neděle 17. ledna 2016

Čistění Hojnosti - UntwineOriginál publikoval Untwine 23. prosince 2015

Lakshmi, archetyp bohyně hojnosti. Autor díla – Ananda Vdovic

Hojnost není pouze fyzická. Všechno ve stvoření se nejdříve objeví na nejvyšších planinách existence (nejvyšší hmotné roviny), a pak prosakuje nižšími rovinami, až dosáhne mentální, astrální (emocionální), éterickou a nakonec fyzickou říši.

A zde je klíč: opravdová Hojnost je Bezpodmínečná.

Je to přirozené, dané vyjádření Zdroje. Všechny formy nedostatku jsou anomáliemi, uměle vytvořenými, které nejsou nezbytné pro naši evoluci ani pro naše vědomí. Nedostatek je ve skutečnosti synonymem pro bolest a utrpení.

Je důležité porozumět tomu, že nemusíte dělat nic, abyste si zasloužili dobrotu, o kterou usilujete. Nemusíte si ji vykoupit dobrými skutky. Zdroj nepotřebuje vaše karmické platidlo. Karma je lží vytvořenou temnými silami, aby ospravedlnila jejich šílenost, a aby se jim lidé snadněji zotročovali. Ve všech oblastech života existují neomezené zdroje. Můžete se uvolnit, a být si jistí, že obdržíte veškerou pozitivitu, o kterou máte zájem, je to vaše posvátné právo.
  
Většina lidí na této planetě ve skutečnosti nese tolik smůly a bolesti, že si většinu toho již ani vědomě nevšímají. Zvyknou si na to, že nejsou zahrnuti Hojností fyzické krásy stvoření, která dosahuje k jejich smyslům, zvyknou si na to, že nejsou ponořeni do pozitivních emocí a lásky generované tím, že jsou součástí rodiny duše, která se vzájemně doplňuje, a zvyknou si na to, že nerozumí záhadám světa a vesmíru, kterého jsou součástí. Takhle to nebylo zamýšleno a takhle by to již nemělo být. Bohyně je přítomná hluboko ve stvoření a chce nás mít opět skutečně naplněné.
  
Zde je několik otázek, které si můžete položit, abyste se de-programovali:

Jak moc se vyvíjíte a jak moc prozkoumáváte život, zatímco bojujete o Hojnost ve fyzické rovině? Jestliže byste dnes měli vše, co materiálně potřebujete, co byste dělali? Vyrazili byste na průzkum této planety, galaxie, vesmíru a všeho toho bohatství stvoření?
  
Jak moc se vyvíjíte a prozkoumáváte život, zatímco bojujete s emocionální hojností? Jestliže byste dnes byli osvobozeni od temných technologií, které vám narušují emoce, jestliže byste byli plně deprogramovaní, a ve spojení se svým dvojplamenem duše, svými souputníky duše a svojí rodinou duše, co byste dělali? Prozkoumávali byste ohromné možnosti výměny lásky?

Jak moc se vyvíjíte a prozkoumáváte, zatímco bojujete s mentální hojností? Jestliže byste dnes byli osvobozeni od temných technologií, které narušují váš proces myšlení, jestliže byste byli plně deprogramováni, a měli plný přístup k porozumění záhadám tohoto vesmíru a jestliže byste měli plný přístup k celému tvořivému toku myšlenek přicházejících z ducha, prozkoumali byste to?

Pociťujete vhledy do toho, čím má život být?

  
Jestliže někdo není ještě připravený zvládat obrovské bohatsví, ať již fyzické, emocionální nebo mentální, tak je to prostě protože je naprogramovaný, a prvním, co se stane je, že vesmír poskytne všechno potřebné pro de-programování, aby člověk byl schopen hojnosti dosáhnout. Tento vesmír vždy nabídne bezpodmínečně to, co je potřeba.

Jakákoliv chyba může být vyléčena bez prodlevy a bez dalších podmínek, krom jediné a tou je dovolit vyléčení. Hojnost se vztahuje na všechno, včetně odpuštění.

Vězeňský systém na této planetě se může postavit do cesty toku Hojnosti z vesmíru, ale my toto omezení můžeme ve svých životech významným způsobem snížit tím, že se de-programujeme.

Celosvětový finanční systém a oběživo jsou napuštěny černou magií se záměrem, aby bylo zabráněno použití peněz k pozitivním věcem, a aby tekly k negativním projektům. Nevzdávejte se tomu. My můžeme ty symboly na bankovkách a mincích a v celém finančím systému použít pro Světlo, a transmutovat energii peněz tak, aby byly použity na pozitivní projekty pomáhající osvobození této planety

Zde je nástroj, který předal Cobra na minulé konferenci:

Kdykoliv obdržíte nové peníze, jednoduše si vyvolejte fialový plamen a přítomnost Satint Germaina, abyste ty peníze očistily, a tím plamenem bankovky mince i virtuální měny naplnili.


Sežeňte si alespoň jednu stříbrnou nebo měděnou nebo zlatou minci, toto cvičení na ní proveďte a ponechte si ji u sebe jako ukotvení pro pozitivní tok Hojnosti.

Drahé kovy jsou podobné jako krystaly v tom smyslu, že jsou schopni velmi mocným způsobem nést vědomí.

Tyto mince z drahých kovů mohou být také investovány v prvních dnech po události, kdy všechny banky budou zavřené a kreditky nepůjdou. Pak obchody nebudou třeba přijímat nekryté peníze (fake money), ale mohou přijímat drahé kovy.

Tady mám další typ. Nesoustřeďte se příliš mnoho přímo na peníze samotné, ale spíše se soustřeďte na to, co s nimi chcete dělat. Soustřeďte se na cíl, a prostředky pak budou proudit snadněji. Najděte svůj účel, každý den se ptejte, jaká je ta nejpřínosnější cesta, pro využití vaší energie, a pak se pro to silně rozhodněte. Práce pro prospěšný projekt zvyšuje tok Světla, které pomůže tomu, aby hojnost proudila. Védická učení vysvětlují, že Lakshmi dvojčetem duše je Vishnu, který je Božským archetypem pro Posvátnou Vůli. To je velmi důležitá moudrost: Posvátnou Vůlí není nic, co neobsahuje hojnost, a Hojností není nic, co neobsahuje posvátnou Vůli. My všichni můžeme být nástroji obou těchto aspektů.

Také je důležité na vše nahlížet z pozitivního pohledu víry v možnosti, a také je velmi mocné se přímo spojit s energiemi Saint Germaina a Lakshmi.

Zde je úžasná a mocná matra Lakshmi: https://youtu.be/xFEy8U-8SQg

Zdroj:


Prosíme ohodnoťte překladatele
a podpořte naši práci:

1)
Mrkněte na některou z reklam,
na kterou se dostanete z reklamních bannerů
umístěných na blogu. Tím blog podpoříte.

2)
Podpořte blog finančně
PayPal: ZDE

Připojte se k naší FB skupině:

https://www.facebook.com/groups/pfc.cz.sk/

Prosíme sdílejte odkaz na tento blog: