pondělí 2. dubna 2012

Japonská vláda formálně souhlasí se založením fondu 1000 trilionů jenů

Originál publikoval Cobra 2. dubna 2012

Japonská vláda formálně souhlasí se založením fondu 1000 trilionů jenů ale obává se o geopolitické důsledky

od Benjamina Fulforda, 4-3-12

Bulletin tohoto týdne se o den opozdil kvůli citlivým pokračujícím jednání zahrnující Japonsko, Čínu, Rusku a Americké vlády mezi ostatními. Jednání stále pokračují zatímco píšu a je tu toho moc, co ještě nemůžeme ohlásit. Ačkoli, můžeme potvrdit, že Japonská vláda v zásadě souhlasila se založením fondu 1000 trilionů jenů (12 trilionů dolarů) pro ukončení chudoby, zastavení ničení životního prostředí a pro vypuštění dříve zakázaných technologií odpovědným způsobem. Teď je problém, jak vyřešit masivní geopolitické následky, které tento fond vytvoří.

V tom, co může být souvisejícím vývojem, se zdá, že v Číně byla změna režimu protože Xi Xinping, muž široce předpokládající být dalším prezidentem Číny se neobjevil na oficiálním čínském zpravodajském webu Xinhua od 31. března, zatímco jeho bývalý rival Li Keqiang dostává plnou pozornost. Toto je pouze jedna z mnoha znamení rozsáhlých změn v planetární vládě.

V Americe, Pentagon začal obyvatele žádat, aby si udělaly zásoby jídla na 72 hodin pro možné přerušení související s hrozícím nahrazením Amerického dolaru s dolarem nového Pokladu, podle zdrojů CIA v Kalifornii. Tento pohyb se očekává, že bude doprovázen rozsáhlou čistící operací zamířenou na vypuštění korupce z Wall Street a Washingtonu D.C. pro navrácení Americe její dřívější morální a ekonomické velikosti.

Kterýkoli dolar nového pokladu bude mít zpočátku mnohem nižší mezinárodní nákupní sílu než Americký dolar, který se teď používá. Tímto budou Američané kupovat produkty made in USA a to udělá Americký vývoz opět konkurenční. Takže je dobrá chvíle na to jít ven a koupit si Čínské zboží ve Wal-Martu před tím, než se náhle stane mnohem dražším. Také, dejte na radu Pentagonu a udělejte si zásobu jídla pro překonání přechodového stádia. Dalším znamením, že se blíží něco velkého je, že zdroj Evropské CIA požádal Společnost Bílého Draka o jména a adresy členů následujících organizací: výbor 300, skupina Bilderberg, Rada pro zahraniční věci, Římský Klub, Trilaterální Komise a Evropská Komise. Tyto byly předány. Tady, je mimochodem odkaz na to, co se zdá být hodnověrným seznamem současných členů Výboru 300.

http://www.pseudoreality.org/committeeof300.html

Zpráva členům této skupiny: “prosím, nepleťte se nám do cesty.”

Každopádně ten nejkonkrétnější a detailnější informace pro tohoto pisatele přichází z Japonska, kde vláda oficiálně říká, že pro technické administrační důvody, zabere nastavit fond 1000 trilionů jenů pár týdnů. Tyto důvody včetně vyplácení mezd, důchodů, daňových příjmů a ostatních administrativních záležitostí. Ačkoliv, nejsou tu teď žádní zabijáci dostupní [pro(?)] Kissingery, Nakasony, Bushe, Rockefellery, Rothschildy, starý světový řád Koizumi, takže jejich odstranění od moci v Japonsku je dáno.

Velká otázka pro vyřešení teď je, jak nastavit mechanismy pro zvládnutí vyplácení 1000 trilionů jenů do světových zemí. Jediná věc, vyřešená najisto v tomto problému je, že to už nesmí být déle tajný, centralizovaný systém držený v soukromých rukách. Je tu také v zásadě souhlas, že Japonská vláda rozdá 500 trilionů jenů, zatímco nová mezinárodní ekonomická plánující agentura rozdá dalších 500 trilionů.

Tato agentura, předběžně pojmenovaná LIFE [Život] (Dlouhotrvající Investice pro Každého) bude financovat restrukturalizaci Evropské a Americké ekonomiky stejně jako podporovat rozsáhlé vývojové projekty ve zbytku světa. Ačkoli, před tím než to může být spuštěno, malý plánující personál začne proces výběru světového talentu pro běh společnosti. Přesně když se toto stane je předmět pokračujících vyjednávání ale doufejme, že první použitelné peníze budou doručeny hned na začátku tohoto měsíce.

Národy BRICS si pro jejich část nastaví jejich vlastní, nezávislý fond, jak bylo prohlášeno na summitu BRICS minulý týden. Tento fond bude spuštěn Čínou, Ruskem, Indií, Brazílií a Jižní Afrikou a pravděpodobně použije košík měn dominující měnou Renminbi a Rublem. Tato skupina bude pracovat v úzkém tandemu s národy G20, podle jejich prohlášení:

http://mea.gov.in/mystart.php?id=190019162

Vrátíme se do Číny, podívejte se, kdo se objevuje na zpravodajské stránce Xinhua ukazující, že Premiér Wen Jiabao, Prezident Hu Jintao a Le Keqiang jsou dominující. Text řeči Le Keqianga

http://news.xinhuanet.com/english/china/2012-04/03/c_131504700_2.htm

ve fóru Boao ho odhaluje jako mírného censtristu a tím pravděpodobně kompromisního kandidáta mezi mocným pozadím frakcí. Také z různých zdrojů víme, že šéf Bo Xilai skupiny Chongqing byl podpořen Henry Kissingerem a starým světovým řádem kabal, který zastupuje. Bez pochyb mu byla přislíbena pozice diktátora Číny a světa, výměnou za jeho spolupráci. Připomínka Kissingerovi a výboru 300: svět nechce diktátora.

Až si prach sedne, svět bude mít harmonické kolektivní vedení.