pondělí 2. dubna 2012

Svoboda Vládne - Hromadné Zatýkání Kabaly

Originál publikoval Cobra 2. dubna 2012

Jsme v Době velkých změn. Americká měna byla ukořistěna v roce 1913. Americká vláda byla převzata v roce 1933. Toto vysvětluje, proč dělání peticí proti vládám nemělo žádný významný vliv. Tyto korporace, které se maskují jako naše právoplatná vláda málem zničily Ameriku. Nejvýše postavení lidé v našich vládách - včetně naší armády - toto ví. Čekali na správný čas - aby *pomohly* vrátit Americe její právoplatnou vládu.

Ve velmi blízké budoucnosti, můžeme očekávat velkou, konstruktivní změnu v našem bankovnictví a měnových systémech. Můžeme očekávat že uvidíme družstva federálních maršálů - podpořeni naší aktivní armádou - v hlavních sedadlech moci. Tyto armádní složky nejsou součástí vojenského převratu. Jsou podpořeni civilisty, aby znovunastolily naší právoplatnou vládu.

Můžeme očekávat, že uvidíme změny v našich běžných životech. Tyto přechody byly naplánovány tak, aby minimalizovaly změny v zásadních oblastech, službách a v naší ekonomii - minimalizovaly strádání. Toto bude doprovázeno oznámeními v hlavních médiích. To co nechceme je - aby lidé panikařily.
Toto je součást celosvětové operace, kdy neangažované národy - ty které nejsou součástí G20 - obnoví stabilní, spolehlivé měny.

V budoucnu nás čeká více takových oznámení a časem skrze hlavní média přijdou takové informace, které byly vybrány pro pozvolné probuzení lidí a redukování paniky.

Přeložil: Martin


Prosíme ohodnoťte překladatele
a podpořte naši práci:

1)
Mrkněte na některou z reklam,
na kterou se dostanete z reklamních bannerů
umístěných na blogu. Tím blog podpoříte.

2)
Podpořte blog finančně
PayPal: ZDE

Připojte se k naší FB skupině:

https://www.facebook.com/groups/pfc.cz.sk/

Prosíme sdílejte odkaz na tento blog: