sobota 31. října 2015

Report: Meditace pro Evropu, a 2 nové rozhovory s CobrouAutor: COBRA

Meditace pro Evropu měla částečný úspěch. Ačkoliv se mnozí zúčastnili, byli jsme daleko od dosažení kritické masy.

Je pravda, že ruská intervence v Sýrii spustila vlnu uprchlíků vracejících se do zpět Sýrie, jak bylo reportováno v iránských zprávách jen několik hodin po meditaci:

http://english.farsnews.com/newstext.aspx?nn=13940802000381

Na druhou stranu, zdaleka nepanuje mezi pracovníky Světla s bojovníky Světla dostatečné vědomí ohledně vážnosti této uprchlické situace. Celá ta situace je směsicí skutečné humanitární krize, kdy masy lidí prchají před válkou, a současně pokusem Kabaly destabilizovat Evropu a zažehnout III. světovou válku tím, že bude zažehnuta náboženská nenávist mezi křesťany a muslimy. Přibližně tři čtvrtiny uprchlíků jsou lidé, kteří prchají před válečnými hrůzami, a ti si zaslouží veškerou naši lásku a podporu. Ale bylo odhadnuto, že 4% migrantů vstupujících do Evropy jsou žoldáci Islámského státu, kteří jsou takto infiltrováni do Evropy. Také je odhadováno, že zbývajících 20% migrantů obdrželo velké sumy peněz, aby vstoupili do Evropy a tvářili se jako ekonomičtí migranti, ale ve skutečnosti slouží jako záloha pro žoldáky. Někteří podstoupili tréning a programování mysli ve vojenských kempech na blízkém východě a obdrželi logistickou podporu od CIA. Celá tato operace, která stojí miliardy dolarů, je financována Rothschildy a Saudy. Tento segment migrantů obdržel přístup k falešným nebo ukradeným syrským pasům, aby jejich infiltrace do Evropy byla snazší:

http://www.express.co.uk/news/world/604394/Alarm-Syria-sells-10000-passports-few-questions-asked

Většina předních Evropských politiků je si tohoto invazního plánu vědoma a podporuje jej ochotně nebo neochotně pod diktátem Kabaly. Agendou Kabaly je anexe částí Evropy ve prospěch Islámského státu do roku 2020 a myslí to vážně:

http://www.express.co.uk/news/uk/597254/ISIS-Map-Europe-Terror-Organisation-Andrew-Hosken-Caliphate-Abu-Musab-al-Zarqawi

Kabala plánuje to samé později zopakovat v USA, poté, co byla Evropa zabrána. V minulém týdnu byla mrňavá alpská země, Slovinsko, zaplavována přílivem 10.000 uprchlíků denně. Jestliže to porovnáme s USA, pak je to porovnatelné, jakoby 2 miliony denně vstupovalo do USA přes mexickou hranici skrze několik vstupních bodů v Kalifornii, Arizoně, Novém Mexiku a Texasu.

Ačkoliv díky ruské intervenci tyto plány Kabaly pro Evropu a USA NEBUDOU mít úspěch, je stále velmi důležité, aby pracovníci světla a bojovníci světla po celém světě podporovali mír v Evropě masovými meditacemi. Jedná se o nejzávažnější geopolitickou situaci na této planetě od konce II. světové války. Meditaci pro Evropu možná bude potřeba zopakovat, takže jestliže to bude situace vyžadovat, ohlásím to na svém blogu a požádám, aby více lidí v takovém kritickém okamžiku podpořilo Světlo. Také by bylo dobré, kdyby lidé, kteří k tomu cítí vedení, tuto meditaci prováděli denně. Kromě našich meditací je na povrchu této planety urgentně potřeba duchovní intervence sil Světla, ke které dojde hned, jakmile bude hrozba strangeletových bomb zredukována na zvládnutelnou úroveň.

A teď z té lepší strany. Možná si budete chtít přečíst tento rozhovor s Cobrou, vedený Prepare for Change:

http://prepareforchange.net/2015/10/18/cobra-the-disclosure-chronicles-the-creation-part-1-an-interview-by-prepare-for-change/

Anebo si poslechnout jeho Youtube verzi:

https://www.youtube.com/watch?v=8TNMvv6LDvY

Říjnový měsíční update rozhovor s Robem Potterem byl spolu s přepisem, který naleznete dole na stránce, zveřejněn zde:

http://thepromiserevealed.com/2015-oct-27-q-a-with-cobra/

Youtube verze je k dispozici zde:

https://www.youtube.com/watch?v=UcGB6H4lwRU&feature=youtu.be

Své otázky můžete posílat na adresu rob@thepromiserevealed.com a mnoho z nich bude zodpovězeno v příštím měsíčním rozhovoru.

Vítězství Světla!

Publikoval COBRA 30.10.2015

Zdroj: http://2012portal.blogspot.cz/2015/10/meditation-for-europe-report-and-two.htmlProsíme ohodnoťte překladatele
a podpořte naši práci:

1)
Mrkněte na některou z reklam,
na kterou se dostanete z reklamních bannerů
umístěných na blogu. Tím blog podpoříte.

2)
Podpořte blog finančně
PayPal: ZDE

Připojte se k naší FB skupině:

https://www.facebook.com/groups/pfc.cz.sk/

Prosíme sdílejte odkaz na tento blog: