neděle 8. dubna 2012

Prolomení komprese


Originál publikoval Cobra 8. dubna 2012

Co je Cobra?

COBRA je kódové označení pro compression breakthrough (tlakový průlom).

Povrch planety Země je stlačený v sendviči. Síly Světla Galaktické Konfederace postupují z nebe dolů, směrem k povrchu planety. Síly Světla Hnutí Odporu postupují z podzemí nahoru, směrem k povrchu planety.

Povrch je tedy vystaven tlaku Světla a temné síly Kabaly se nemají kde schovat. Nemůžou utéct skrze červí díry, hvězdné brány nebo teleportačními komorami do vesmíru. Nemůžou použít kosmické lodě ani žádný oficiální ani tajný vesmírný program. Nemůžou vyhloubit díry a bunkry hluboko v podzemí a schovat se tam. Nemůžou se skrýt už dokonce ani na nižší astrální pláni.

Postupující proces tlaku znamená, že Světlo odhalí vše, jež je skryto, kolektivně i individuálně. Když se Světlo seshora a Světlo zezdola setkají přímo na povrchu planety, to je moment tlakového průniku. Tento jev je nazván Událost. Událost zahrnuje, ale neomezuje se na masové zatčení Kabaly. Spíše je to multidimenzionální spouštějící událost, která započne proces vstupování do dlouho očekávané Zlaté Doby. S odstraněnou temnotou, bude lidstvo schopno spoluvytvářet svoji vlastní budoucnost.

Kdo je Cobra?

Cobra je krycí jméno pro pisatele tohoto blogu. Cobrova identita musí pro teď zůstat zahalena z různých důvodů. Cobra není spojen s armádou nebo Drake(m), ačkoli on/ona vnímá Drake(a) jako nejdůvěryhodnějšího posla pro Plán. Cobra může nebo nemusí být součástí Hnutí Odporu.

To co je důležité je poselství a ne posel. Lidská si mysl obvykle spojuje získanou zprávu s vnímanými charakteristikami posla a to obvykle má tendenci zamlžovat její objektivnost.

Společně s příspěvky z Hnutí Odporu a některými dalšími pokročilými zdroji, může Cobra příležitostně zveřejnit v tomto blogu jisté údaje z Benjamin(ova), David(ova), Drake(ova) nebo jakéhokoli jiného důvěryhodného informátora. My všichni jsme v tomto boji pro vítězství Světla společně!

Překlad: MartinProsíme ohodnoťte překladatele
a podpořte naši práci:

1)
Mrkněte na některou z reklam,
na kterou se dostanete z reklamních bannerů
umístěných na blogu. Tím blog podpoříte.

2)
Podpořte blog finančně
PayPal: ZDE

Připojte se k naší FB skupině:

https://www.facebook.com/groups/pfc.cz.sk/

Prosíme sdílejte odkaz na tento blog: