pátek 18. září 2015

NALÉHAVÉ! ROZŠIŘTE VIRÁLNĚ! Meditace pro Evropu

AKTUALIZOVÁNO - čas: Aktuálně provádíme ve 20:00 
společně se skupinou p. Chobota, kde mají svoji vedenou meditaci pro Evropu.
Video (CZ):

Meditace pro Evropu

Článek:

Pátek, 18. září 2015

NALÉHAVÉ! ROZŠIŘTE VIRÁLNĚ! Meditace pro Evropu V Evropě došlo v poslední době k vývoji, který vyžaduje naši urgentní pozornost. Uprchlická krize v Evropě eskalovala:

http://www.foxnews.com/world/2015/09/18/croatia-is-latest-european-country-to-close-border-to-refugees/

http://www.reuters.com/article/2015/09/17/us-europe-migrants-idUSKCN0RD0P420150917

Proto bylo požádáno silami Světla o to, aby co nejvíce lidí podpořilo lidi v Evropě naší meditací. Toto je z časového hlediska naléhavé a musí se šířit virálně! Potřebuje dosáhnout masy lidí, tak aby bylo dosaženo kritického množství lidí, kteří tuto meditaci skutečně provedou. Je načase, abychom se sjednotili v účelu, tak, aby Světlo zvítězilo. Prosím zveřejněte to na vašich webech a blozích. Jestliže znáte nějaká alternativní média, můžete jim to poslat. Můžete to rozeslat přes telefon. Můžete vytvořit Facebookovou skupiny lidí, kteří se zúčastní ve vaší části světa. Můžete o tom natočit video a dát ho na Youtube.

Vědecké studie potvrdili pozitivní efekt hromadných meditací na lidskou společnosti, takže každý z vás, který se této meditace zúčastní, může skutečně zachránit lidské životy v Evropě a ve světě:

http://thespiritscience.net/2015/06/18/studies-prove-group-meditation-can-lower-crime-suicide-deaths-in-surrounding-areas/

http://www.worldpeacegroup.org/washington_crime_study.html

AKTUALIZOVÁNO - čas: Aktuálně provádíme ve 20:00 
Tuto meditaci budeme provádět v neděli, 20. Září v 19:00 středoevropského letního času (CEST). This equals 7:00 pm EET in Cairo, 6:00 pm BST in London, 1:00 pm EDT in New York, 12:00 pm (noon) CDT in Chicago, 11:00 am MDT in Denver and 10:00 am PDT in Los Angeles.

Čas pro svoji časovou zónu si můžete srovnat zde:

http://www.timeanddate.com/worldclock/fixedtime.html?msg=Meditation+for+Europe&iso=20150920T19&p1=3904

Instrukce:

1. Použijte svoji vlastní techniku, která vás uvede do relaxovaného stavu vědomí

2. Vyslovte svůj záměr, aby nastal mír a vyléčení té situace v Evropě.

3. Vizualizujte si paprsek Světla, jak vychází z vaší ČAKRY HVĚZDY DUŠE (20 centimetrů nad hlavou) a tryská do čaker duše všech, co meditují.4. Vizualizujte si tento nyní již kolektivní paprsek Světla, jak se šíří do energetické sítě Země a jak dosahuje Evropy, spojuje se s ČAKRAMI HVĚZDY DUŠE všech, kterých se tato situace to týká, jak je to harmonizuje a inspiruje v nalezení mírového řešení. Vizualizujte si, jak všichni uprchlíci dostávají potraviny, vodu, místo na přespání, lékařskou pomoc a lidské zacházení. Vizualizujte si, jak se všichni uprchlíci a policejní síly, kteří mohou propuknout v násilí, jak se uklidňují a jak si volí mírové cesty. Vizualizujte si, jak jsou všichni členové temných sil, kteří se snaží infiltrovat do Evropy v přestrojení za uprchlíky rozpoznáni a zadrženi pořádkovými silami. Vizualizujte si, jak si Evropa udrží mír a stabilitu, kterou dosáhla v posledních 70-ti letech.

Je velmi důležité, aby si lidé, kterých se situace v Evropě týká, byli vědomi, že je budeme touto meditací podporovat, tak, aby tato energie Světla, kterou vyšleme, byla přijata, a byla schopna tuto situaci vyléčit. Proto bylo silami Světla požádáno, abyste informovali své kontakty v Evropě, že jim touto meditací pomůžeme prostřednictvím e-mailu, Facebooku, Twitteru a dalších komunikačních prostředků. Také jsme byli požádání, aby lidé v Evropě tuto informaci rozeslali přes své sítě.

Pro tuto meditaci již bylo vytvořeno video v Angličtině:

https://www.youtube.com/watch?v=e8817_75lTE

a Němčině:

https://www.youtube.com/watch?v=oWQ76GZ5LRc

Překlady do dalších jazyků jsou potřeba co nejdříve.

Prosím zašlete je na adresu: parlagisas777@gmail.com a bude z nich vytvořeno video, které zde bude publikováno.

Aktualizace ohledně Meditace pro Evropu najde zde:

http://bod-zlomu.blogspot.cz/2015/10/meditace-pro-evropu.html

Publikoval COBRA 18.9.2015

Poznámka překladatele – výše se nejedná o korunní čakru, ale o jednu čakru výše, viz. obzázek. V originále "Soul Star" chakra.

Zdroj:

http://2012portal.blogspot.cz/2015/09/time-sensitive-make-this-viral.html

Aktualizace:

Report – Meditace pro Evropu

Meditace pro Evropu měla velký úspěch. Velké množství lidí rychle přijalo výzvu a společně se nám podařilo energii v Evropě do velké míry stabilizovat. Je zajímavé si povšimnou, že největší odpověď přišla ze zemí nejvíce zasažených uprchlickou krizí: z Německa, a z Maďarska. Ačkoliv pravý zdroj této uprchlické krize (Kabala) ještě nebyl odstraněn, naše bdělost a rychlá akce může do velké míry odstranit důsledky jejich činů.Proto síly Světla požádaly, abychom soustředění ještě podrželi a tuto meditaci prováděli denně, ve stejný čas (19:00 středoevropského letního času), do té doby, dokud se tato situace dále nestabilizuje. Ti, kdo mají pocit, že jsou k tomu vedeni, naleznou instrukce zde: https://www.facebook.com/groups/1552114588364251/permalink/1620503984858644/ Link na časovou konverzi pro vaši lokaci naleznete ve stejném odkaze. Také existuje velmi snadná technika pro posílení vortexu Bohyně v Sýrii, toho, který se Archoni snaží potlačit. Jednoduše si vizualizujte tento kus starodávné keramiky kultury Halaf, jak rotuje po celém regionu Sýrie a Iráku, jak posiluje tento vortex Bohyně a jak z celého toho regionu odvádí temnotu:Tento kus Halaf keramiky, vytvořený před 7000 let, obsahuje posvátné geometrické kódy, které aktivují přítomnost Bohyně a čistí temnotu ze všech čtyř směrů. Energie v druhé polovině září jsou skutečně velmi intenzivní a spouštějí v lidech na povrchu Země jejich potlačené osobností stíny. Síly světla požadují, aby zejména v tomto časovém rámci lidé pracovali na integraci svých osobnostních charakteristik a aby tyto své stíny NEPROMÍTALY do napadání ostatních, ale aby se soustředili na vytváření něčeho pozitivního. Síly Světla také čekají, až splaskne meme ve věci masového vzestupu na 28. září / krvavého měsíce a tetrády zatmění / pádu asteroidu / konce světa / a vyhlášení NWO, neboť nic drastického se toho dne nestane, a pak mi dají volnou ruku k vypuštění docela hodně podstatných informací.

Vítězství Světla!

Publikoval COBRA 22.9.2015

Zdroj:

http://2012portal.blogspot.cz/search?updated-max=2015-10-04T05:19:00-07:00&max-results=7

Naše FB skupina:

https://www.facebook.com/groups/1552114588364251/?fref=ts

*GUIDED MEDITATION (with binaural tones) FOR EUROPE - ENGLISH VERSION BELOW*

Vedená meditace pro Evropu

Ahoj mí milí spolutvůrci,

vymezil jsem si chvilku času, konečně uposlechl ten tichý hlásek uvnitř a opět dal dohromady mp3 nahrávku, která se třeba někomu bude hodit. Tentokrát je to k meditaci pro podporu situace s uprchlíky. Tahle meditace probíhá každý večer v 7 našeho letního času. Má to 13 minut, tak pokud byste to chtěli používat, stahujte odsud:

http://tmp.jankosh.com/vedena-meditace-evropa-uprchlici.mp3

Tentokrát jsem použil binaurální tóny, takže nejlepšího efektu docílíte za použití sluchátek Emotikona wink

Toť vše... přeju nám všem lehkost ve tvoření

Hey, my dear co-creators,

I put together mp3 guided meditation for supporting the migrants situation in Europe. As you can find on Cobra's blog (together with written instructions), this meditation takes place every day at 7PM central european summer time. If you'd like to use this recording, feel free to download and distribute the English version from here:

http://tmp.jankosh.com/guided-meditation-europe-migrants.mp3

I used binaural tones, so headphones are recommended for best experience.

Have fun!

Tomas