úterý 7. října 2014

Aktualizace plasmatické a planetární situaceOriginál publikoval Cobra 7. října 2014

Čištění skupiny Chimera pokračuje. Jejich základna na Long Island nemůže být tak snadno odstraněna, protože je provázána s plasmatickou skalární sítí, která tvoří páteř Závoje, a sahá při tom až do nadmořské výšky 13 840 metrů nad zemí. To je přesně ten bod, kde Chiméra a Archoni spojují své síly, aby uchránily jejich karanténní Zemi.

Pro to, abych skutečně vysvětlil, co se děje, se budeme muset potýkat s velmi hlubokými okultními znalostmi, které by pro některé lidi mohly být za hranicí science fiction.

Fyzici by plasmu popsali jako ionizovaný plyn, zatímco zkušený okultista by plasmu popsal jako skrytou rovinu (dimenzi) mezi plynným skupenstvím a čtvrtou éterickou plání:


Plasmatická pláň mezi fyzičnem a éterem je skrytým místem, kde Archoni ukryli většinu své temnoty a bylo to jejich největší tajemství. Plazmatická pláň byla stvořena jako výsledek torzních sil mezi fyzičnem a éterem, jako přímý důsledek kosmické anomálie, v době stvoření vesmíru a také se jí říká propast (Abyss). Může jí být dosaženo (nedoporučujeme!) skrze skryté portály, které mohou být nalezeny uvnitř sephira daath na kabalistickém stromu života:

http://hermetic.com/caduceus/qabalah/046_kab.html

Uvnitř plasmatických plání jsou kvantové singulární červí díry, v okultní terminologii nazývané jako Tunely Seta. Tyto červí díry obsahují strangeletové a topletové bomby a jsou svázány s fyzickým Černým Kamenem na Long Islandu. Tohle je hlavním důvodem, proč čištění plasmatické skalární sítě a Závoje trvá tak dlouho.

Světelné síly tuto situaci řeší a dosáhly již významného pokroky v odstranění plasmatických strangeletových bomb, zatímco plasmatické topletové bomby stále zůstávají výzvou.
Existuje ještě další pláň, podobná té plasmatické, ale na mnohem vyšší oktávě, mezi vyšší mentální (manasic) a buddhickou plání. Tato pláň se nazývá membránou buddhi-manas a odděluje sféry Jednoty od sfér duality. Tato membrána byla vytvořena jako výsledek torzních sil mezi mentální a buddhickou (intuitivní) plání jako přímý následek kosmické anomálie při stvoření vesmíru. Tato membrána je první věcí, která nás oddělila od Zdroje, když jsme již před dlouhou dobou, v dávné galaktické historii, sestupovali do Stvoření, jako jiskry vědomí. Také hustota této membrány bude po Události značně zredukována, když bude konečně vyčištěna kosmická anomálie temnoty.

Jak Chimera pomalu ztrácí svoji sílu, začínají prosakovat zajímavé informace:

http://www.openminds.tv/nsa-says-lost-non-redacted-ufo-files/29986

Nadějné nové technologie jsou představeny:

http://rt.com/news/188332-mox-nuclear-fuel-production/

http://inhabitat.com/the-worlds-first-saltwater-powered-electric-car-is-now-street-legal-in-germany/

Východní Aliance dělá významné pokroky na finanční frontě pro zlomení nadvlády petrodolarového systému:

http://finance.yahoo.com/news/china-start-direct-currency-trading-euro-110234836--finance.html
http://www.examiner.com/article/china-will-use-gold-and-gold-pricing-to-force-global-currency-reset

http://rt.com/business/191804-russia-ditch-dollar-2-years/

Jak už pravděpodobně víte, panika Eboly neměla takový účinek, v jaký Kabala doufala, a všechny jejich pokusy vytvořit globální válku se též rozpadají.

Islamistický Stát, tento jezuitský výtvor, dostává spoustu pozornosti od masových médií.  Jedním z důvodů Archonů a archonských jezuitských loutek, v jejich okultní válce proti lidem, je propojit v myslích mas jméno Bohyně Isis s temnými činy. Proto všem alternativním médiím navrhuji přestat používat pro Islámský Stát jméno ISIS, ale místo toho raději použít ISIL nebo Islámský Stát. Také můžete podepsat tuto petici:

http://www.thepetitionsite.com/takeaction/767/932/805/?z00m=21513247&redirectID=1467294665

Byl jsem kontaktován skupinou spisovatelů, kteří měli v letech 2009-2013 kontakt s Indonéskými a ostatními východními Asijskými Aghartskými sítěmi. Tato skupina navrhovala, aby lidé na Událost jen pasivně nečekali a poskytli spoustu nápadů, na to co by šlo udělat pro zlepšení našich životů:

http://thewhitebook2015.blogspot.tw/2014/08/the-white-book.html?m=1

https://medium.com/@Frodonomics2015/critical-mass-create-a-billion-jobs-now-dfc16d1aa50b

Objevil se další krásný nápad, po kterém by lidé mohli přehodnotit jejich situaci s bydlením:

http://www.lifebuzz.com/earthships/

Vítězství Světla je blízko!

Zdroj: http://2012portal.blogspot.ca/2014/10/plasma-and-planetary-situation-update.html


Základní články k tématu:

1. Hnutí Odporu
2. Galaktický Kodex
3. Pád Archonů
4. Odstranění Kabaly
5. Závoj
6. Hlavní plán
7. Bratrstvo Hvězdy
8. Étherická archonská síť
9. Pád Chimery
10. Aktualizace - plasmatická a planetární situace
11. Karanténa Země – konec hry
12. Aktualizace situace v našem solárním systému
13. Ochrana