pondělí 8. května 2017

Síla Ducha - seriál - díl 12 - Síla a jednoduchost


Studium původu, nekonečných možností
 a úplné rehabilitace Duchovní Bytosti 


SÍLA A JEDNODUCHOST


Dotaz na vlastnosti, které člověk musí mít, aby byl skutečně silnou osobností, nebo silnou bytostí nejlépe zodpovíme, když vezmeme v úvahu, co je společným jmenovatelem takových silných osobností. Je tam přítomna zvláštní věc, která stojí nade všemi vlastnostmi a je jim nadřazena. Tímto rozhodujícím činitelem, který leží mezi silou a slabostí a proto vždy překlopí misky vah na jednu stranu je: 

“Schopnost držet pozici v prostoru.“ 

Nikdo nikdy nebude schopen dosáhnout svých cílů, jestliže není schopen pevně držet pod ohromným tlakem, bez toho, aby utekl. Politici, kteří poté, co udělají chybu, byli odhaleni nebo soukromně šlápli vedle, hovoří o vyvození „důsledků“ tím, že odstoupí, nejsou ničím jiným než zbabělými karikaturami, bez kousku páteře, aby převzali plnou zodpovědnost pro skutečné následky svých chyb. 

Museli jste slyšet výraz: „Pevný jako skála“. Přesně tak, protože síla má hodně společného s prostorem – jakmile člověk zaujme pozici – nikdy ji nevzdá nebo neopustí. Nezáleží na tom, co stříká dolů, co proti člověku proudí, nebo s jakou silou je člověk udeřen, aby tu pozici vzdal. Proto než se začnete zaměřovat na velký cíl, mějte jasno v tom, že potřebujete mít schopnost držet pozici v prostoru. 

Japonští zápasníci sumo s přesností demonstrují definici síly, kterou jsem vám uvedl, neboť v sumo bojovník prohrává, když je vypuzen z kruhu nebo vyveden z rovnováhy svým soupeřem – jinými slovy se buďto složí nebo potřebuje pomocnou ruku, aby neupadl. 

Ale také ve všech dalších populárních typech sportů, které naleznete po celém světě, existují nekonečné varianty pravidel, které určují výhru nebo prohru, které mají tak či onak něco společného s prostorem, získáváním prostoru nebo ovládáním prostoru. Například v automobilových závodech ten, kdo nezaujme pozici před všemi ostatními dostatečně často a také kdo není schopen tu pozici udržet do cíle, ten by neměl počítat s tím, že na konci sezony bude mít kolem krku vavřínové věnce – a jako automobilový závodník byste neměl dovoleno líbat anorektické slečny ze stupně vítězů, kterým bych raději pravidelně podával výživnou polévku, aby si alespoň časem vyvinuli alespoň náznak ženských křivek. 

Neexistuje rozdíl, ať již hovoříme o sportovci obklíčeném protihráči, zaměstnanci ustrkovaném každý den jeho milými kolegy nebo o majiteli podniku, kterého se velmi palčivě požádá příliš usměvavý mafián, aby si, prosím, otevřel obchod na jiném místě, jestli brzy nezačne platit požadované výpalné. V každém z těchto případů bude schopen pokračovat v realizaci svých plánů a představ pouze ten, kdo dokáže udržet svoji pozici v prostoru. Nezáleží na tom, zdali je tím prostorem určitá pracovní oblast nebo místo, kde jste si pronajali obchodní prostory pro své podnikání nebo kruh jako v příkladu zápasníků sumo. 

Pak byste se mohli zeptat: “Jak by mohla být osoba schopna udržet pozici v prostoru, když duch je tak ochotný ale maso tak slabé? Jak byste měl pokračovat s klidem ve své práci, když boule pod bundami hádajících se kamarádů mafiánů jasně naznačují, že to jsou zbraně?” Jak? Tím, že hned teď přestanete vnímat a myslet jako bezmocný, slabý člověk! 

Vaše tělo nemůže tolerovat skoro nic, bez toho, aby umřelo a tak logicky také vzdalo svoji pozici v prostoru. Lidé se uhýbají z jakýchkoliv malinkých důvodů a vzdávají se prostoru, který zabrali. Malá kritika, male klepnutí přes prsty, náznak hrozby násilí a již jsou vystrašení – opouštějí přátele, ženu a děti, aby si zachránili vlastní zadek. Psychotický president mluví o nukleárním útoku a každý se střese strachy. Strach? Z čeho? Čůráte si do kalhot z malé atomové bomby, o které si slabý, smrtelný a zcela jistě nemocný člověk bez jakéhokoliv vyšší úrovně vědomí myslí, že může hrozit opravdu mocné a nesmrtelné Duchovní Bytosti? 

Začněte se smát! Mohli byste se prosím přestat identifikovat s tělem a smát se, když v budoucnu uslyšíte takové přerostlé dítě takto mluvit? Slyšíte hovořit někoho, kdo neví, jak snadné to je pro několik vědomých Duchovních Bytostí vytvořit společnou realitu o skluzavce – složené z mentální energie – která všechny ty výbušniny hodí zpět na něj! Nebo vynecháte tu skluzavku a rozhodnete se společně, že žádné z těch explosiv nevybuchne – to vše záleží na tom, co tyto bytosti považují za zábavnější. Je pochopitelné, že se vám zdá neuvěřitelné být schopen vytvořit takové účinky, ale nezapomínejte, že dosud nebyla společnost s bytostmi plně vědomími, rehabilitovanými jako Impuls 8 ve svém středu. Žádná taková bytost nikdy neměla destruktivní nebo zničující záměry, protože aby je měla, musela by omezit svoje vědomí a tím i moc a hned by svoje síly ztratila, ale můžete se vsadit, že by taková bytost měla hodně legrace z odebírání destruktivních záměrů z ještě nevědomých bytostí – ze svého hlediska všeurčení – a proměňování je v nic. Tím magickým vzorcem, který Duchovní Bytosti umožňuje tak učinit je “pohled z nulového bodu” – to znamená čisté vnímání, bez jakýchkoliv přídavků. Není to ale výraz pro vnímání z lidského, hmotného hlediska, ale je to výraz pro vnímání z pohledu Duchovní Bytosti.Prosíme ohodnoťte překladatele
a podpořte naši práci:


1)
Mrkněte na některou z reklam,
na kterou se dostanete z reklamních bannerů
umístěných na blogu. Tím blog podpoříte.

2)
Podpořte blog finančně
PayPal: ZDE

Připojte se k naší FB skupině:

https://www.facebook.com/groups/pfc.cz.sk/

Prosíme sdílejte odkaz na tento blog: