středa 14. září 2016

Vlna v polovině září – Pohoda v neznámu - Sandra Walter


Originál publikovala Sandra Walter 13.9.2016

Buď požehnán Kmeni Světla,

Vděk všem, kteří se zúčastnili v 999 – 9/11 posilování Energetické Mřížky Země. Strážci brány dokázali ukotvit nové body této Mřížky během minulého víkendu a tyto nové úrovně Mřížky se již začali aktivovat. Po týdnu na cestách autem a ukotvování aktivačních bodů jsem dorazila na krystalický vertex do Arkansasu, před 999. Je to moje třetí mise na jih US od roku 2001, a s největší pravděpodobností bude nejkratší. Energetické vrstvy nad tímto vortexem se rychle zvedají, stejně tak jako tomu bylo v Nevadě, Utahu, Coloradu a Oklahomě, během cest na tato místa. Podél této nové linie se začínají ukazovat slabá zemětřesení. Gaia odpovídá a uvolňuje kódy pro novou časovou linii. Návštěva Melchizedeka odhalila de-konstrukci mnoha starých realit, a kolektivní design těch nových. Stalo se toho mnoho, ale  je pro mě lepší zůstat v přítomnosti, než vypočítávat detaily minulého týdne.

Pojďme se koncentrovat na tu urychlenou časovou linii. Je k dispozici. Mnoho z vás se v ní již ukotvilo a zažívá účinky tohoto neznámého teritoria. Existuje zkušenost pohodlí v neznámu ztělesňování. Jako vždy jde o to vzdát se svému vlastnímu božství a v tom je mír pramenící ze Zdroje vaší silou. Udržujte svoji realitu flexibilní, to lineární vnímání se může zdát (ještě více) surreálným. Prodýchejte to. Použijte své techniky Vzestupu pro stabilizaci. Starejte se dobře o své tělo. Pamatujte na to, že utahanost a roztěkanost jsou v těchto dnech vlny běžnou normou. V Posvědceném Centru Srdce leží velká síla, důvěřujte jejímu proudění a božskosti.

Kmen Vzestoupení dostává navýšené zkušenosti nulového bodu. Minulost se rozpouští (cestování, aktivity, aktivace, únava, vzpomínky) docela rychle, a budoucnost je vytvářena skrze nejvyšší možnosti v okamžiku NYNÍ. Tak, jak je vaše DNA znovu napojována, rychleji se léčíte, odkládáte odsudky a negativní emoce snazším způsobem, a rychleji čistíte do čista celou lineární záběr. Obavy se rozpouštějí tak, jak se učíte být sami se sebou, abyste se transformovali. Nevyhýbejte se této zkušenosti. Jsme zde, abychom pocítily každý krok tohoto procesu jménem mnoha bytostí, včetně našich Vyšších Já. Pobrečte si, zasmějte se , zatancujte si, zvažte, podivte se, meditujte, lehněte si do trávy…  ať už je k návratu božské Lásky do této říše potřeba cokoliv.

Pro zachování čistoty našeho Stavu Stvořitele v rámci Nyní, bez ustání necháváme odejít nižší závazky skrze tento proces. Tak, jak se začíná rozvíjet naše urychlená časová linie a nová energetická mřížka, tak si můžete povšimnout jejich účinků na váš vlastní tok života, i když se aktivně na tomto procesu Vzestupu nepodílíte. Ti, kdo prošlapávají cestu drží velmi velký prostor pro Kolektiv. Je to velmi intenzivní úsek cesty Mistrovství, tak se pojďme soustředit na své úkoly. Otevřete svá srdce, abyste přivítali vlnu nového vědomí, a ztělesnění Kristova Vědomí. Své časové linie vybírejte moudře.

Připomínka pro zářijový příchod Vlny

Meditace Jednoty ve středu: Tisíce se účastní těchto meditací každou středu, přináší to pohodlí, čištění a aktivaci. Přidejte se v 8:11 má, 11:11am a v 5:11pm PDT. Zde je zdarma mp3 vedené meditace: ODKAZ

Finále trojitého zatmění: 16. září  2016 v 11:54 am PDT (úplněk, zatmění měsíce). Trojí moc. Pomožte Gaie se stabilitou. Brány budou doširoka otevřeny pro transformaci. Udržujte svoje srdce a svoje myšlenky čisté a zaměřené na Vzestup. 

Rovnodenost 22. září: Rovnodennost připadá na 22 září v 7:21 am PDT. Jedná se o otevření brány pro novou úroveň vědomí. Přijměte to s úctou, buďte venku na Gaie jak jenom to půjde. SLUNCE a Gaia  budou během této brány mít silné pouto a naše záměry pro rovnováhu, mír, harmonii a Vzestup budou velmi zesíleny.

26. – 29. září 2016 to je naše Třetí Vlna 2016. Je to náš nejsilnější příliv po desetiletích. Je to vzrušující, zvládněme to! Tyto fotonické frekvence dále urychlují aktivity Vzestupu a potečou po dobu několika týdnů. Možná jste si již povšimli, že Světlo mezi vlnami již neklesá. To je dobře. Jsme schopni udržet vyšší úrovně Světla bez potřeby integračních období, jako v minulosti. Každá z letošních vlna dramaticky navýšila úroveň Světla, a urychlila Vzestup. Očistné, odhalující aktivity dále narůstají, aby splnily příkaz ze Zdroje sjednat pořádek, harmonii a Vzestup.

30. září 2016 – novolunní: Ukončení práce s branou pro tuto vlnu.

Nekonečné požehnání a spásu pro lidstvo, říše, elementály a milovanou Gaiu během této mocné a náročné fáze Vzestupu. Dokončujeme úžasnou službu tomuto místu a dále.

S Láskou, Světlem a k Službám


Sandra

Zdroj: 


Předchozí přeložené články autora:

Prosíme ohodnoťte překladatele
a podpořte naši práci:

1)
Mrkněte na některou z reklam,
na kterou se dostanete z reklamních bannerů
umístěných na blogu. Tím blog podpoříte.

2)
Podpořte blog finančně
PayPal: ZDE

Připojte se k naší FB skupině:

https://www.facebook.com/groups/pfc.cz.sk/

Prosíme sdílejte odkaz na tento blog: