neděle 1. dubna 2012

Portál 2012Originál publikoval Cobra 1. dubna 2012

Naše realita se brzy změní a změny ovlivní všechny. Planeta země právě cestuje skrze interdimenzionální vstup, zvaný Portál 2012. Tento portál se otevřel při aktivaci 11-11-11, 11. Listopadu 2011. Bod Zlomu nastane při přechodu Venuše 6. Června, 2012 a završí se na konci Mayského Kalendáře 21.Prosince 2012.

Až doteď naše planeta existovala uvnitř dimenzionálních parametrů duality, v realitě oddělenosti od Zdroje, uvnitř energetické černé díry. Tato černá díra určovala realitu pro lidské bytosti náš poslední precesní cyklus, posledních 26 000 let. S otevřením portálu 2012, naše planeta konečně opustí černou díru a připojí se k osvícené Galaktické společnosti.

Když se portál 2012 otevřel při 11-11-11, dosáhli jsme vnitřních hranic horizontu událostí planetární černé díry. To znamená, že první paprsky skutečného světla Jednoty dosáhly na osvícenou část lidské populace. Od té chvíle již mnozí pocítili zvýšenou přítomnost Jednoty světla. Po celý rok 2012 budeme cestovat skrze tento horizont Události. To znamená, že tu již bude jen více a více přítomnosti skutečného světla, až do chvíle kdy dosáhneme vnějších hranic horizontu Události 21.Prosince 2012. V tom bodě kompletně opustíme černou díru a světlo Jednoty bude jasně přítomné pro celé lidstvo. Zatímco je Portál 2012 otevřen, bude probíhat aktivace planetárního světelného těla. To znamená, že aktivace planetární sítě Světla bude růst a expandovat skrze rok 2012 až do chvíle, kdy to obsáhne celou planetu na konci roku 2012.

V první polovině Portálu 2012, do průchodu Venuše, budeme zažívat zvýšenou přítomnost energií Bohyně, které přinesou více rovnováhy a harmonie do současné planetární situace. Začátkem Dubna 2012, ve stejný čas konce Mayského Tikal kalendářního okruhu, planeta Venuše bude procházet před Plejádami. Toto bude první kontakt Kosmické Bohyně s energií Osobní Bohyně a kolektivní ženství lidstva konečně začne dosahovat hvězd. Poté 20. Května nastane kompletní prstencové zatmění přímo před Plejádami. Tím nastane cesta pro přímý paprsek světla a lásky, jenž bude vyzařovat z Plejád, projde skrze Slunce a Měsíc přímo na Zemi. A to bude ta nejsilnější střela Boží Lásky, jakou jsme kdy zažili! 6. Června tu poté bude přechod Venuše okolo slunečního prstence v přesné pozici Rigel, masivní hvězdy v konstelaci Orionu. Tento přechod bude znamením počátku konce nadvlády temnoty nad Planetou Zemí a dokončí 8 letý cyklus Bohyně, návratu božského ženství, který započal stejným přechodem Venuše v roce 2004. Tento přechod Venuše bude Bod Zlomu Portálu 2012.

V Druhé polovině Portálu 2012, zažijeme zvýšenou přítomnost Božích energií. Teď když energie bohyně připravily cestu, zharmonizovali a zjemnili situaci, je čas na přímou akci. Celé období do konce roku 2012 proto bude vyznačeno drastickými změnami na fyzické rovině. Mnoho úniku informací v oblasti technologií, včetně rozšíření použití volné energie začne zaujímat své místo. Poté co se Portál 2012 uzavře, planetární síť Světla bude dokončena. Toto konečně otevře cestu pro První Kontakt, který se uskuteční během chvíle, po tomto všem. První Kontakt je oficiální diplomatický kontakt mezi zástupci Pozemšťanů a pozitivních Mimozemských civilizací. První civilizací jež nás kontaktuje budou Plejáďané. První kontakt nejpravděpodobněji nastane skrze Spojené Národy a bude plně vysílán živým vysíláním.

Prvním Kontaktem započne proces přijetí Země do Galaktické Konfederace.

Až bude po pár letech tento proces dokončen, budeme konečně žít v Zlaté Éře a naše sny se stanou realitou...

Překlad: MartinProsíme ohodnoťte překladatele
a podpořte naši práci:

1)
Mrkněte na některou z reklam,
na kterou se dostanete z reklamních bannerů
umístěných na blogu. Tím blog podpoříte.

2)
Podpořte blog finančně
PayPal: ZDE

Připojte se k naší FB skupině:

https://www.facebook.com/groups/pfc.cz.sk/

Prosíme sdílejte odkaz na tento blog: