sobota 7. února 2015

Galaktická vlna láskyOriginál publikoval Cobra 26. července 2015

V centru naší Galaxie se nachází velká dvojhvězda, zdroj Světla a života pro naší Galaxii, Galaktická Bohyně, Pleroma, Centrální Galaktické Slunce. Dýchá a pulsuje v pravidelném rytmu, každý úder tohoto srdce trvá 26.000 let. Pokažké, když toto Galaktické Srdce udeří, Galaktické Centrum vyšle vlnu vysoce nabytých fyzických i nefyzických částic skrze naši galaxii.

Tento tlukot srce Galaxie ovlivňuje precesi zemské osy tak, aby se shodovala s tímto 26000 letým cyklem.

https://endgametime.wordpress.com/understanding-precession-of-the-equinox/

K výše uvedené galaktické vlně se právě blížíme a ta vlna vykulminuje v Události.

Předchozí galaktické pulsy byly hodně intenzívní, a byly velmi přesně popsány Paulem LaViolettem:

http://www.starburstfound.org/downloads/superwave/Nexus2009.pdf

On i mnoho dalších lidí očekává, že i tato galaktická vlna bude velmi intenzívní:

http://www.starburstfound.org/superwave/preparedness/nextevent.html

Ve skutečnosti jsou ale uvnitř našeho solárního systému mocné síly Světla, i proto, aby zajistily, že tentokrát to bude proces co možná nejharmoničtější. Ale stále to bude velmi emocionálně vypjaté a také nastane zvýšená tektonická aktivita:

https://kauilapele.wordpress.com/2015/05/15/michael-snyder-right-side-news-5-14-15-40-volcanoes-are-erupting-right-now-and-34-of-them-are-along-the-ring-of-fire/

Ale tím hlavním aspektem nadcházejícího Galaktického Pulsu bude vlna kosmické Lásky. Tato energie Lásky je základem universální kosmické reality a již nyní začíná dosahovat k našim břehům. Tato energie má galaktické rozměry a nemůže tedy být zastavena kabalou, ať se snaží, jak chtějí.Tato energie kompletně vyčistí primární anomálii a entitu plasmatické chobotnice, která je kolem Země, které se říká v gnostických učeních Yaladaboth:

http://www.bibliotecapleyades.net/biblianazar/esp_biblianazar_jehovah07.htm

http://www.metahistory.org/gnostique/telestics/MadnessEgo.php

Gnostický mýtus jasně říká, že Yaldabaoth se schovával v „hustém mraku“ plasmatické roviny:

http://www.gnostic-jesus.com/gnostic-jesus/Syrian-Egyptian/Sethian-creation.html

Pleromická energie Galaktické Lásky rozpustí všechna falešná učení Archonů, jak si můžete přečíst v těchto dvou skvělých článcích:

http://howtoexitthematrix.com/2015/07/02/is-anyone-coming-to-save-us/

http://recreatingbalance1.blogspot.com/2015/07/ending-lightworkers-loops.html

Tak, jak se blížíme těsněji k Události, tak tyto energie spustí potlačené lidské reakce ještě více. Proto je naprosto důležité, aby se lidé naučili debatovat konstruktivně a přestali napadat jeden druhého. Instrukce, jak se to dá, naleznete v tomto článku:

http://sitsshow.blogspot.com/2015/06/visit-to-icc-site-on-mars-tsunamic.htmlAmerican Kabuki to ilustroval ještě jednodušším způsobem:

http://americankabuki.blogspot.com/2015/07/truth.htmlMnoho lidí očekává, že do nás tato galaktická vlna udeří v září, nebo dokonce ještě dříve. To není moc pravděpodobné, neboť analýza vlny komplexnosti ukazuje na první vrchol zvýšené pravděpodobnosti pro časové období října až prosince (2015). Analýza vlny komplexnosti je velmi sofistikovaným počítačovým modelem používaným Hnutím Odporu, který předpovídá budoucí trendy na základě kosmických cyklů a na základě vektorové analýzy svobodné vůle.

Je důležité porozumět tomu, že Událost je výsledkem aktivní interakce mezi naším globálním vědomím a mezi Galaktickým Centrem, a že tyto energie k nám přicházejí na základě naší připravenosti je přijmout. Z tohoto důvodu je tak důležité, aby se probralo co nejvíce lidí.

Ve vašich meditacích je pro vás je také dobré mít osobní napojení na Galaktické Centrum. Jestliže jsou energie, která přes vás proudí pro vás moc silné, můžete Galaktické centrum požádat, ať je na čas ztlumí.

Naše aktivní komunikace s Pleromou, s tímto Galaktickým Centrem, vytváří zpětnou vazbu, která zpustí událost přesně v tom správném čase.

Průlom je blízko!

Zdroj:

http://2012portal.blogspot.cz/2015/07/galactic-wave-of-love.html