úterý 2. června 2015

Osvoboďte kolonie! Report a krátká aktualizace planetární situaceOriginál publikoval Cobra 2. června 2015

Aktivace Osvoboďte kolonie! byla velkým úspěchem. Požadované kritické množství povrchové populace pro tuto aktivaci bylo nižší, protože jsme měli co do činění s mimoplanetární situací a toto množství bylo snadno dosaženo. Ta nejkritičtější část operací Průlomu pro náš sluneční systém probíhala od 28. května do 2. června a nyní je hotová.

Převážná část základen a implantních stanic Chimery, včetně implantních stanic na Lapetusu, Enceladusu a Mimasi byla odstraněna. Všechna rukojmí z těchto kolonií byla osvobozena. Jediné základny a implantní stanicemi Chimery, které zůstávají v našem solárním systému se většinou nacházejí na vybraných asteroidech (mnoho z nich jsou NEO – Near Earth Objects), a to jsou ty, které přímo ovládají planetu Zemi a její populaci. S těmi si poradíme v pozdější fázi MOSS. Hlavní negativní plasmový meridian v našem solárním systému (tunel Setha Saturn-Země) byl rozprášen. Nedávné odstranění implantních stanic v L4 a L5 Lagrangeových bodech Země / Měsíc je velkým vítězstvím. Návrhy vystavět z těchto Lagrandových bodech vesmírné kolonie jsou dekády staré:

http://www.nss.org/settlement/MikeCombs/SCTHF.html

http://hyperphysics.phy-astr.gsu.edu/hbase/mechanics/lagpt.html

Tento návrh byl zamítnut většinou vesmírných program a jejich frakcí, neboť tyto kolonie by byly příliš veliké a tak zjistitelné ze Země. Nicméně Chimera měla malé, ale silné implantní stanice rozestavěné v různých Lagrangeových bodech, po dobu posledních 26.000 let.

Librační centrum (librační bod), Lagrangeův bod:

href="http://cs.wikipedia.org/wiki/Libra%C4%8Dn%C3%AD_centrum">http://cs.wikipedia.org/wiki/Libra%C4%8Dn%C3%AD_centrumInformace o L1 a L3 implantních stanicích je stále klasifikována.

Hustota sběrného víru plasmy, která pochází ze Země a rozpíná se do solárního systému byla velmi snížena. Hustota této primární anomálie plasmatického sběrného víru je mimo heliopausu prakticky zanedbatelná a již nepřesahuje do mezihvězdného prostoru.

Nový nádherný kruh v obilí se zakódovanou zprávou o úspěšném dokončení operací se objevil v den aktivace v Dorsetu v Anglii:

http://recreatingbalance1.blogspot.com/2015/05/free-colonies-crop-circle-may30th.html

V procesu měkkého odkrytí (disclosure) je lidstvo pomalu připravováno na realitu vesmírných kolonií, zejména na Marsu:

http://www.nasa.gov/feature/nasas-exploration-plans-include-living-off-the-land/

http://www.examiner.com/article/the-house-passes-the-space-act-covering-commercial-space-mining

http://www.spacesafetymagazine.com/space-exploration/space-colonization/food-leisure-social-life/

Tak, jak síly Světla postupují skrze náš solární systém, tak se Aliance na povrchu připravuje na Event. Přípravy v pozadí na Restart finančního systému vrcholí:

http://www.businessinsider.com/r-exclusive-chinas-international-payments-system-ready-could-launch-by-year-end---sources-2015-3#ixzz3ZfOX3Ieb

http://sputniknews.com/asia/20150520/1022369120.html

Naděje a obavy ohledně Restartu se dostávají do hlavních médií, zejména v Rusku:

http://english.pravda.ru/business/finance/15-05-2015/130611-china_gold_dollar-0/

http://rt.com/business/russian-lawmaker-dollar-ban-663/

Jak již bylo mnohokrát řečeno, Jezuité se (neúspěšně) snaží tento proces nabourat a převzít:

http://www.rumormillnews.com/cgi-bin/forum.cgi?read=18080

Ještě více znepokojující, než Islámský stát, stvořený Jezuitu, je snaha zničit Palmíru, starobylé římské město v Sýrii. Již tam zdemolovali sochy vztahující se k předislámské bohyni:

http://www.dailymail.co.uk/news/article-3101031/ISIS-destroys-famous-lion-god-statue-captured-Syrian-city-just-days-promising-locals-not-obliterate-Palmyra-s-ancient-monuments.html

Kromě ničení posvátných míst Bohyně, se tato organizace snaží zastřít fakt, že Izraelité byli arabský kmen, který žil na území dnešní Saudské Arábie a Yemenu a nikdy nevkročili do Palestiny, a tak ničí a potlačují archeologické důkazy:

http://www.oneworldofnations.com/2015/04/isil-helps-israel-conceal-historical.html

Zde je zajímavé si povšimnout, že Palmíra byla důležitým centrem a hlavní obchodní stezkou pro arabské kmeny a tak tam leží mnoho archeologických důkazů o skutečné historii Izraelitů.

Současná válka v Yemenu je Jezuitský pokus vymazat důkazy o skutečných Izraelitech. Jestliže tento příběh někdy vejde ve známost, rozmetá římskokatolickou církev na kusy.

A z lepšíhu soudku, nové technologie pro výstavbu domů, které zrevolucionalizují plánování infrastruktury a dramaticky sníží cenu bydlení, jsou uváděny do praxe:

http://www.zerohedge.com/news/2015-05-17/chinese-firm-reveals-worlds-first-3d-printed-five-story-apartment-building

Průlom je blízko!

Zdroj:

http://2012portal.blogspot.cz/2015/05/free-colonies-update-and-videos.html