neděle 10. září 2017

HURIKÁNOVÁ MEDITACE – AKTUALIZACE

Originál publikoval Cobra 9.9.2017

Hurikán Irma se přibližuje k Floridě a bylo by dobé, kdyby se co nejvíce lidí připojinlo k naší zítřejší nedělní meditaci. Naši hlavní hurikánovou meditaci budeme mít zítra v 18:00 Praha/Bratislava (12:00 EDT)

Zde si můžete srovnat čas:

https://www.timeanddate.com/worldclock/fixedtime.html?msg=Hurricane+Meditation&iso=20170910T12&p1=410

Instrukce:

1. Použijte svoji vlastní techniku na to, abyste se uvedli do stavu uvolněného vědomí.

2. Vyjádřete svůj záměr pro využité této meditace jako nástroje pro urychlení procesu rozpuštění hurikánu Irma.

3. Vizualizujte si sloup Světla, vyzařující z Centrálního Galaktického Slunce, jak prochází všemi bytostmi Světla uvnitř našeho Solárního Systému, a potom skrze vaše tělo a do středu Země. Vizualizujte si druhý sloup Světla, jak vystupuje ze středu Země, a jak potom stoupá skrze vaše tělo a vzhůru do nebe, skrze všechny bytosti Světla v našem Solárním systému a v naší Galaxii. Nyní sedíte ve dvou sloupech Světla, to Světlo proudí oběma směry, nahoru i dolů současně. Udržujte tyto dva sloupy Světla aktivní po několik minut.

4. Nyní si vizualizujte jemně růžové světlo, jak rozpouští hukán Irma, a činí jej neškodným. Vizualizujte si, jak toto měkké růžové světlo chrání všechny lidi a jejich majetek v dráze hurikánu. Vizualizujte si, jak se tato situace řeší nejpozitivnějším možným způsobem.

Vzhledem k tomu, že se naše pravidelné Týdenní meditace Vzestupu konají přesně v tu samou dobu, tak pouze pro tento týden vzhledem k mimořádným okolnostem tuto pravidelnou meditaci nahradíme společnou hurikánovou meditací.

Ti, kdo se cítí povolaní mohou tu samou hurikánovou meditaci provést v jednom nebo více termínech po čtyřech hodinách, počínaje 14:00, až do pondělka. (at 8 am EDT, then at noon EDT, then at 4 pm EDT, at 8 pm EDT, at midnight EDT and then on Monday at 4 am EDT and at 8 am EDT.)


Přepočet času:

http://www.thetimezoneconverter.com/

Mocná mřížka z kamenů Cintamani je již na místě v Miami:
A Tampě:Tyto kameny Cintamani jsou kotevními body pro silné andělské bytosti, které ovlivní plasmatickou strukturu hurikánu a budou se snažit minimalizovat dopad bouře tak, aby obě města ochránili:

https://www.youtube.com/watch?v=R93XgljGvkI


Další kameny Cintamani byly před pár dny umístěny na Florida Keys.
Prosíme ohodnoťte překladatele
a podpořte naši práci:


1)
Mrkněte na některou z reklam,
na kterou se dostanete z reklamních bannerů
umístěných na blogu. Tím blog podpoříte.

2)
Podpořte blog finančně
PayPal: ZDE

Připojte se k naší FB skupině:

https://www.facebook.com/groups/pfc.cz.sk/

Prosíme sdílejte odkaz na tento blog: