pondělí 16. února 2015

Týdenní meditace za osvobození

KAŽDOU NEDĚLI V 20:00 ZIMNÍHO ANEBO VE 21:00 LETNÍHO ČASUAutor: COBRA

AKTUALIZACE - TÝDENNÍ MEDITACE ZA OSVOBOZENÍ

To, aby se co nejvyšší možný počet lidí zapojil do naší Týdenní Meditace za Osvobození, která se koná každou neděli, má nejvyšší důležitost. Tato meditace pomáhá silám světla uzemnit energii Světla na povrchu planety, aby posílila světelnou síť, která je zapotřebí pro urychlení procesu prolomení komprese. Počet lidí, kteří tuto meditaci provádí má v rámci toho, co může zajistit lidská populace na povrchu největší vliv pro urychlení spuštění UDÁLOSTI.

Tuto meditaci provádíme vždy v 7 pm GMT (to znamená ve 20:00 v zimě anebo ve 21:00 letního středoevropského času.) Na níže uvedeném odkazu si můžete spočítat čas pro vaše časové pásmo, pokud se liší:

http://www.timezoneconverter.com/cgi-bin/tzc.tzc

Instrukce:

1. Uvolněte si tělo tím, že po několik minut budete sledovat svůj dech.

2. Představte si sloup světla, které má elektrickou modrou barvu, která vyzařuje z Galaktického Centrálního Slunce, a proudí skrze vaše tělo do centra země. Po několik minut ponechte tento sloup Světla aktivovaný. Pak si vizualizujte, jak jsou všechny negativní entity okolo země, odstraněny z plasmatické, éterické a astrální roviny, spolu s veškerou jejich negativní duchovní technologií a magickými nástroji a vizualizujte si, jak jsou všechny tyto entity odvedeny do Světa za pomoci nefyzických bojovníků za svobodu, těch na straně Světla. Vizualizujte si, jak tento proces probíhá globálně, bez násilí a hladce. Vizualizujte si světa konečně svobodný od duchovního otroctví, osvobozený od všech zlých Archonů, Reptiliánů, démonů, elementálů a dalších negativních nefyzických bytostí. Vizualizujte si, jak se vibrace plasmatické, éterické a astrální pláně prosvětluje a zjasňuje, až jsou všechny temné bytosti pryč a přetrvává pouze Světlo.

3. Vizualizujte si, jak se členové fyzické Kabaly temna, kriminálníci z centrálních bank, Rothschildi a Rockefellerové a další členové této Kabaly jako jsou Henzi Kissinger, George Bush, Jezuité atd., jak se bez násilí vzdávají a odstupují ze svých pozic moci, jak uvolňují kontrolu nad finančním systémem a nad masovými médii. Vizualizujte si, jak civilní autority zatýkají ty členy kabaly, kteří se nechtějí vzdát. Vizualizujte si, jak tento proces probíhá globálně, bez násilí a hladce. Vizualizujte si svět konečně svobodný od finančního otroctví, svobodný od všech zlých diktátorů a zkorumpovaných politiků.

4. Vizualizujte si, jak vír diamantově jasného bílého světla sestupuje z korunní čakry členů střední úrovně kabaly (podplacení poslanci a senátoři, zednáři vyšších úrovní svedení z cesty, chamtiví ředitelé firem, piloti operující drony, vojáci s rukou na spoušti, personál obhospodařující skalární zbraně, žoldáci firmy Academi, náboženští fanatici...) a proniká do jejich energetického pole a jejich osobnosti, jak je probouzí do reality Světla, jak je krok za krokem vyvádí z Kabaly, a jak jim dává sílu se osvobodit od temnoty.

5. Vizualizujte si členy střední úrovně Kabaly, jak se připojují k planetární síti Světla, jak odkládají své zbraně destrukce a podvodu, jak se učí spolupracovat a jak se konstruktivním způsobem zapojují do lidské společnosti.

6. Vizualizujte si pro lidstvo nádherou zářivou budoucnost, s novým a spravedlivým finančním systémem, vizualizujte si, jak jsou všechny dluhy vymazány, jak jsou uvolněny fondy pro humanitární projekty, jak jsou představeny pokročilé technologie, jak jsou vyléčeny ekosystémy a jak jsou lidské bytosti konečně svobodné od všeho útlaku. Vizualizujte si jasný duchovní zlatý věk s anděly, vílami, delfíny, jednorožci, duchovními průvodci a jinými bytostmi světla oživujícími éterickou a astrální úroveň. Vizualizujte si, jak jsou všechny rány lidstva vyléčeny, jak je celé lidstvo inspirováno a vedeno s tím, že každý má napojení na svoji duši a na Zdroj.

7. Postavte se, pozvedněte své ruce nad hlavu a začněte se otáčet po směru hodinových ručiček.

8. Zatímco se otáčíte, zpívejte mantru „íííí“, tak, aby vibrovala skrze vaše tělo a vizualizujte si, jak se tělo mění ve sloup diamantově zářivého světla, s miliony duchových hvězd, které jsou v tom sloupu rozházeny.

9. Pokračujte ve zpěvu mantry a v otáčení se. Po několika minutách spusťte ruce podél těla a pokračujte v rotaci ve směru hodinových ručiček.

10. Zatímco tak děláte, začněte zpívat mantru „ééééé“, tak, aby vibrovala vaším tělem a vizualizujte si duhový vír Světla, jak se rozšiřuje z vašeho srdce skrze celou planetu. Povolejte své duchovní průvodce, Nanebevzaté mistry, Plejáďany, anděly, vaši sesterskou duši, vaši rodinu duše a další bytosti Světla. Pokračujte ve zpěvu mantry a v otáčení se a chvíli zůstaňte v přítomnosti všech těch bytostí světla. Když skončíte, posaďte se, a na chvilku se dívejte na své dlaně, aby se vám přestala točit hlava.

11. Udělejte si pohodlí, obklopte se růžovým vajíčkem naplněným energií lásky.

12. Své blízké obklopte podobným růžovým vajíčkem energie lásky.

13. Zahrňte celé lidstvo a všechny živé bytosti planety Země do růžového vajíčka plného energie lásky.

Video (CZ verze):

https://www.youtube.com/watch?v=-02E_J6tqtM&list=PLVOwQLKLBlsNIZpAabHYkAdScWh2LHfH2&index=10

Audio (vedená meditace verze od Tomáše)

http://tmp.jankosh.com/vedena-meditace-pro-planetu-zemi.mp3

Jestliže máte rádi meditace, tak zde je meditace růžového vajíčka:

https://www.youtube.com/watch?v=C2KcX9H8INw

A také meditace za Průlom je zde:https://www.youtube.com/watch?v=NJtlA61vvWk

Existuje i velmi účinná invokace pro uchování energie Světla uvnitř vašeho plasmatického energetického pole:

http://www.merlinsalchemyoflight.blogspot.co.uk/2015/01/self-sustaining-self-balancing-toriodal.html

Můžete pomoci s vytvářením planetární sítě Světla a s planetární transformací tím, že budete zpívat posvátnou mantru OM:

http://www.om-healing.org/how-does-om-healing-work

Můžete tak učinit samostatně, vytvořením skupiny nebo tím, že se k nějaké skupině přidáte:

http://www.om-healing.org/

Průlom je blízko:

Publikova COBRA 16.2.2015

Zdroj:

http://2012portal.blogspot.cz/2015/02/weekly-liberation-meditation-update.htmlProsíme ohodnoťte překladatele
a podpořte naši práci:

1)
Mrkněte na některou z reklam,
na kterou se dostanete z reklamních bannerů
umístěných na blogu. Tím blog podpoříte.

2)
Podpořte blog finančně
PayPal: ZDE

Připojte se k naší FB skupině:

https://www.facebook.com/groups/pfc.cz.sk/

Prosíme sdílejte odkaz na tento blog: