úterý 11. října 2016

Frekvenční posun: Urychlení božskosti - Sandra Walter


Originál publikovala Sandra 8.10.2016

Žehnám vám milovaný světelný kmeni,

Další vyšší frekvence včera vstoupila, otevřete svá srdce jejímu transformačnímu světlu. Procítíte její uklidňující účinky, je to jako světelné lázně. Nechce ze sebe smýt turbulence přechodu na jinou časovou linii během září. Učíme se být zodpovědnými tvořiteli naší budoucí trajektorie právě zde, právě teď, tím, jak se okamžik za okamžikem pro něco rozhodujeme. Nechte toto světlo, aby vás opečovalo a omladilo, moji milovaní. Vaše reality se stávají mnohem více multidimenzionálními, a s tím přicházejí anomálie, jevy a pocity expanse, které jsou pro náš kolektiv zcela novými – stejně tak jako pro nás osobně. Vidíte, jak sjednocení jsme s tímto způsobem odvíjení se, můj milovaný kmeni Vzestupu? Já doufám, že tuto zkušenost jednoty se vším, co je, dokážete ocenit.

Poslední pečeť je pryč.

Strážci brány a Pracovníci světelné mřížky, kteří se účastnili na odstranění posledních pečetí dokončili tyto své úkoly před příchodem třetí vlny. Celá operace byla brilantní a intenzivní, milovaní. Ve stručnosti, toto ovlivňuje politické struktury, božskou úlohu, kterou mají USA při Vzestupu, řád Melchisedeche, kolaps starých časových linií, scénáře amnestie, odstranění negativní Atlantské technologie napojené na DNA linie, a aktivaci zbrusu nových krystalických úrovní. Od srpna toho leželo na rokovacím stole mnoho, a pro efekty této vlny bylo předpokládáno, že budou dosud nejsilnější. A to je vše, co mohu v tuto chvíli odhalit o této nestranné operaci.

Děkuji všem Pracovníkům světelné mřížky na straně Pacifiku, kteří zjistili, že jsou v září povoláni na východní pobřeží a do Evropy. Tato velká očista skrze staré Atlantské vortexy, poté, co dorazila třetí vlna, umožnila plné ukotvení urychlené časové linie. To také zahrnovalo odstranění blokád globálnímu procesu Vzestupu, takže můžete očekávat, že pocítíte jemnější úroveň světla.  Tato vlna, stejně tak jako předchozí, bude pokračovat měsíce. Technicky vzato se jedná o Galaktickou hvězdnou bránu, a mnoho z vás má kosmické vize průchodu přes tuto Bránu. Tak jako vždy, se jedná o evoluční změny pro naše vědomí, a my zůstáváme v přítomnosti spolu s těmito energiemi tak, jak se urychlují i naše těla.

Čistota, Převezměte Vedení

Pro mě osobně, můj stav vědomí pokračuje v expanzi do stavů čistoty, která činí obtížným, to všechno sepsat. Tak jak sama splývám s vyššími úrovněmi světla, převládá zkušenost jednoty. Ironické na tom je, že to současně poskytuje neustálé vize, informace, setkání duchovních rad a širší spektrum ras ( a s tím potřebu naučit se mnoho nových tváří). Prostě celou řádu těchto krásných setkání a zážitků, které v tomto Kmeni tak rádi sdílíme.  Moje bytí zažívá novou úroveň spřízněnosti, tak, jak závoje, které nás oddělují, mizí. Mount Shasta mi poskytla skvělé zázemí pro tréning interdimenzionální komunikace a tato cesta ke Krystalickému Oblouku byla k nezaplacení. V každém z nás je mnohem více, než si uvědomujeme. Mezitím budu v Boiler Colorado příští víkend. V sobotu 15. října je Úplňková Brána (jedno z dat našeho sdznamu 2016 ke stažení, pusťte se do toho). Laurenc Geley dělá setkání, prosím, pomožte jí s tím, pokud v té oblasti někoho máte. Každý je vyčerpaný, nicméně smích, objetí a kolektivní sdílení jsou dobrou medicínou.

S Láskou, Světlem a k Službám,

Sandra

Prosíme ohodnoťte překladatele
a podpořte naši práci:

1)
Mrkněte na některou z reklam,
na kterou se dostanete z reklamních bannerů
umístěných na blogu. Tím blog podpoříte.

2)
Podpořte blog finančně
PayPal: ZDE

Připojte se k naší FB skupině:

https://www.facebook.com/groups/pfc.cz.sk/

Prosíme sdílejte odkaz na tento blog: