neděle 13. září 2015

Solární systém - aktualizace situace (září 2015)Originál publikoval Cobra 13. září 2015

Čištění skupiny Chimera pokračuje. Chimera má stále velmi malý počet klíčových plejádských, sirianských a andromedánských představitelů a představitelů jiných ras Světla jako rukojmí, hluboko uvnitř svých opevněných implatních základen, rozprostředných po našem solárním systému. Tento mechanismus používající rukojmí je velmi efektivním nástrojem, jak tyto rasy zdržet od postupu směřujícímu k osvobození této planety. Mnoho z těchto rukojmích bylo osvobozeno během operací sil Světla během posledních několika týdnů a očekáváme, že zbytek bude osvobozen velmi brzy.

Proces odhalení (disclosure) se urychluje. Některé informace, které dříve kolovaly pouze v alternativních médiích se dostaly do mainstreamu.

http://humansarefree.com/2015/08/the-russian-media-is-talking-about-what.html?m=0

Vědci konečně začínají rozumět důležitosti torzních polí, která jsou ve skutečnosti překladem primární anomálie do časoprostorového kontinua. To jim umožňuje předkládat přesnější kosmologické modely, které dramaticky zvýší naše porozumění vesmíru:

http://in5d.com/study-every-black-hole-contains-another-universe/

Vynašeč Corey Goode vypustil docela dobrý popis základny LOC (Lunar Operations Command) tak, jak vypadala před rokem 2012:

http://sitsshow.blogspot.si/2015/08/summary-and-analysis-of-cosmic.html#more

A popsal také o životě v tajných kosmických programech před rokem 2012:

http://spherebeingalliance.com/blog/transcript-cosmic-disclosure-life-on-the-research-vessel.html

Na tomto místě chci zmínit, že v poslední době probíhá vysoká aktivita sil Světla na měsíci, zejména na přivrácené straně k Zemi. Hnutí odporu postavilo malou, ale strategicky důležitou základnu v oblasti u kráteru Mersennius. Před několika týdny jsem pořídil fotografii oblasti kráteru Mersenius, tak můžete tu energii vnímat:Síly Světla komunikovaly, že vstupujeme do další fáze procesu odtajnění (disclosure), a že je pro všechny insidery s informacemi důležité, aby vystoupily a takové informace přes alternativní média vypustily. Ačkoliv někteří z těchto insiderů mohou mít obavy z následků takových odhalení, měli by rozumět tomu, že zveřejnění takovýchto informací jim poskytne mnoho dodatečné ochrany od sil Světla, neboť říkání pravdy zvyšuje tok světla v jejich energetickém systému.

Vypuštění spolehlivých informací je jedním ze zásadních kroků v procesu osvobození planety.

Archoni se stále pokoušejí o potlačení vortexu Bohyně v Samaře, oblast Sýrie/Iráku tím, že používají islámské žoldáky pro ničení Palmyry, překrásného římského města v Sýrii:

http://www.euronews.com/2015/09/01/satellite-images-show-isil-destruction-in-palmyra/

Mnozí z těchto žoldáků jsou právě infiltrováni do Evropy skryty ve vlně uprchlíků a jsou to ve skutečnosti reptiliáni v naklonovaných humanoidních tělech, kteří přišli na Zemi během Archonské invaze v roce 1996. Plánem Archonů je zopakovat to, co se stalo s Římskou říší ve 4tém století, kdy vlny nájezdníků zničili římskou civilizaci.

http://www.veteranstoday.com/2015/09/12/isis-trojan-horse-in-migrant-scandal/

Jejich plán NEBUDE tentokrát úspěšný.

Očekáváme, že energie v druhé polovině září budou docela intenzivní, ačkoliv síly Světla neočekávají žádné drastické změny v tomto časovém rámci. Buďte bdělí, ale uzemnění a klidní.

Vítězství Světla!

Zdroj:

http://2012portal.blogspot.cz/2015/09/solar-system-situation-update.htmlProsíme ohodnoťte překladatele
a podpořte naši práci:

1)
Mrkněte na některou z reklam,
na kterou se dostanete z reklamních bannerů
umístěných na blogu. Tím blog podpoříte.

2)
Podpořte blog finančně
PayPal: ZDE

Připojte se k naší FB skupině:

https://www.facebook.com/groups/pfc.cz.sk/

Prosíme sdílejte odkaz na tento blog: