neděle 11. října 2015

Velké zapomnění 1996

Autor: COBRA

Během invaze roku 1996 na hranici našeho solárního systému (heliopauza) vystavěli Archoni a Chimera negativní barieru. Všechny bytosti nacházející se uvnitř této bariery, včetně celé pozemské povrchové populace, včetně všech frakcí Kabaly, všechny bytosti v podzemí (s výjimkou velmi málo jedinců), veškerý personál tajných vesmírných programů, všichni Plejáďané, Siriané, Andromeďané, Arkturiáni, Drakoniané, Reptiliáni, Zeta Retikuliáni a všechny další vědomé bytosti, ať už kdekoliv, byly naimplantovány plasmatickými implanty a provázáni k AI síti (umělá inteligence) Chimery, ta se nazývá Závoj. Naprostá většina bytostí, která měla napojení na Nanebevzaté Mistry, byla od tohoto spojení odpojena. Mnoho vzpomínek duchovní podstaty také bylo vymazáno pomocí elektronického vymazávání paměti (EDOM). Mnoho bytostí, které měli záměr uvolnit informace povrchové populaci, podstoupilo programování mysli a v mnoha případech jim byly implantovány falešné informace a falešné vzpomínky. Všichni channelisté byli naimplantováni a většina jejich napojení pro channeling byla vážně nabourána.

Byly zapojeny mechanismy strangeletových a topletových bomb, pro případ, že by se Vzestoupené bytosti pokusily navázat kontakt. Dokonce ani Plejáďané uvnitř našeho solárního systému nemohli Vzestoupené bytosti přímo dosáhnout, neboť tento kontakt byl extrémně omezený.

To se nazývá Velké zapomnění 1996. Toto zapomnění bylo tak kompletní, že si opravdu jenom pár lidí skutečně pamatuje svůj duchovní kontakt se svojí Duší a s Vzestoupenými bytostmi z období před rokem 1996. Toto zapomnění bylo tak kompletní, že mnoho lidí bude mít těžkosti vůbec pochopit, o čem tu mluvím.

Nyní je většina této blokády již odstraněna, ale každý uvnitř naší sluneční soustavy (včetně lidské populace na povrchu a většiny bytostí z podzemních a vesmírných aliancí) stále má tu část implantů, které usekávají kontakt s Vzestoupenými bytostmi, implantů, které jsou provázány na mechanismy strangeletových / topletových bomb, ovládaný Chimerou. To je tím důvodem, proč jsem ještě nevypustil informace o plánu na Vzestup, je to prostě proto, že situace ještě není zralá.

Jestliže má stále někdo ještě pochybnosti o tom, že strangeletové bomby jsou skutečné, tak zde je fyzikální pozadí konverze strangeletu:

http://journals.aps.org/prl/abstract/10.1103/PhysRevLett.105.141101

V roce 1999 započali síly Světla s konstrukcí světelné bariery v heliopauze, s cílem, aby zadržela infekci temnoty uvnitř našeho slunečního systému, a aby tato infekce mohla být následně vyčištěna. Tato bariera byla téměř hotová v roce 2014 a zcela kompletní v květnu 2015.Od září 2015 síly Světla učinily pokrok v záležitosti odstranění implantů. Tyto implanty již nejsou černými děrami, které rotovali v magnetickém poli, ale jsou již jen nahými portály singularity, které však stále obsahují quark-gluonovou plasmu produkující podivnost (strangeness) uvnitř víru singularity implantu. Všechny implanty jsou stále propojeny hyperdimenzionálními plasmatickými červími dírami (Tunely Setha) do sítě podporované AI (umělou inteligencí), která komunikuje přes celý plasmatický vír v našem slunečním systému (Yaldabaoth) a ten je propojen na plasmatické strangeletové / topletové bomby. Tato síť je stále ve spojení s RHIC hadronovým kolizérem a do menší míry s LHC v CERNu. Tyto urychlovače dodávají strangelety do té sítě ponejvíce pomocí interakcí gluonové fúze:Nyní si síly Světla snadno poradí s quark-gluonovou plasmou uvnitř implantů, ale ta kvantová primární anomálie v centru holé singularity implantu, schovaná uvnitř silné síly zodpovědné za udržování energie gluonu může být větším problémem:

https://www.quora.com/What-is-the-gluon-binding-energy-for-protons-and-neutrons-in-laymans-terms

Tyto implanty jsou hlavním důvodem pro psychologický mechanismus popírání a projekce. Tyto dva psychologické mechanismy jsou těmi dvěma příčinami neustálého bojování mezi pracovníky světla (Ty máš velké ego! Ne, ty máš velké ego!) a bojovníky světla (Ty jsi disinfo agent! Ne ty jsi disinfo agent!)

Tyto dva psychologické mechanismy jsou dále posíleny negativními nefyzickými entitami a Archonskou/Chimeriánskou technologií Závoje:

http://wakeup-world.com/2015/10/04/dislodging-negative-entity-attachments/

Síly světla mi sdělili, že bude muset být zformována na povrchu planety aliance / koalice pracovníků světla / bojovníků světla, která bude pracovat směrem ke společnému cíli planetárního osvobození, a která se vystříhá neustálých vnitřních půtek. Taková aliance je kruciální pro úspěšné prolomení komprese. Dragonské síly sdělily, že taková koalice by posloužila jako vodič pro energie, které budou uvolněny v okamžiku prolomení komprese, aby byl tento přechod usnadněn.

Jestliže takováto aliance nebude zformována, síly Světla mají alternativní plán pro provedení průlomu komprese. Tento druhý plán je pomalejší, ale je jistější/bezpečnější. Detaily o tomto alternativním plánu na tomto blogu nebudou zveřejněny, mohu jenom okomentovat, že to moc nezmění způsob, jakým bude běžný člověk prožívat Událost/EVENT.

Hnutí Odporu mi komunikovalo, že budou kontaktovat Drakea těsně před Událostí a podají mu podstatné informace pro zveřejnění.

Síly světla, sledující povrchovou populaci jsou ve stavu neustále frustrace, tak jak se zdá, že vzájemné bojování mezi lidmi, kteří mají být lídry změny na povrchu planety nikdy neustane. To je důvodem, proč Agharťané někdy vidí povrchovou populaci jako barbary. Takže namísto toho, aby lidé byli vůči Agarťanům ve stavu popírání a projekce, že jsou to elitisté, mohli by se tito lidé namísto toho pořádně sami podívat do zrcadla, rozpoznat svého vnitřního barbara, a ochočit ho. Mnoha frakcím Agharty trvalo stovky let, a dokonce milénia, odhodlaného sebezlepšování, dokud se nenaučili žít v míru. Po Události, tak jak budou strangeletové bomby odstraněny, pak budou moci lidstvu pomoci otevřeně a přijdou do kontaktu s lidmi, ale bude to kontakt opatrný, protože netouží po tom, aby se stali terčem lidských projekcí a útoků.Já jsem si užil svého dílu lidských útoků a projekcí v druhé polovině září. Jak předvídatelné – někteří lidé jsou tak naprogramovaní a chovají se jako Archonické loutky tak předvídatelně, že v tuto chvíli umím s matematickou jistotou předpovědět, kdy vybuchnou.

Na tomto místě bych rád řekl, že uvolňuji informace proto, abych lidem dodal sílu k tomu, myslet vlastní hlavou a k tomu, aby si rozšířili obzory, ne proto, abych si vytvářel následovníky. Uvolňuji informace o Události, ne aby lidé pasivně čekali, ale aby se zapojili do vytvoření této Události aktivně, jakýmkoliv způsobem, ke kterému se cítí povoláni. Dokonce i na nejvyšší úrovni jsou informace do veliké míry fragmentovány a jsou poskytovány pouze na základě „potřeby vědět“, takže nevím všechno, a moje porozumění těm nejhlubším úrovním králičí nory se vyvíjí v čase tak, jak dostávám nové informace.

Mnoho lidí je frustrováno, protože ještě nevidí žádné viditelné drastické změny. A jakékoliv drastické změny, jako je uvolnění zásadních informací ohledně mimozemšťanů do masmédií, nebo přímý fyzický kontakt sil Světla na povrchu, by zpustil dominový efekt událostí, které by vedli ke spuštění mechanismu strangeletových bomb. Z tohoto důvodu tedy k jakýmkoliv drastickým akcím sil Světla dojde pouze poté, co budou všechny strangeletové a topletové bomby odstraněny a nebudou již představovat žádnou hrozbu.

V odpovědi na urgentní potřebu vyplývající z aktuální planetární situace ve věci implantů, nalepených entit a léčení lidské psyché, Dragonské zdroje neustále vylepšují svoji technologii pro odstraňování implantů, odstraňování entit, aurickou ochranu a léčení fyzických i nefyzických těl.

Tato technologie je dostupná zde:

http://www.light-mandalas.com/

http://www.light-mandalas.com/e-shop.html#!/Mandala-White-Star/p/45887832/category=11990044Právě v tuto chvíli probíhají masivní geopolitické změny, které povedou ke konečné porážce Kabaly.

Jedná se o zajímavou synchronicitu, jestliže superefektivní ruská intervence v Sýrii započala již týden poté, co jsem uvolnil léčivou meditaci Syrského víru halafijskou keramikou: http://sputniknews.com/middleeast/20151003/1027966788/isil-on-verge-of-collapse-under-russian-airstrikes-and-economic-problems.html#ixzz3nWEahZSJ

To nás přivedlo o krok blíže k vyřešení uprchlické krize:

http://sputniknews.com/middleeast/20151002/1027937885/syria-refuges-muallem.html

Oblast víru bohyně Hassuna-Samarra (Sýrie a nejspíše brzy i Irák) je v současné době arénou proxy války mezi Východní Aliancí a Kabalou:

http://www.sott.net/article/303214-Russias-campaign-is-snuffing-out-the-CIAs-Al-Qaeda-forces

Islámský stát se snaží zničit před svojí porážkou co nejvíce krásy:

http://www.aljazeera.com/news/2015/10/isil-blows-arch-triumph-syria-palmyra-151005033238445.html

Před lety Chimera uvěznila mnoho fyzických Plejáďanů jako rukojmí ve věznicích na povrchu, umístěných v Sýrii a v Afganistánu. Tito rukojmí byli Chimerou pochytání během invaze v roce 1996 po celém našem solárním systému a později byli přemístěni na Zemi. Tito rukojmí jsou pro Chimeru strategicky důležití, protože je Chimera používá jako mechanismus, který blokuje postup celé Plejádské flotily směrem k Zemi, kde by rádi pomohli s osvobozením naší planety. Tito rukojmí jsou tím skutečným okultním důvodem, který stojí za přítomností negativních US armádních sil v Sýrii a v Afganistánu.

Pro všechny tyto důvody by bylo dobré, kdyby co nejvíce lidí provádělo tu Halafiánskou meditaci s keramikou, aby pomohli tu situaci stabilizovat. Zde je odkaz na tuto meditaci:

http://2012portal.blogspot.com/2015/09/meditation-for-europe-report.html

V pozadí probíhají důležité tahy, o kterých nemohu reportovat, ačkoliv bych rád. Mohu jenom říci, že navzdory skutečnosti, že neproběhla ještě žádná drastická změna, právě v tuto chvíli je podkládána základna pro pozitivní změny, která navždy změní náš svět.

Vítězství Světla!

Zdroj: článek publikovaný

http://2012portal.blogspot.cz/2015/10/the-great-forgetting-of-1996.html