úterý 14. července 2015

Sublunární operaceOriginál publikoval Cobra 14. července 2015

Hnutí odporu definuje sublunární prostor jako prostor, který se nachází mezi oběžnou dráhou měsíce a mezi nejnižšími oběžnými drahami lidmi vypuštěných satelitů. Síly Světla dnes započali sublunární operace, jako další logický krok směrem k MOSS. Sublunární prostor byl vždy oblastí intenzivní aktivity Chimery, protože se jedná o linii poslední obrany, před povrchem planety. Na oběžné dráze kolem Země jsou lidmi vytvořené satelity, a některé dublují jako plasmatické implantní stanice Chimery se strangeletovými bombami:

http://stuffin.space/

V této souvislosti je nejdůležitější je zmínit dříve navrhovanou Osídlenou Orbitální Laboratoř:

https://en.wikipedia.org/wiki/Manned_Orbiting_Laboratory

Tento projekt byl oficiálně zrušen v roce 1969, ale ve skutečnosti jen zaplul to temných vod utajování a do dnešního dne se jedná o nejdůležitější realizovanou implantní stanici Chimery. Druhou skupinou implatních stanic Chimery jsou některé z geostacionárních a geosynchronních satelitů:

https://en.wikipedia.org/wiki/Manned_Orbiting_Laboratory

A třetí skupinou jsou satelity na nízké oběžné dráze (NEO), zejména skupina satelitů Keyhole (KH):

http://www.faqs.org/espionage/Re-Se/Satellites-Spy.html

Tento sublunární prostor je Chimerou infiltrovanou do US armády neustále monitorován pro jakékoliv známky mimozemského kontaktu:

http://airman.dodlive.mil/2013/11/capturing-space/

https://en.wikipedia.org/wiki/United_States_Space_Surveillance_NetworkA také je monitorován díky infiltraci do čínské armády skrze prodlouženou ruku Chimery – Henriho Kisingera:

http://fairfieldproject.wikidot.com/huodezu

Sublunární operace odstraní přítomnost Chimery, jejich implantní stanice a všechny plasmatické strangeletové a topletové bomby ze sublunárního prostoru. Všechny druhy lidmi vypuštěných satelitů, které jsou v přímém vztahu k operacím Chimery (jako jsou iontové plasmatické komory, některé kamery s vysokým rozlišením atd.) budou brzy vyřazeny z provozu.

Je pozoruhodnou „náhodou“, že tato sublunární operace započala ve stejný den, kdy se sonda New Horizons (NASA) nejblíže přiblížila k Plutu a jeho měsíci Charonu.

http://io9.com/new-horizons-is-making-its-closest-approach-to-pluto-ri-1717571552

Před patnácti lety byl Charon hlavním skladištěm exotických zbraní pro vesmírné programy Chimery /Draco / a Illuminátů. Všechno tohle ale bylo vyčištěno silami Světla o několik let později. Charon je nyní hlavním portálem mezi naším solárním systémem a M87 Galaxií v souhvězdí panny. Charon je nyní jedním z nejpozitivnějších a nekrásnějších míst v našem solárním systému a bude hrát velmi významnou roli v osvobození naší planety, jako jedna z těch nejvýznanějších translačních stanic pro záblesk Události.

Z energií Charonu se můžete spojit přes tuto fotografii:Průlom je blízko!

Zdroj:

http://2012portal.blogspot.cz/2015/07/sublunar-operations.html