pondělí 4. září 2017

ÚPLŇKOVÁ MEDITACE BODU OBRATU - 6.9. v 9:02 (Praha/Bratislava)Originál publikoval Untwine 3.9.2017

Jak mnoho z vás pocítilo, energie se v posledních dnech dramaticky zintenzivnila, zejména od okamžiku, kdy Cobra 1. září 2017 publikoval „černý stupeň výstrahy“. Po posledních důležitých vítězstvích Sil Světla, temnota reaguje a Síly Světla pracují naplno, aby ji vyčistily, což povede k dalšímu průlomu.

Bodem obratu tohoto kritického období je přesný okamžik úplňku 6. září 2017, v 9:02 středoevropského letního času, 7:02 UTC, což je 12:02 v L.A., 3:02 v New Yourku, 10:02 v Athénách, 12:32 v Indii, 3:02 v Taipei.

Přesný čas pro vaši polohu si můžete vyhledat zde:

https://www.timeanddate.com/worldclock/fixedtime.html?
msg=Full+Moon+Meditation&iso=20170906T0702&p1=1440

Můžete se připojit a podpořit intenzivní snahu Sil Světla, během tohoto kritického období, tím, že budete přesně v tu chvíli meditovat.

Instrukce:

1. Použijte svoji vlastní techniku na to, abyste se uvedli do stavu uvolněného vědomí.

2. Vyjádřete svůj záměr pro využité této meditace jako nástroje pro urychlení procesu nastolení harmonie a jednoty pro planetu Zemi a její obyvatele.

3. Vizualizujte si sloup Světla, vyzařující z Centrálního Galaktického Slunce, jak prochází všemi bytostmi Světla uvnitř našeho Solárního Systému, a potom skrze vaše tělo a do středu Země. Vizualizujte si druhý sloup Světla, jak vystupuje ze středu Země, a jak potom stoupá skrze vaše tělo a vzhůru do nebe, skrze všechny bytosti Světla v našem Solárním systému a v naší Galaxii. Nyní sedíte ve dvou sloupech Světla, to Světlo proudí oběma směry, nahoru i dolů současně. Udržujte tyto dva sloupy Světla aktivní po několik minut


4. Nyní si vizualizujte jemně růžovou léčivou ženskou energii, jak léčí všechny lidi na planetě od jejich traumat, jak přináší mír, harmonii, porozumění, hojnost a jednotu. Vizualizujte, jak tato jemně růžové světlo léčí mysl a srdce lidí po celém světě. Představte si, jak všichni Pracovníci Světla, Bojovníci Světla a lidé žijící v Pravdě pracují v Jednotě, aby vytvořili Novou Zemi. Představte si, jak lidé na Zemi oslavují a s radostí se přidávají k vytváření naší nové reality, kde každý může mít to, co potřebuje, a kde si může svobodně zvolit žít, jak chce.


Vítězství světla!Prosíme ohodnoťte překladatele
a podpořte naši práci:

1)
Mrkněte na některou z reklam,
na kterou se dostanete z reklamních bannerů
umístěných na blogu. Tím blog podpoříte.

2)
Podpořte blog finančně
PayPal: ZDE

Připojte se k naší FB skupině:

https://www.facebook.com/groups/pfc.cz.sk/

Prosíme sdílejte odkaz na tento blog: