sobota 30. května 2015

OSVOBOĎTE KOLONIE! ROZŠIŘTE VIRÁLNĚOriginál publikoval Cobra dne 30.5.2015

Opět nastal čas něco udělat! Nastal čas vzít osud našeho světa a našeho solárního systému do vlastních rukou! Proto se setkáme ve velkých I malých skupinách, jako jednotlivci I jako páry, a to 30. května 2015. Sejdeme se ve velkém počtu a pomůžeme s průlomem MOSS (Multidimenzionální Operace Solární Systém) tak, abychom podpořili síly Světla, které nyní osvobozují náš solární systém od posledních závějí temnoty.

V minulosti žilo mnoho lidských bytostí jako rukojmí v otroctví na mnohých koloniích rozprostřených v našem solárním systému, koloniích, které patřili různým solárním programům. Poměrně přesný souhrn těchto vesmírných programů si můžete přečíst zde:

http://exopolitics.org/corporate-bases-on-mars-and-nazi-infiltration-of-us-secret-space-program/

http://exopolitics.org/multiple-moon-bases-u-s-military-space-shuttles-as-cover-programs/

V roce 2012, síly Světla vyčistily náš solární systém od všech tajných vesmírných program a jejich kolonií, tedy od těch, které nebyly přímo chráněny skupinou Chimera.

Bohužel relativně malý počet kolonií a implantních stanic rozprostřených v našem solárním systému byl chráněn strangelet bombami Chimery a lidské bytosti, které tam stále žijí v otroctví tam jsou vystaveny rituálnímu zneužívání, které přesahuje to, co lidé zažili na Zemi.

Tyto kolonie jsou nyní v procesu čištění sílami Světla, v rámci právě probíhající fáze operace MOSS, a lidé, kteří tam byli uvězněni, jsou vysvobozování a je jim poskytováno léčení.

Velmi kritická a citlivá část osvobozující operace proběhne v sobotu 30. května. Síly světla požádali o podporu povrchovou pozemskou lidskou populace, aby osvobozující operace proběhly tak hladce a mírumilovně, jak jen to půjde. Naše vizualizace a meditace podpoří operativce sil Světla v dosažení tohoto cíle. Můžeme to zvládnout! Tato zpráva se musí virálně rozšířit. Musíme oslovit mnoho lidí, aby bylo dosaženo kritického množství lidí, kteří tu meditaci skutečně udělají. Prosím o zveřejnění na vašich stránkách a blozích. Pokud znáte nějaké alternativní media, můžete jim to poslat. Můžete vytvořit skupinu na Facebooku pro vaši lokální skupinu lidí, kteří to budou dělat ve vaší části světa. Můžete na toto téma vytvořit video a dát ho na Youtube.

Vědecké studie potvrdili pozitivní vlivy hromadných meditací na lidskou společnost, takže to, co děláme, má skutečně velký vliv:

http://www.spiritscienceandmetaphysics.com/proof-that-group-meditation-can-change-the-world/

Naše meditace proběhne 30. května, což je bod maximálního napětí v naší sluneční soustavě, jak můžete vidět na této heliocentrické astrologické mapě:Tuto aktivaci budeme provádět všichni ve stejný čas a to v sobotu 30. května v 23.11 hodin večer středoevropského letního času (11.11 pm CEST).

Pokud budete jinde, můžete si srovnat přesný čas zde:

http://www.timeanddate.com/worldclock/fixedtime.html?msg=FREE+THE+COLONIES!&iso=20150530T141111&p1=137

Instrukce:

1. Uvolněte svoji mysl a tělo tím, že po několik minut budete sledovat vlastní dech.

2. Vizualizujte si síly Světla, jak osvobozují všechny zbývající kolonie tajných kosmických programů rozprostřené v našem solárním systému, jak osvobozují všechny vnímající bytosti, které tam jsou v tuto chvíli uvězněné, a jak všechny temné entity ze všech těchto míst odstraňují. Vizualizujte si, jak tento proces probíhá v celém našem solárním systému hladce a mírumilovně. Vizualizujte si náš solární systém, jak je konečně osvobozen od temnoty a otroctví, osvobozen od všech zlých bytostí a zkorumpovaných entit.

3. Vizualizujte si světlou budoucnost pro náš solární systém, s tím, že v něm žijí všechny možné kosmické rasy v míru a v harmonii. Vizualizujte si, jak je lidstvo vpuštěno do ohromných rozloh našeho solárního systému, jak si lidé užívají jeho krásy, cestují z měsíce na měsíc a z planety na planetu v lodích Světla.

Na tento okamžik jsem čekal více než 15 let. Tolik času uplynulo od osvobození planet X! S radostí mohu tedy konečně vyslat tuto kódovanou zprávu určenou klíčovým osobám v těchto koloniích:

L4/Light is ON

Poté, co budou všechny kolonie osvobozeny, tak síly Světla přemění budovy a infrastrukturu těchto míst za účelem užitku a potěšení lidstva, které bude mít možnost tato místa navštívit poté, co proběhne První kontakt. Kolonie tak budou přeměněny z míst utrpení na místa radosti. Za oponou již probíhají projekty sil Světla, které na to lidstvo připravují:

http://www.cnet.com/news/spacex-posters-space-tourism-vintage-nasa/

http://www.examiner.com/article/spacex-to-create-mars-colony-antigravity-technology-makes-possible-a-decadePrůlom v našem solárním systému je zde, a pak je na řadě Země!

Aktualizace ohledně aktivace Osvoboďte kolonie! Naleznete zde:

http://bod-zlomu.blogspot.cz/

Zdroj:

http://2012portal.blogspot.cz/2015/05/make-this-viral-free-colonies_27.html


Prosíme ohodnoťte překladatele
a podpořte naši práci:

1)
Mrkněte na některou z reklam,
na kterou se dostanete z reklamních bannerů
umístěných na blogu. Tím blog podpoříte.

2)
Podpořte blog finančně
PayPal: ZDE

Připojte se k naší FB skupině:

https://www.facebook.com/groups/pfc.cz.sk/

Prosíme sdílejte odkaz na tento blog: