všechno. A dnes se informace šíří velmi rychle.

Alexandra: To je dobré. Přišlo pár mejlů o HAARPu. A vím, že jste zaníceně tvrdil, že HAARP již neexistuje. Přišel zajímavý mejl, ta paní je vědkyně a dala dohromady fenomenální prezentaci a kolovalo to po internetu. Cítila jsem, jaké má online komunita obavy, co si o tom myslíte?

Cobra: No, musel bych se na to podívat a prověřit ten mejl, abych na to mohl odpovědět.

Alexandra: Chacha, no ale, řekl jste, že cítíte, že technologie HAARP byla poražena, je to tak?

Cobra: Ano, fyzický HAARP byl ukončen (Nicméně ukončování trvalo chvíli, takže až letos bylo oznámeno, že zařízení HAARP bude rozebráno, ZDE). ALE je éterický HAARP který má stejný efekt , úplně stejný efekt, protože éterická úroveň je velmi blízko fyzické a éterický HAARP má efekt na fyzické tělo.

Alexandra: Och, takže se to mohlo udát na éterické úrovni.

Cobra: Ještě se to děje. Děje se toho méně než tamto, ale děje se to.

Alexandra: To není dobré. Teď se diskutovalo o naplno propuklých válkách UFO. Na můj stůl se dostala kupa videí. Zachycují také UFO, jak je sestřeleno. Co myslíte, dělá to naše vláda? Přišli do našeho vesmíru a jsou to hodní kluci? Co myslíte?

Cobra: OK, většina těchto zpráv jsou dezinformace, protože většina obrázků UFO, které najdete na internetu, jsou také podvrhy. Je pár nehod, kde se objevují světelné lodě, a armáda se je pokusila sestřelit, samozřejmě nemohla, ale objevilo se střílení na různé strany...to je vše.

Alexandra: Takže, říkáte, že většina z těch vidění UFO atd., nejsou opravdové.

Cobra: Řekl bych, že většina obrázků a videí nejsou reálné. Existuje mnoho pozorování, která jsou reálná, ale věci které vidíte na Youtube - mnoho z nich jsou podvrhy.

Alexandra: Pochází to od dezinformačních agentů, kteří to celé dny vyrábějí? Co z toho mají, to opravdu nechápu.

Cobra: Existuje zvláštní operace CIA, vyrábět tolik falešných vidění UFO jak jen to je možné, aby se ukryly ty pravé. (Alexandra: Proč?). Aby byli lidé zmateni a tak nevěděli, co je pravé a co je falešné.

Alexandra: OK, to nedává smysl, ale myslím, že tomu rozumím.

Cobra: Kabala chce potlačit info, že ve vesmíru je život, to jeden z hlavních motivů, hlavní životní motivace, toto potlačit.

Alexandra: OK. Mám jen pár dalších otázek. Co si myslíte o udání papeže, královny, kanadského premiéra, byli všichni obviněni ze zločinu proti lidskosti? Dělo se to přes Mezinárodní soudní dvůr?

Cobra: Ano, je to pravda stalo se to, ale muselo se to vynutit, aby se to stalo realitou, a kdo to vynutí, to je otázka.

Alexandra: Je pravda, že se schovávají, vyhýbají tomu a schovávají na místech jako je Fidži?

Cobra: Ne, ne.

Alexandra: OK, to bylo něco, co uniklo. Nevím, zda jste četl poslední mail Bena Fulforda?

Cobra: Och ano, je to zajímavé, protože zmínil, že se v UK dějí nějaké změny, poté co jsme aktivovali vortex v londýnském City..finanční . Vlastně jsme iniciovali změny finančního systému na éterické úrovni a o několik dnů poté hovoří Ben Fulford o změnách ve Spojeném království v tomto smyslu.

Alexandra: Ale to je úžasné, protože jsem se na to zrovna chtěla zeptat ...nemohla jsem tomu uvěřit - tomu obratu, že UK teď chce spolupracovat s čínským Renminbi. A vy víte, že to bylo v přímém spojení s tou konferencí?

Cobra: Řekl bych, že to bylo zajímavé, protože jsme aktivovali vortex a Ben mluvil o událostech, k nimž došlo 3 dny poté.

Alexandra: Zajímavé, a také mluvil o hromadě změn ve vztahu k Japonsku, Rusku, Evropě, Jižní Americe, Africe. USA. Takže říkáte, že v zásadě se všichni tito kluci snaží a přebudovávají své sítě kontaktů, s kým se chtějí spojit.

Cobra: Ano, ale dlouho se nedohodnou a tak to bude pokračovat a oni budou udržovat přesouvající se spojenectví.

Alexandra: No, mám tady hromadu dalších dotazů, ale toto byly velké věci které jsem chtěla projít za měsíc únor. Budu s vámi hovořit koncem března a jsem si jista, že toho budeme mít zase hodně. Je ještě něco co byste chtěl dodat, abyste lidem přiblížil zřejmý pokrok světelných sil?

Cobra: Řekl bych, že o většině skutečných akcí není hovořeno, protože se musí odehrát v skrytu, zejména v této fázi. Takže mohu hovořit o nějaké akci, až když je operace ukončena, ale v pozadí se odehrávají mnohé věci, které budou mít dlouhotrvající následky v budoucnosti.Co je zajímavé je, že budeme mít v březnu konferenci v Říme, zrovna v době když bude volba nového papeže, takže je to velmi zajímavá náhoda.

Alexandra. Vím, vydalo by to na knihu, kterou byste neodložil až dokud byste ji nedočetl. Je to úžasná doba teď. Ok,Cobro, jako vždy moc děkuji za váš čas, a budeme spolu hovořit za měsíc. Všichni se držte, udržujte si víru, neztrácejte naději a meditujte. Uvidíme se za měsíc.

Cobra: OK, děkuji za pozornost.

Copyright © Alexandra Silby-Meadors All Rights Reserved. You may copy and redistribute this material so long as you do not alter it in any way, the content remains complete, and you include this copyright notice link: http://galacticconnection.com/cobra-interview-update-transcription-for-february-2013 To Read More Interesting Articles, Go To:galacticconnection.com/daily-blog

* Římská černá šlechta je označení pro tradiční starobylou vysokou šlechtu (někteří zástupci) a některé osoby zastoupené ve vysokém katolickém kléru, mezi výše postavenými jezuity a jakož také v italské zednářské lóží P2. Jde o osoby nesoucí a uplatňující tajnou moc.

Pro všechny poutníky na Cestě Lásky, do češtiny přeložila Mirka K. pro www.transformace.info. Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem za předpokladu, že nic nebude vynecháno nebo změněno a budou uvedena všechna práva a odkazy na webové stránky včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy. Děkujeme za zařazení této poznámky.