pondělí 14. srpna 2017

Intenzivní energie zaplavují v tomto týdnu naši planetu
Publikoval EDITOR 14.8.2017

Jolene Seebacher vysvětluje mnoho faktorů, které obvlivňují Rádio pozemního velitelství včetně důležité aktualizace k Meditaci Sjednocení!

Jestliže jste zejména v posledních deseti dnech skutečně dostali po hubě… skrze útoky přes blízké lidi kolem vás, tak tady je vysvětlení proč.

MNOHO se toho stalo energeticky díky rozlomení Černého Kamene a díky tomu, že Sféry Blue Avians odplouvají, a kluci a holky stojící za projektem Rádo pozemního velitelství se teprve teď dostali k vysílání… poté co denně makají v průměru 8 hodin na planetárním čištění, a to po své běžné práci. Všechno ostatní kromě čištění šlo stranou, včetně rádia.

Vysílání si teď můžete pustit zde:

http://www.blogtalkradio.com/groundcrewcommandradio/2017/08/10/found-it-rough-these-past-10-days-why-no-radio-show-last-week-heres-whats-up

Jak si umíte představit, náš host z minulého týdne, JoJo Seebarcher to schytal také a nemohl přijít.

Takže, co se děje… je to … že množství světla a světelných bytostí, které vstupují skrze Závoj se dramaticky zvýšilo, díky tomu, že se Černý Kámen rozlomil a díky tomu, že se Sféry Blue Avians téměř úplně stáhnuly.

To přivedlo úroveň planetárního a osobního detoxu na zcela novou, hlubší úroveň. Vše odchází… ale prvotní dopad celé této vlny nás všechny ochromil, včetně posádky rádia.

Bylo to autorizováno z nejvyšších míst Světla, které na situaci dává pozor, protože jestliže dosáhneme určitého množství vyčištění do Solárního Zatmění 21.8.2017… pak by naše společná hromadná meditace během Zatmění Slunce mohla být tou poslední uštědřenou ranou v našem boji, na kterou čekáme. (K.O.)!

… a TEMNOTA by prohrála!

Abychom to vyjádřili v analogických 3D termínech… tak všechna dlouhá tráva byla posekaná na centimetr a všichni zbylí hadi a hyeny jsou odmaskovaní a snaží se schovat do nějaké zbylé díry a těch už také moc není. Takže dokonce i skáčou do energetického pole lidí a propojují se s nevyřešenými osobními vnitřními věcmi, a z toho pramení to doslova šílené a sprosté chování mnoha lidí kolem vás.

Týmy musí udělat ve spěchu ještě mnoho planetární práce, aby byla vyčištěna temnota, která byla do velké míry odkryta, aby se věci trochu zklidnily.

Takže Rádio pozemního velitelství se dnes večer vrací v 9pm EDT spolu s hostel JoJo Jolene Seebacherovou, která prošla MK Ultra, a bude dnes odvysílán záznam rozhovoru s ní z minulého týdne.

Má pro vás velmi zásadní informaci!

Všechny nejnovější zprávy a analýzy samozřejmě přineseme živě.

V podstatě je to všechno dobré, a to, co se děje je velmi vzrušující, protože věci se dávají do pořádku a řadí a připravují se na Zatmění Slunce spojené s naší hromadnou Meditací Sjednocení. Všechny Říše Bytostí Světla … fyzické i nefyzické a my také jsme připravováni na pozice pro konečný úder… a tím temnota ZTRÁCÍ.Další velkou zprávou je, že i pokud by jenom plasmatická rovina vyla vyčištěná – nebo skoro vyčištěná – od všech zbývajících plasmatických topletových bomb… a plasmatické anomálie Yaldabaoth a pokud by byl Černý Kámen vyčištěný… tak to samo o sobě by bylo opravdickým průlomem, který opravdu spustí Událost!

Takže pro to shromážděte své energie, a samozřejmě, jestliže trpíte tímto masivním navýšením rozbrojů, tak s tím prosím něco udělejte. K tomu máte všechny prostředky, většinou online.

Zvládněte to, protože to bude záležitost typu „Všichni na palubu“ – to Zatmění Slunce 21.8.2017 ve 20:11 hodin.

Prosíme tuto informaci rozšiřte, jak jenom dokážete.

MEDITACE ODKAZ:

http://bod-zlomu.blogspot.cz/2017/08/cas-meditace-pondeli-2182017-ve-2011-hod_16.html
CZ VIDEO:SK VIDEO:
Prosíme ohodnoťte překladatele
a podpořte naši práci:

1)
Mrkněte na některou z reklam,
na kterou se dostanete z reklamních bannerů
umístěných na blogu. Tím blog podpoříte.

2)
Podpořte blog finančně
PayPal: ZDE

Připojte se k naší FB skupině:

https://www.facebook.com/groups/pfc.cz.sk/

Prosíme sdílejte odkaz na tento blog: