pátek 19. června 2015

ImplantyOriginál publikoval Cobra 19. června 2015

Jestliže se pořád ještě někdo ptá, proč se EVENT ještě nestal, tak zde je opět odpověď: Nádoba primární pozemská kvantová anomálie, nebo jinými slovy pozemský sběrný vír primární anomálie, udržovaný sítí plasmatických implantů a podporovaný mechanismem odplaty v podobě strangelet a toplet bomb je metastrategií Chimery, na které stojí dodržování statutu karantény Země, což stále brání UDÁLOSTI (Event), ODTAJNĚNÍ (Disclosure) a PRVNÍMU KONTAKTU (First Contact). Části struktury tohoto plasmatického sběrného víru byly nedávno detekovány i hlavním vědeckým proudem:

http://www.dailymail.co.uk/sciencetech/article-3107166/Giant-plasma-tubes-SPACE-Huge-structures-spotted-circling-Earth-filled-charged-particles-sun.html

Aktivita tohoto plasmatického sběrného víru se zesiluje každý měsíc kolem úplňku, kdy se otevírá plasmatická brána Země-Měsíc:

http://science.nasa.gov/science-news/science-at-nasa/2008/17apr_magnetotail/

Když se tato plasmatická brána Země-Měsíc otevře, zvyšuje se jak přítomnost světla, tak čištění temnoty.

Plasmatické implanty byly vloženy do povrchové pozemské populace před 26.000 lety. A pokaždé, těsně před další inkarnací jedince, byl jedinec přeimplantován znovu. Tímto způsobem byla pozemská povrchová populace po celých 26.000 let udržována v amnésii.

Tyto implanty byly udržovány pomocí implatních stanic pod zemským povrchem a rozmístěných po našem solárním systému, a také byly posilovány čerstvou anomální plasmou z meziplanetárního a mezihvězdného prostoru.

Implant je plasmatickou černou dírou s přibližným průměrem o velikosti srovnatelné s rozměrem elektronu (0.00000000000000001 metru). Rotuje v silném magnetickém poli, což má na tuto plasmu antigravitační vliv.

Tato síť implantů v plasmatických energetických tělech pozemské povrchové lidské populace leží na samém dně kolektivního podvědomí a tvoří základ planetárního sběrného víru plasmatické anomálie. Implanty v čelním mozkovém laloku omezují rozhodovací proces a udržují takovou osobu oddělenou od Zdroje. Implanty v mezimozku (reptilian brain) udržují jedince zamčeného ve strachu o přežití, a tak náchylného k tomu, stát se otrokem systému centrálního bankovnictví. Implanty nad pupkem oddělují Nebe od Země a muže od ženy, oddělují emoce od rozumu a lásku od sexuality. Roztříšťují osobnost a blokují tok životní hadí síly (kundalini life force). Potlačují emoce, což snižuje vibrační frekvenci lidí od potěšení do bolesti, pak dále do vzteku, a dolů do smutku, ještě níže do strachu, pak do apatie a nakonec do bezvědomí. To je také důvodem, proč mnoho lidí nic necítí.Světlo vyzařované z Centrálního galaktického Slunce tyto implanty rozpouští. Kameny Cintamani slouží jako zaostřující čočky pro toto Světlo a usnadňují tak proces rozpuštění plasmy.

Vy můžete tento proces odstraňování implantů urychlit touto velmi efektivní meditací:

http://bod-zlomu.blogspot.cz/2016/08/technika-cisteni-symbolem-8-zbavte-se.html

V tomto meditačním cvičení postavíte sami sebe do jedné části číslice osm, a své implanty do té druhé části číslice osum, podle výše uvedeného odkazu.

A zde je další zajímavý protokol pro čištění implantů:

http://recreatingbalance1.blogspot.com/2015/05/implants-clearing-protocol.html

Koncept karmy a potrestání, a systém odměn, a koncept planety země jako školy, to vše bylo vymyšleno Archony, s cílem zabránit lidem v tom, aby odhalili pravdu o implatním ovládacím systému Archonů/Chimery.

Je pravda, že každý je zodpovědný za své činy a že se můžeme poučit z vlastních chyb, ale dovozovat, že tím, že čelíme našim současným životním podmínkám, že si „odpykáváme“ karmu za naše dřívější negativní činy, to je velmi nenápadná a hluboká forma manipulace a velmi pohodlná výmluva pro Kabalu s ohledem na její činy, když předstírají, že nám jen „udílejí životní lekci ve škole života“.

Primární anomálie je kořenem všeho utrpení, a všechny negativní činy všech vnímajících bytostí jsou řetězovou reakcí generačního traumatu, pocházejícího z původního pádů z milosti, z původního střetu s primární anomálií před mnoha milénii a z původní zkušenosti procesu implantace ve vzdálené minulosti.Tohle všechno bude vyřešeno díky energetické intervenci z Centrálního Galaktického Slunce.

Průlom je blízko!

Zdroj:

http://2012portal.blogspot.cz/2015/06/implants.html