středa 4. dubna 2012

BOŽÍ ZÁBLESK 4:4

Originál publikoval Cobra 4. dubna 2012

Dnes, 4. dubna 2012 v přesný moment, kdy se Merkur napřímo obrátil, vyšel boží záblesk přímo ze Zdroje a sestoupil do fyzické hmoty planety Země. To vyléčilo značnou část kvantové anomálie, která měla tuto planetu ve svém sevření již od brzkých Atlantských dob. Pole kvantového kolísání je teď méně chaotické a více harmonické.

Před touto události vypadaly rozličnosti Calabi-Yau takto:


A teď vypadají takto:


Toto otevírání zajímavé možnosti. Skrze 11 dimenzionální hvězdné brány rozličností Calabi-Yau má Galaktická Konfederace více přímý přístup vůči fyzické hmotě planety Země. Takže se bude mnohem častěji dít, že »se rakety neodpálí« a že »zbraně nevystřelí«. Je tu boží ruka, která se ujišťuje, že války brzy skončí a lidstvo bude osvobozeno.

Také, základní mód hvězdné brány / dimenzionální posunový překlad se mění z Konverze Antarion na Konverzi An. Konverze Antarion je definována jako nelineární fázová tažná inverze / konverzní dimenzionální překladový systém, zatímco Konverze An je lineání fázový přímo průtokový dimenzionální překladový systém. Jednoduše to znamená, že naše spojení se Zdrojem bude mnohem lehčí a naše dveře Vzestoupení jsou otevřené jako nikdy předtím.

Přeložil Martin


Prosíme ohodnoťte překladatele
a podpořte naši práci:

1)
Mrkněte na některou z reklam,
na kterou se dostanete z reklamních bannerů
umístěných na blogu. Tím blog podpoříte.

2)
Podpořte blog finančně
PayPal: ZDE

Připojte se k naší FB skupině:

https://www.facebook.com/groups/pfc.cz.sk/

Prosíme sdílejte odkaz na tento blog: