sobota 17. listopadu 2018

Revokace - úvodní slovo

V rámci nástrojů pro vlastní deprogramování jsem na blog zařadil miniseriál o vymazání dříve odsouhlasených programů na úrovni duše:


Úvodní slovo:

Usínejte nyní s ohněm tvoření.

Dnes nadešel den k akci. Dnes nastal den, kdy jste započali plánovat a připravovat svoji vizi. Protože tam, kde není VIZE, lidé zaniknou.

Toto je výzva pro všechny vůdce, kteří si stojí za svým přesvědčením suverenity, dnes nadešel čas se zorganizovat. Nechť oddělování se dimenzí proběhne přirozenou cestou. Ti, jejichž duchovní dimenze je dostatečně silná si vyslouží pozvání a stanou se spoluvytvářejícími partnery nové reality Země. Ti, kteří jsou příliš měkcí, ti odpadnou a zůstanou doma a budou čekat, co podniknou ostatní.

Shromážděte své přátele a rodiny a nabídněte jim jednoduchou alternativu k nečinnosti. Jsou to činy, které přetavují znalosti v moudrost.

V příštích 4 měsících, budu pořádat další sérii přednášek, které přetvářejí Realitu. Tyto přednášky budou pro ty, kdo jsou v dynamickém světě, ve kterém žijeme připraveni sehrát svoji roli.

Postavte se před jakoukoliv vládní budovu a přečtěte jí odvolání vlády. Oslovte své přátele, aby se zúčastnili oslavy svobody, tak jak si zpět vezmeme svá rodná práva, jako svobodné suverénní bytosti spoluvytvářející se Zemí. Požadujte, aby vaše energie byla navrácena ze systémů, které ji shromažďují, jsou to systémy s r.č., číslem OP, kódem v pasu a jakékoliv vládní dokumenty s vaším jménem napsaným VELKÝMI PÍSMENY.

Shromážděte se před centrální bankou a přečtěte odvolání smluv těmto budovám. Čas je právě teď a tou silou jste VY. Jen tací mohou znovu nabýt schopnost skutečné mezidruhové jednoty.

Připravte se na to hledět celým svým srdcem a pomocí vnitřního vědění. Svět snů se nyní smísil do jednoho bezešvého převleku nekonečna v rámci paradoxu společensky odsouhlaseného času.

Zapojte svoji kreativitu a naplánujte, kde můžete systém ovlivnit na lokální úrovni pomocí nenásilných bleskových hromadných akcí (flash mob). Používejte všechny nástroje, které máte. Hudbu, tanec, výtvarné umění i herecký talent. Můžeme světu uměleckým způsobem ukázat, že změna je možná.

Tyto nástroje nabízím jako pomoc pro dosažení efektu sněhové koule.

S láskou Galaktický Historik
Andrew Bartzis

Související články:

Revokace - úvodní slovo
Revokace I - Mediální systémy
Revokace II - bankovní systémy
Revokace III - vládní systém
Revokace IV - posvátné mužství
Revokace V- posvátné ženství

Více informací na:

http://www.galactichistory.com/

http://www.galactichistorian.com/

Přeloženo a aktualizováno z anglického originálu: „Soul Contract Revocations“ od Andrew Bartzise.