pondělí 19. prosince 2016

AKTIVAČNÍ MEDITACE O ZIMNÍM SLUNOVRATU

DOPIS Z PFC

Děkujeme za vaši pomoc při nadcházející meditaci k zimnímu Slunovratu! Ano, opět nadešel čas na akci!

Při letošním nadcházejícím Slunovratu se společně setkáme, abychom aktivovali světelnou mřížku naší planety - abychom ukotvili energie Vzestupu a spolu s tím stabilizovali vědomí lidstva do takové míry, že povrchová populace bude připravena na Událost.

Tuto meditaci budeme provádět kolektivně v okamžiku zimního slunovratu, což je v 11:44 zimního času (Praha). Pro jiná časová pásma si klikněte na přepočet zde: Click Here for Your Local Time.

Česky namluvené video k meditaci je zde: 
INSTRUKCE:

1. Použijte svoji vlastní techniku pro navození uvolněného stavu vědomí.

2. Vyslovte svůj záměr pro to, aby tato meditace byla použita jako nástroj pro spuštění Události.

3. Vizualizujte si sloup jasného bílého zářivého světla, jak přichází ze Zdroje, skrze Galaktické Centrální Slunce, a pak skrze vaši čakru Hvězdy Duše a do vašeho těla, a jak se spojuje se středem Země, tak jak 3x zazpíváte mantru OM. Nyní si vizualizujte druhý sloup jasného zářivého bílého světla, jak vystupuje ze středu Země, skrze vaše tělo a vzhůru k nebesům, ke všem bytostem Světla v našem Solárním Systému a v naší Galaxii. Nyní sedíte ve dvou pilířích Světla, a světlo proudí současně jak nahoru, tak dolů. Udržujte tyto pilíře světla aktivní po dobu několika minut.

4. Propojte se s čakrami Hvězdy Duše všech pracovníků světla na planetě - a zavolejte na vyšší já všech 144.000 členů Řádu Hvězdy, aby se aktivovali a probudili pro svoji specifickou misi - poslání.

5. Propojte se s čakrami Hvězdy Duše všech bytostí světla v našem solárním systému a galaxii, včetně Agharťanů, Ashtarova velitelství, a Galaktické Konfederace, kteří nám všichni posílají tolik Světla, tolik vedení a tolik energetické podpory.

6. Podívejte se, jak tento kolektivní proud Světla expanduje do Světelné Mřížky Země, jak se ukotvuje v Srdci Země, a jak se spojuje s věčným Světlem vyzařujícím z jádra Země. Podívejte se, jak se toto Světlo rozšiřuje podél energetické mřížky na povrchu Země, a pak se podívejte, jak pokračuje v rozšiřování se do celého našeho Solárního Systému.

7. Vizualizujte si, jak toto světlo rozpouští všechny negativní emoce a chování, jak přináší spravedlnost, pravdivost, a láskyplné vztahy mezi všemi lidmi, kteří žijí na povrchu Země.

8. Vizualizujte si Bohyni Do Mou, jak sestupuje skrze pilíř světla a jak přináší lidstvu mír.

9. Vizualizujte si Plné Odhalení a plné vypuštění informací o mimozemské přítomnosti na Zemi skrze masmédia. Vizualizujte si vytvoření nového spravedlivého finančního systému pro každého. Vizualizujte si první kontakt s přátelskými mimozemskými rasami. Vizualizujte si, jak každá lidská bytost má opět kontakt se svojí duchovní rodinou a se svými průvodci.

Vítězství Světla!

Čakra Hvězdy Duše = Soul Star Chakra

Prosíme ohodnoťte překladatele
a podpořte naši práci:

1)
Mrkněte na některou z reklam,
na kterou se dostanete z reklamních bannerů
umístěných na blogu. Tím blog podpoříte.

2)
Podpořte blog finančně
PayPal: ZDE

Připojte se k naší FB skupině:

https://www.facebook.com/groups/pfc.cz.sk/

Prosíme sdílejte odkaz na tento blog: