pátek 14. srpna 2015

Galaktická BohyněOriginál publikoval Cobra 14. srpna 2015

Tak jak se stupňují energie z galaktického centra, tak je důležité, aby si lidé byli vědomi galaktické Bohyně. V minulosti si lidé byli vědomi mužských energií z galaktického centra, které se projevují jako galaktické supervlny, které dokáží přesunout planetární póly, spustit tím drastické klimatické změny a nechat vymřít celé druhy. Nyní nadešel čas uvědomit si existenci galaktické bohyně, ženského principu galaktické supervlny, která se projeví jako Láska, na této planetě nikdy nepoznaná.

Tato energie usnadní náš průlom v době Události a v nejvyšším bodě přechodu efektivně vyruší většinu negativity. Čím více si lidé budou vědomi této energie a čím více ji budou schopni přenášet skrze svá energetická pole a svá těla, tím více bude tato energie schopna změkčit naši globální kolektivní cestu. Toto je jeden z příkladů, jak se může projevit:

https://www.youtube.com/watch?v=8oqPR5-GLuA#t=238

Bylo by dobré, kdyby se celosvětově zformovalo tolik, kolik je jen možné skupin Sesterstva růže, aby tuto galaktickou energii přenášely. Jestliže si přejete zformovat skupinu ve vaší oblasti, můžete jít zde:

http://prepareforchange.net/sisterhood-of-the-rose/sisterhood-of-the-rose-member-assistance-form/nce-form/">http://prepareforchange.net/sisterhood-of-the-rose/sisterhood-of-the-rose-member-assistance-form/

nebo kontaktovat na e-mailu:

sisterhood@prepareforchange.net

Následující skupiny nejsou přímo napojeny na Sesterstvo růže, ale jsou ve velmi dobrém souladu s esencí Bohyně a jsou dobrým příkladem, jak skupiny Sesterstva růže fungují:

http://awakeningwomen.com/womens-temple/

http://awakeningwomen.com/womens-temple/list-of-groups-2/

Kabala si je velmi dobře vědoma moci energie bohyně v projevení se Události, a ačkoliv se již nenacházíme ve středověku, stále se snaží ji potlačit:

http://www.dailydot.com/lifestyle/instagram-goddess-tag-banned/?fb=ss&prtnr=xojane

Pravděpodobně jste si již všimli, že žádné významné informace nebyly v několika minulých týdnech uvolněny. Většina spolehlivých zdrojů informací neobdržela nic významného, nebo byla požádána, aby nic významného nevypouštěla, dokud nebudou dokončeny určité operace sil Světla. To vytvořilo prostor pro hromady dezinformací a blogosféra je plná spekulací, které se většinou nezakládají na realitě, a také spousta lidí se navzájem obviňuje, že jsou „AI (umělá inteligence) / nebo naprogramovaní“. Mějte prosím na paměti, že na této planetě má očividně každý mysl naprogramovanou, do určité míry, a přesto většina lidí je dobrých ve své podstatě a snaží se dělat, co nejvíce mohou, aby situaci napravili. To je na co bychom se měli soustředit.

Předpokládáme, že se tato situace zlepší během týdne nebo dvou, tak jak bude určitá fáze dokončena, tak budou uvolněny nové informace a to, co se děje za oponou bude konečně uvolněno do blogosféry.

Konečný průlom je blízko!

http://2012portal.blogspot.cz/2015/08/galactic-goddess.htmlProsíme ohodnoťte překladatele
a podpořte naši práci:

1)
Mrkněte na některou z reklam,
na kterou se dostanete z reklamních bannerů
umístěných na blogu. Tím blog podpoříte.

2)
Podpořte blog finančně
PayPal: ZDE

Připojte se k naší FB skupině:

https://www.facebook.com/groups/pfc.cz.sk/

Prosíme sdílejte odkaz na tento blog: